151

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

jest pewien procent kobiet co wychodzą wcale nie za swój ideał, myślę że wzięła takiego co chciał się żenić, a wtedy mógł być nawet i bez włosów:)

152

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

I jest też procent kobiet, które nie wychodzą wcale:)

153

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Lubię kiedy męskie włosy mają taką długość, że przesmykują pomiędzy palcami, ale gdyby mój facet miał inne lub nie miał wcale to ten no... bawiłabym się czym innym.

154

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Zasadniczo u faceta nawet jak nie ma włosów na głowie, to zawsze gdzieś tam wyrastają i można sobie ten brak zrekompensować;)

155

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Bleeah... no wiesz co Ksymena? Chcesz żebym  została singielką na zawsze?!

156

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

No to na początek zrobisz mu depilację, jest parę metod do wyboru, a najlepszy wosk na gorąco:)

157

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Zdecydowałam już... zostanę sama do końca życia.

158

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

A można wiedzieć jak długo zamierzasz żyć?... bo jeśli krótko to sobie nie żałuj:)

159

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Niedługo... ale Ty mnie tu do rozpusty nie namawiaj.

Faceci rzadko wywierają na mnie dobre pierwsze wrażenie... ja na nich też chyba na początku nie działam dobrze big_smile

160

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Może to na zasadzie kto się czubi ten się potem lubi?>:)

161

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

A wiesz, że w tym jest sporo prawdy? Dwa moje ostatnie romanse zaczęły się od czubienia, jeden trwał kilka miesięcy, a drugi to ten mój ideał. Tzn. z jednym i drugim szybko się polubiliśmy, ale czubiliśmy strasznie.

162

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Pewnie dlatego że "czubieniu' towarzyszą emocje, nie jest nudno, coś się dzieje jest akcja:) A to lepsze niż nuda i ciągłe zgadzanie się ze sobą.

163

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Gabika........ coś czuję, ze trafiłaś w samo sedno. Było kilka takich momentów, kiedy ktoś pytał mnie czemu my tak i automatycznie odpowiadałam, że potrzebuję silnych emocji i lubię, kiedy dużo się dzieje. Śmiali się ze mnie, ze pokażą mi inne sposoby wink

164

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Ooo...Ja też lubię jak coś się dzieje więc mamy sporo wspólnego:)

165

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

To już wiem dlaczego Cię od razu tak polubiłam big_smile

166

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

A mnie też? Chciałabym:)

167

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Musisz mnie przekupić czymś big_smile ;* żeby wkraść się w moje łaski wink
Żartuję oczywiście i proste, ze Cię lubię smile Tu na forum jest taka fajna ekipa stałych bywalczyń i jak nie było mnie przez jakiś czas to powiem szczerze, że brakowało mi "tutejszych" dziewczyn.

168

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

To znaczy że wywarłyśmy na Tobie dobre wrażenie... Faceci mogą się od nas uczyć!

169

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

facet się postara o dobre wrażenie tylko jak mu naprawdę zależy...

170

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Facetowi zawsze zależy.. na jednym więc to sprawia nawet częste przypadki starania się:)

171

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Hahah tak i poza tym on postara się wywrzeć dobre pierwsze wrażenie, drugie, trzecie..."fafnaste" już niekoniecznie.
Taki pan stale na różnych paniach trenuje wywieranie kilku pierwszych wrażeń, niestety nigdy nie dochodzi do takiej wprawy, aby na którejkolwiek z nich wywrzeć doskonałe dwudzieste wrażenie big_smile

172

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Od kobiet też trudno tego wymagać, jak już omotają faceta to już tak się nie malują i nie stroją, bo myślą że i tak jest zachwycony, że w ogóle są:)

173

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Wygląd to nie wszystko, jak kobieta nic sobą nie reprezentuje poza toną makijażu to kto ją poważnie potraktuje?

174

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

I tu powstaje pytanie: jak wywrzeć dobre wrażenie na mężczyźnie:) W końcu mamy równouprawnienie...

175

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Mi zawsze mówiono, że mój uśmiech takie dobre wrażenie wywołuje big_smile