126

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Mając najlepszego nie chcemy przecież go zmienić w najgorszego. Coś mi się tu nie zgadza...

127

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

To sobie zmień na 20+, a szybko zatęsknisz za nmiej jazgotliwą dojrzałością wink

128

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

wittchen - to, że ktoś (media) coś (szum medialny) trąbi (rozdmuchuje), nie oznacza, że wiemy co zrobił Mel Gibson.
Nie bierz też mojego na poważnie, bo choć wiele kobiet zasługuje na klapsy, to jestem przeciwnikiem bolesnego ich bicia.

Czarny humor natomiast, to lek na wszelkie zło czasów obecnych, czyż nie 36? wink

Ty się nie bój 36 - już ja wiem co oznacza 20+ i jego jazgotliwość.
Pocieszając Cię, przyznam, że najmłodsze moje niedawne mięsko miało 16 lat i rzeczywiście jazgotliwość jego na dłuższą metę była... zabawna, ale nie do zniesienia.

Toć ja mówił nie raz jeden - najlepiej to z każdego koszyczka po jednym jabłuszku brać, a nie ze skrzynką tych samych jabłek do domu wracać.

Człowiek się aż tak bardzo nie "ugnie". wink

129

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

I nie miałeś pomysłu jak ją uciszyć? Nie wierzę... wink

130

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

To akurat wiemy ze śladów na jej ciele a nie tylko z mediów...

131

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

najlepsze wrażenie można wywrzeć jak się o tej kobiecie coś wie. Jedne lubią męskich maczo a inne nieporadnych "sweterkowców" w okularkach którymi trzeba się zaopiekować wink

132

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Kulturalne zachowanie i bycie dżentelmenem w każdej sytuacji robi db wrażenie

133

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Naturalne zachowanie, bez pozy i odzywek typu maczo

134

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Na niektóre działa też nieśmialość chłopaka, mnie np rozczula smile

135

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Na pewno nie tekstem jaki wczoraj usłyszałam: "my sie chyba skądś znamy"... Chłopak bez zęba na przodzie i pomysłu na zagajenie rozmowy na nikim by nie zrobil dobrego wrażenia...:/

136

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Mnie też!

[quote=lipstick]Na niektóre działa też nieśmialość chłopaka, mnie np rozczula smile[/quote]

137

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Taaak, pod warunkiem że nie jest udawana:)

138

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

[quote=coolinarna]Na pewno nie tekstem jaki wczoraj usłyszałam: "my sie chyba skądś znamy"... Chłopak bez zęba na przodzie i pomysłu na zagajenie rozmowy na nikim by nie zrobil dobrego wrażenia...:/[/quote]

He he, może jeszcze był pryszczaty i zionął piwem...? big_smile

139

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

No tak - jak się uśmiechnął, a tu takie ubytki:)

140

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Albo może  miał taki oddech że można było samemu "nałapać" promili:) Mnie tacy zawiani "amanci" strasznie denerwują, omijam szerokim łukiem

141

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Najlepsze wrażenie wywiera na mnie nienachalny gość o ujmującym uśmiechu:)

142

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Do tego opisu mi pasuje tylko Brad Pitt, innych podobnych nie znam:)

143

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

[quote=Zafira]Najlepsze wrażenie wywiera na mnie nienachalny gość o ujmującym uśmiechu:)[/quote]

I mający oczywiście wszystkie zęby wink

144

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Mnie odstręczają dziwnie ubrani, tacy metroseksualni, z dłuższą grzywką albo dredami...

145

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Zawsze możesz ich zaciągnąć do fryzjera i stylisty:)

146

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Haha, moja koleżanka miała taką akcję z  długowłosym gościem, którego już jakiś czas znała:
- Umówisz się ze mną?
- A zetniesz włosy?
- Nie.
- To nie mamy o czym gadać.

147

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Trochę głupota, bo mógł być fajny i dać się przekonać do tego w przyszłości...

148

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Ech... gorzej zrobiła inna koleżanka. Jej przyjaciel, z którym mogła pogadać o wszystkim, który był na każde jej zwołanie i robił dla niej wszystko, kochał ją i wyznał, że chce z nią być i to kochał tak, że wszyscy to widzieli. Ona, że nie, bo w jej typie są tylko długowłosi mężczyźni i szukała sobie takich przez internet. Romansowała z nimi i nigdy nic z tego nie wychodziło, a pod ręka miała oczywiście przyjaciela, któremu wypłakiwała się w ramię, bo koniec końców tylko on zawsze przy niej był.
Nie dała mu szansy przez taką głupotę... z innymi też się rozchodziła przez duperele, np. poznała gościa z Gdańska, pojechała do niego na kilka dni i uznała, że nie dla niej, bo pracuje po 10 godzin dziennie i ona się wtedy nudzi... zamiast cieszyć się, że facet ma stałą posadę, a kiedy szef wymusił na nim obcięcie włosów to ... to wiadomo co big_smile koniec znajomości i płacz w przyjacielski rękaw.

149

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Jakby włosy były najważniejsze... Przecież i tak w końcu im wypadną.

150

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Jeśli tak czepiały się włosów to ciekawa jestem jaki problem miałyby z akceptacją innych nieodpowiadających ich wymogom cech. Jedna niedługo bierze ślub, wiec najwidoczniej znalazła swój krótkowłosy ideał, a druga... wątpię czy ktoś z nią wytrzyma.