51

Odp: Związek na odległość

Żony za granicą też potrafią. Bratowa mojej byłej sympatii została przyłapana.

52

Odp: Związek na odległość

Mówią że powyżej 400 km przysięga małżeńska już nie obowiązuje i jak widać to dotyczy obu stron wink

53

Odp: Związek na odległość

O, widzę, że i Ty słyszałaś o tej filozofii związanej z kilometrami ;p
Moja rąbnięta koleżanka obijała się kiedyś na truskawkach w Anglii i ją zwolnili. Nie miała jak wrócić, musiała czekać na hajs i pomoc rodziny. Do tego czasu mieszkała z innymi robotnikami, którzy ją przechowywali przypuszczalnie nie za darmo smile
Że też ludzie po tak ciężkiej pracy mają jeszcze ochotę na alkohol.

54

Odp: Związek na odległość

Jak nie miała czym zapłacić to chociaż odwdzięczała się w naturze:)
Widocznie nie aż tak ciężko tam pracują jak się chwalą.

55

Odp: Związek na odległość

[quote=niechcemisie]Żony za granicą też potrafią. Bratowa mojej byłej sympatii została przyłapana.[/quote]

Właśnie Polki mają tam taką opinię że chyba lepiej się nie przyznawać że się jest z Polski bo się zostanie zaszufladkowanym...:/

56

Odp: Związek na odległość

Chyba nie tylko Polki jak są za granicą to rozluźniają zasady bo tam ich nikt nie zna, są anonimowe, wolno im więcej

57

Odp: Związek na odległość

Zależy od osoby, ja bym tu nie przesądzała że to narodowość im każe się puszczać...

58

Odp: Związek na odległość

Czytałam że cudzoziemcy na wakacyjny romans wybierają najczęściej Rosjanki i Polki, a Polaków za granicą niewiele kobiet chce...:D

59

Odp: Związek na odległość

nie dziwię się, Polacy kompletnie nie dbają o siebie, nieraz widzę pary gdzie zadbana kobieta idzie obok faceta, który wygląda jak z innej bajki, nieogolony, z brzuchem, ...

60

Odp: Związek na odległość

Starsi są zaniedbani ale młodszym to w większości niczego nie brakuje jeśli chodzi o dbanie o siebie...

61

Odp: Związek na odległość

Zgodzę się, im młodsze pokolenie tym bardziej wychodzimy z tego zaniedbania... na szczęście.

62

Odp: Związek na odległość

Ja bym powiedziała że tak pół na pół, są i młodzi tacy nieogarnięci że nie używają dezodorantów albo nie golą się cały tydzień, dopiero w sobotę , pewnie żeby coś wyrwać wink

63

Odp: Związek na odległość

a waszym zdaniem kto jest lepszym kochankiem młodzik czy starszy?

64

Odp: Związek na odległość

Wg mnie taki trochę starszy, ale bez przesady, tak do 5 lat smile

65

Odp: Związek na odległość

Dla mnie może być max. 10 lat starszy i max. 5 lat młodszy:)

66

Odp: Związek na odległość

Wiek nie tyle jest ważny co odejście do życia i związku...  przecież z 80% par się mieści w tym przedziale a tyle jest rozwodów i rozstań...

67

Odp: Związek na odległość

No ja się doczekałam w wieku 30 lat tego, że zakochał się we mnie osiemnastolatek. Spoko.

68

Odp: Związek na odległość

No to tylko się cieszyć, chyba byłoby gorzej jakby był 12 lat starszy, bo już po 40-tce...:)

69

Odp: Związek na odległość

Koneser dojrzałych kobiet - to wcale nie takie rzadkie u nastolatków, którzy są strasznie ciekawi wink

70

Odp: Związek na odległość

Dojrzałych? No proszę... nie postarzaj mnie tongue
Mój kolega skomentował to tak:"Wie co dobre - jeszcze zmarszczek nie masz, ale już masz doświadczenie."
A tak bez żartów to przeszło mi już na samym początku przez myśl, że może gość jest prawiczkiem, co jest przyczyną jego frustracji, bo tak zalewał mnie wyznaniami i naciskał na... związek... i... nie pomyliłam się smile

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2014-08-20 11:20:36)

71

Odp: Związek na odległość

18-latek i jeszcze prawiczek...To dość rzadkie, coś dla koneserki...:) A czemu nie chciałaś, nie podoba Ci sie?

72

Odp: Związek na odległość

Przy tej różnicy wieku i jego zapędach erotycznych to chyba najlepsze wyjście - taki "związek na odległość" - niech uwielbia z daleka wink

73

Odp: Związek na odległość

Nie podoba mi się to raz, a dwa... to jest pies...eee.... szczenię na baby tongue
Cieknie mu z pyska na widok każdej.

74

Odp: Związek na odległość

To trzeba nosić chusteczki i wycierać, wycierać, wycierać - aż dorośnie wink

75

Odp: Związek na odległość

Jak Ci się nie podoba to go ignoruj ,w końcu sam zrezygnuje