1

Temat: miłość czym właściwie jest

hej tak myśle czym właściwie jest miłość dla was jak ją poznać lub jaka powinna być ?

2

Odp: miłość czym właściwie jest

Miłość to dla mnie te motyle w brzuchu, to  stan, w którym nic i nikt nie jest ważniejsze od Niego:)

3

Odp: miłość czym właściwie jest

Miłość jeśli jest to uszczęśliwia, a jeśli jej nie ma to na nią czekam...

4

Odp: miłość czym właściwie jest

Miłość to szczęśliwy zbieg okoliczności, pojawiający się w miejscu spotkania dwójki ludzi, wzmocniony paroma reakcjami chemicznymi smile

5

Odp: miłość czym właściwie jest

najpiękniejsza na świecie jest... MIŁOŚĆ - wyjątkowym szczęściem jest móc mieć kogo szczerze Kochać - tak na całe życie - to jest to, dla czego warto żyć, nawet gdy jest się wciąż singlem smile

6

Odp: miłość czym właściwie jest

A moze miłośc to jest ten cukier który osładza nam gorzkie chwile naszego życia...?

7

Odp: miłość czym właściwie jest

Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje. - 1 List do Koryntian
Tak sobie myślę, że 17 lat temu spotkałam taką miłość, która jest ze mną do dziś - choć zdarzają się chwile gorsze.
Całkiem niedawno śniło mi się, że mój mąż i dzieci umierają. Obudziłam się zalana łzami z takim ogromnym smutkiem, że nie mogłam się uspokoić. Długo jeszcze to przeżywałam. Jak dla mnie to jest miłość
Szczęśliwy ten ,kto może prawdziwie kochać i być kochanym.

8

Odp: miłość czym właściwie jest

Jakby to mój kolega powiedział: "Pamiętaj, nie ma miłości, jest tylko przywiązanie."

9

Odp: miłość czym właściwie jest

Miłość to zapomnienie o sobie, a pamiętanie zwłaszcza o 2 osobie...

10

Odp: miłość czym właściwie jest

[quote=niechcemisie]Jakby to mój kolega powiedział: "Pamiętaj, nie ma miłości, jest tylko przywiązanie."[/quote]

właśnie też mam takie przekonanie że to na 90% przywiązanie do osoby z którą nam dobrze

11

Odp: miłość czym właściwie jest

Miłość to jest stan przejściowy niestety... Zwykle szybko przechodzi:/

12

Odp: miłość czym właściwie jest

Albo zmienia się w przyjaźń, albo w nienawiść i ludzie się rozstają

13

Odp: miłość czym właściwie jest

Miłość to chemia miedzy dwojgiem ludzi, którą się po prostu czuje - albo jest albo jej nie ma...

14

Odp: miłość czym właściwie jest

Przypomniała mi się rymowanka z dzieciństwa: Kocham to nie wyraz to zdanie: ko przeminie, cham zostanie...

15

Odp: miłość czym właściwie jest

Miłość to największe ludzkie marzenie, które niestety niszczy czas...

16

Odp: miłość czym właściwie jest

[quote=Finao]Przypomniała mi się rymowanka z dzieciństwa: Kocham to nie wyraz to zdanie: ko przeminie, cham zostanie...[/quote]

Coś w tym jest...

17

Odp: miłość czym właściwie jest

Najważniejsze to trafić na właściwą osobę która nie okaże się tym chamem...

18

Odp: miłość czym właściwie jest

nieraz ktoś dobrze się zapowiada a potem wszystko się zmienia:(

19

Odp: miłość czym właściwie jest

Samo życie... Ale nawet jeśli miłość się kończy to nie trzeba żałować tylko cieszyć się, że było nam dane ją przeżyć:)

20

Odp: miłość czym właściwie jest

Tylko że wtedy znów się tęskni za tym stanem...

21

Odp: miłość czym właściwie jest

Może kiedyś naukowcy wymyślą substancję  która na życzenie nas będzie wprowadzała w taki stan szczęśliwości a nie będzie narkotykiem...:)

22

Odp: miłość czym właściwie jest

Bez drugiego człowieka to jednak nie będzie to samo... No chyba że kolejne pokolenia będą umiały żyć w taki sposob że wystarczy im jakaś substancja...

23

Odp: miłość czym właściwie jest

Inżynieria genetyczna już zadba o to żeby ludzie stali się nic nie czującymi  robotami... Chyba nie chcę żyć za 200 lat jeśli istnieje wędrówka dusz...

24

Odp: miłość czym właściwie jest

Myślę że do końca nie da się wyłączyć emocji, człowiek zawsze będzie się tym różnił od zwierząt i rzeczy, tylko może te uczucia będą inaczej ukierunkowane

25

Odp: miłość czym właściwie jest

a co powiecie na związek z rozsądku ? tzn jest ci z kims dobrze i wiesz ze za kilka lat będzie dobrym mezem ale ty go nie kochasz ale lubisz