1

Temat: Miłość duchowa a fizyczna

Czy uważacie, że istnieje coś takiego jak spotykanie się bez zobowiązań ? Jakie jest Wasze odniesienie do tego tematu ? Czy relacja tego typu zawsze jednak niesie ze sobą trwalsze uczucie niż uniesienie ?

2

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

Nawet jeśli na początku oboje partnerzy tak do ego podchodzą to jest zawsze ryzyko, że z czasem przynajmniej 1 z nich pozuje coś więcej. Nie jesteśmy robotami, mamy emocje, nawet jeśli się do nich nie chcemy przyznać

3

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

Czasem ktoś nam się tylko podoba bez większych uczuć i też jest możliwe zbliżenie bez zobowiązań. To zależy od człowieka i jego oczekiwań.

4

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

Istnieje, istnieje. Istnieje.

Na całe szczęście dla mnie - istnieje!

Mam na to dowody. wink

Ostatnio edytowany przez incognito (2013-12-17 12:57:48)

5

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

Co najwyżej grozi uzależnieniem, nadmiernym przyzwyczajeniem wink

6

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

Taka "gimnastyka w parach dla niezdecydowanych" mnie nie pociąga

7

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

nie uznaje sexu bez zobowiązan smile

8

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

Zwłaszcza ze zobowiązania mogą sie nagle pojawić bez naszego wpływu...

9

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

[quote=incognito]Istnieje, istnieje. Istnieje.

Na całe szczęście dla mnie - istnieje!

Mam na to dowody. wink[/quote]

A może trzeba to nazwać raczej desperacją niż chęcią właśnie takiej relacji...?

10

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

Powiedzmy,że kobieta jest niezależna ale nie jest w stałym związku. Ma taki dzień, że musi po prostu kochać się z kimś, idzie na imprezę, poznaje przystojnego facet, i już wie,że to on będzie się z nią dziś kochać. W nocy tudzież nad ranem "robią" co maja robić a potem rozchodzą się , nikt nie ma problemu, każdy zaspokojony. Trochę sytuacja wygląda jak z firlu ale zdarzają się i takie przypadki.

11

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

Tak ale czasem któreś się może zaangażować, chcieć czegoś więcej niż tylko przygoda i co wtedy?

12

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

Pewnie istnieje coś takiego  bez zobowiązań, ale nie jest on dla każdego. Ja pewnie prędzej czy później bym się zakochała...

13

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

To zależy czy by był czuły, opiekuńczy, czy nie - tylko spotkanie i potem każde idzie w swoją stronę. Ja jakoś się nie umiem zakochać w kimś, kto mnie nie adoruje...

14

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

Fakt, to zbliża i to bardzo, przynajmniej z punktu widzenia kobiety...

15

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

Marta Z. do jasnej ciasnej odezwij się - nie mogę znaleźć Twoich wpisów tutaj, może słabo szukam.

A numer mi Twój wycięło - razem z całym przekaźnikiem telefinformatycznym. wink

16

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

To taka jest niezastąpiona ta Marta Zet?... wink

17

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

[quote=kroppelka1]To zależy czy by był czuły, opiekuńczy, czy nie - tylko spotkanie i potem każde idzie w swoją stronę. Ja jakoś się nie umiem zakochać w kimś, kto mnie nie adoruje...[/quote]

Niekoniecznie, bywa ze kobieta się  zakocha w takim zimnym draniu bo marzy żeby go zmienić w czułego ...

18

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

Marta Z. jest mi bliska, niezastąpiona na razie nie ma w czym być droga Soplico, a co - może Ty byś na mnie zestąpiła? wink

Uuuu jakaż gorąca dyskusja o zbliżeniach, a beze mnie...

Pisałem dawien dawno, że są takie - jest ich może z 1 - 3 % populacji i są znajdowalne.
Widać to też w ich oczach, gdy się na nie patrzy.

Idą na to - a czy są desperatkami, czy nie - czy to małe skrzywdzone dziewczynki z ukrytą pasją do miłości, czy może realne drapieżniczki z chęcią ubezwłasnowolnienia umysłowego u samca - kogo to obchodzi?! smile

Romanse też są fajne. To całe "wdanie" się w zażyłość - nie jest trudne symulowanie tego.
Jedyne co powinny mieć samiczki na uwadze, to że faceci mówią, deklarują, przysięgają jedno, no a drugie robią.

Ileż to już razy i jak bardzo znużenie słuchałem kobiecej opowieści o "a on mi powiedział, że mnie kocha, po czym przez 3 dni nie odbierał - nie mogę go zrozumieć". Ech.

Poprzez damskie uszy wpadają już gotowe treści - to trochę jak z telewizją - przekaz jest przygotowany i uderza bez przeszkód w sam ośrodek emocjonalności. Można przecież inaczej - czego dowodem jest istota rozmiaru 36 - można używać samego mózgu i obserwacji jako centrów opiniotwórczych, a przeto mieć mniej śmieci w głowie. No nie?

Tak samo można celebrować fizyczność z kobietą, jeśli spotkają się dwie takie potrzeby przeciwnej płci.
Michalina z cyferkami, jak widać życia już trochę liznęła?! wink

19

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

[quote=incognito]Idą na to - a czy są desperatkami, czy nie - czy to małe skrzywdzone dziewczynki z ukrytą pasją do miłości, czy może realne drapieżniczki z chęcią ubezwłasnowolnienia umysłowego u samca - kogo to obchodzi?! smile

Romanse też są fajne. To całe "wdanie" się w zażyłość - nie jest trudne symulowanie tego.
Jedyne co powinny mieć samiczki na uwadze, to że faceci mówią, deklarują, przysięgają jedno, no a drugie robią.[/quote]
Kobiety też czasem tak robią tylko mężczyźni nie potrafią tego zauważyć mając nas za niezbyt rozgarnięte osóbki skupione na tym jak się ubrać i umalować...

20

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

[quote=incognito]Marta Z. jest mi bliska, niezastąpiona na razie nie ma w czym być droga Soplico, a co - może Ty byś na mnie zestąpiła? wink[/quote]

Sentymentalizm jest szkodliwy w większych dawkach, więc pozwolę Ci siebie uniknąć - tak na wszelki wypadek, bo NFZ działa słabo i nieśpiesznie, a ja nie mam uprawnień pielęgniarki wink

21

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

Marta już się znalazła. Także temat można zamknąć póki Pan Tajemniczy nie zgubi tel. po raz kolejny  wink  P.S Jak coś to mam dyplom pomocy przedmedycznej.. także możecie bawić się te sentymenty smile

22

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

Jednak internet jest najbardziej niezawodny w szukaniu ludzi, ja też ostatnio odnalazłam dawno nie widzianą koleżankę z liceum przez Fb, więc też odezwały się dawne sentymenty...

23

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

Mnie tam jakoś nie ciągnie do odświeżania dawnych znajomości, gdyby było to coś ważnego to byśmy mieli kontakt do dziś, a jeśli każdy poszedł w swoją stronę to po co na siłę znów się kontaktować?

24

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

Dlatego w moim rodzinnym ykhm mieście sądzi się, że już nie żyję.

No bo co? Bo ni ma ode mnie w internecie zdjęć z West Hampshire (z Tesco albo farmy grochu), ani tych z noworodkiem w 1007 różnych sytuacjach, ani tych z wycieczek w modnych kierunkach, ani tych gdzie przepity toastuję ze znajomymi, by pokazać jak bardzo jestem fajny, ani tych gdzie pokazuję, że stać mnie na talerz i nawet na potrawę na nim...

...dokąd zmierzasz świecie i dlaczego nie płynę z Twoim nurtem?

Jednak koleżanka od Opla ma rację - czasem internet się przydaje. Tylko, że na tej samej zasadzie można powiedzieć, że II WŚ była ok, bo przecież tylu dobrych ludzi ratowało tylu biednych Żydów i innych jegomostków przy okazji 60 mln, którym się nie udało być uratowanym.

Z kolei podejście nawodnionej koleżanki reprezentuje moje. Jak komu będzie na mnie zależeć, to mnie znajdzie. Nie jestem nie do odnalezienia, wystarczy chcieć, a przecież nigdy nie ukrywałem, że los znakomitej większości ludzi na świecie, eeeekhm gó---o mnie obchodzi, a już szczególnie ichnie noworodki i wycieczki krajoznawcze...

Uuuu Marta! Bardzo dobrze, że się odnalazłaś. Napisz nam conieco - tzn. bardziej im - jak tam regeneracja po zatraconym nauczycielu? Dochodzisz? Do siebie? Wiesz o czym mówię - o naszych "potrzepanych" wizjach. wink

25

Odp: Miłość duchowa a fizyczna

moja koleżanka przez fb wpadła bo poszła na zwolnienie lekarskie i wyjechała sobie m\na wczasy i w pracy podejrzeli na fb co robi... Szczyt kretyństwa.