1

Temat: Rutyna w związku, co zrobić ?

Jestem w związku z Mirkiem już 3 lata. Od jakiegoś czasu dopada nas rutyna. Co z tym zrobić ? Czy myślicie że dobrym pomysłem jest wyjątkowa randka ?
a może kupić coś na wieczór?

2

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Oba pomysły są świetne, ale myślę że ten pierwszy jest lepszy

3

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Chyba dopiero 3 lata... Pomyśl co będzie po 30... big_smile

4

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Kaśka, Ty ino zaczekaj, aż Mirkowi brzuch urośnie i będziecie związani kredytem hipotecznym, to wtedy dopiero poznasz pojęcie rutyna.

Po 3 latach to się jeszcze mocno świergoli, ale po 5 - 10, a co dopiero - jak to ujęła koleżanka - po 30 latach, nie ma mowy, żeby bez kochanka. Alternatywnie pochwa po prostu Tobie zaschnie i się zasklepi, a zostanie coś na kształt tego, co mają faceci między kakaową szparką, a ukorzenieniem - takie "szycie"...

P.S. Kup na wieczór karnet na badoo - wyjdzie Tobie taniej, a i adrenalinka strzeli... wink

5

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Och, u mnie te 3 lata stukną już niedługo, muszę o tym karnecie chyba poczytać, będzie na "zaś" big_smile

6

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Tam też każdy czegoś innego szuka, nie wszyscy jednego - moja koleżanka znalazła tam przypadkiem męża:)

7

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Po prostu mąż został złapany w sieci smile

8

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Ja p-----lę Wittchen, o ile to muszę zaakcpetować, to już zrozumieć nie potrafię...

...A jest porzekadło, że jak się związek zaczął, tak się skończy.
Zapewne jej mąż kiedyś na badoo był "Tomkiem X.", a teraz jest po prostu "Rzbuchanym_32"...

...tak to widzę.

Kuot mówi do rzeczy! Kilka jednak lat minie, to się wywinie i wróci do stawu. smile
Wybaczcie, nie uwierzę w miłości z internetu.

Strzelę i zapewnę trafię, bo badoo nie takie znowu stare jest - ile minęło od ich poznania się, aż do ślubu Skóreczko?
Jakieś niecałe 12 miesięcy?

Ha! Z tego 7 było sieciowe? wink

9

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Za 2 lata skrywany konflikt dusz (bardziej interesów) ujrzy światło dzienne, rezygnacją przyjmie finalny kształt i badoo uświęci kolejny tryumf w... podsuwaniu ludziom złudzeń.

Nie rób tego 36!
Bierz to, co z krwi i kości, nawet jeśli przypadkiem jeździ PolskimBusem.com - to jednak jest to fizyczne i namacalne. wink

10

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Nie da się ukryć, realistką jestem i interesuje mnie wyłącznie namacalne, co niebezpiecznie zbliża mnie do marksistowskiego (!) materializmu... big_smile On jednak ani słyszał o com, a  pl to pewnie by od razu kazał zamknąć w tiurmie... ;P

11

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Nie znam takiego powiedzenia:) Znają się 1,5 roku, a ślub był w lipcu tego roku i wyglądają na szczęśliwych:)

12

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

36, ale PolskieBusy są dla ludu! Marks (który osobiście był wiecznym obibokiem) na pewno doceniłby taką wygodę podróżowania, a końcówki elektroniczne zdominowały ponoć ostatnio nawet Koreę Północną (chyba tylko Kim ma komputer), także i to by przełknął. Wszystko w imię materializmu...

Aaaaaaa no wiesz Naskórku, ludzie robią bardzo dużo, by jakoś wyglądać.
Co jednak siedzi w ich duszach, jakie grzechy mają za uszami, jak dobrze im ze sobą, wiedzą tylko oni, a w tym przypadku zapewne, dowie się o tym niedługo sąd cywilny.
To oczywiście oparte na stereotypach, a ostatecznie życzę im powodzenia. W końcu wybrali najcięższą torturę (według mnie, a nie według Wikipedii).

13

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

[quote=incognito]Kuot mówi do rzeczy! Kilka jednak lat minie, to się wywinie i wróci do stawu. smile
Wybaczcie, nie uwierzę w miłości z internetu.)[/quote]

Ja zawsze mówię do rzeczy - i o rzeczy:) Ale uważaj - los jest mściwy i może Cię przekonać do  "e-love"  tak na przekór Twojemu zwątpieniu wink

14

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Nie bądźmy złymi prorokami, może to akurat wyjątkowy przypadek?

15

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Zgodzę się, gdy powstanie Polski Airbus smile
W godzinę z Gdańska do Zakopanego. Wtedy mogę być nawet alpinistką.

16

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Portfelówko - ...potwierdzający regułę? wink

Kuotu! Nic mnie nie odciągnie od żywego materiału i żywej formy jego zdobywania!
Jestem nowoczesny, ale intymizowanie relacji poprzez kable mnie brzydzi, jest formą nieśmiałości i tyla.

Jedyne, gdzie to zrozumiem, to małe miejscowości.
U mnie w mieście natomiast naddatek samic i to w dużej liczbie jest wręcz przytłączający.
Czasem patrząc i wyobrażając sobie mnie z każdą z nich, dochodzę do pytania "kiedy ja Was wszystkie obrobię?" (i "kiedy ja na to wszystko zarobię?" też). wink

Och Pośladeczku... alpinistką powiadasz? Tylko poczekaj, aż Cię czekanem obłupię z przyzwoitości, to i sam Marks nie wysocjologizuje remedium na to...

Ostatnio edytowany przez incognito (2013-09-20 16:20:53)

17

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Wiem, wiem - góry i przyzwoitość chyba nie idą w parze, dlatego trzeba umiejętnie dobierać kompanię do takich wojaży:)

18

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Przecież można z czasem wyjść z wirtualnego świata do realnego, ślubu przez internet nie da się wziąć

19

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Na rutynę polecam gry eroyczne, kupiłam taką na dzień chłopaka i wypróbuję wink

20

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

[quote=incognito]Portfelówko - ...potwierdzający regułę? wink[/quote]

Nawet jeśli to przecież możliwe, że trafi się ten jeden co jest w porządku smile

21

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Na rutynę najlepsza jest zmiana....

22

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Jeśli Twoja głowa pełna jest różnych fantazji seksualnych, jeśli chcesz zgłębić swoją wiedzę na ten temat oraz podzielić się z innymi swoimi przemyśleniami i wyznaniami, to strona komdax.com jest stroną idealną dla Ciebie. Gorąco polecam i pamiętaj – Twoje fantazje seksualne, nawet te najbardziej skryte – nie mogą istnieć w osamotnieniu.

23

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Ja szukam inspiracji w filmach...

24

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

Filmy, zabawki, dobra bielizna, parę dni rozłąki i się naprawi.

25

Odp: Rutyna w związku, co zrobić ?

To już zależy co kto lubi, ale fakt,  rozłąka zawsze działa:)