1

Temat: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Dobra, czas napisać posta, dla którego założyłem konto na tym portalu, bo interesuje mnie opinia kobiet. Ehh trudno się przełamać big_smile ale, ok. Chodzi mi o to, czy wg. was facet, który powiększa sobie sztucznie członka jest niemęski? Przyznam się, że eksperymentuję trochę, ale głupio mi zdradzać szczegóły. Zastanawiam się po prostu, czy w naszym liberalnym społeczeństwie jest to temat tabu i będę nastawiony na ostracyzm? Nie wydaje mi się to niczym złym, ale nie chciałbym, żeby moja dziewczyna miała potem z tym problem (jak ją będę miał big_smile). Dla pań, które nie wiedziały o takiej możliwości, krótka informacja o powiększaniu penisa I co sądzicie? - tylko bez ewentualnego potępiania mnie proszę wink

2

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Jest śmieszny, bo wielkość to nie wszystko...

3

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Widzę, że ktoś tu ma kompleks małego ptaszka wink Nie rozumiem, dlaczego faceci myślą, że parę cm więcej załatwi sprawę. Taki zabieg jest bardzo niebezpieczny i może doprowadzić do wielu komplikacji. Za pewne istnieje spora liczba mężczyzn, którzy poddali się takiemu zabiegowi, jednak w strachu przed krytyką i ocenianiem takie osoby nigdy się do tego nie przyznają. Nie uważam, żeby był to temat tabu w czasach gdzie to sprzedaje się najlepiej. Po prostu żaden facet się nie przyzna, tylko będzie twierdził, że to 'natura go hojnie obdarzyła'.  Moim zdaniem,  takie zabiegi są idiotyczne i niepotrzebne. Za dużo filmów Panowie wink

4

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Tak, naoglądają sie a potem mają kompleksy... A przecież i tak  najważniejsza jest technika:)

5

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Powinien sobie dodać trochę mózgu, bo jeśli myśli że dziewczyny patrzą tylko na "wymiar' to znaczy że ma za niskie IQ

6

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Zamiast powiększać lepiej iść na terapię tego kompleksu...

7

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Może być i mizerny byleby był filuterny big_smile

8

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Moim zdaniem nie powinien. Tak jak było powiedziane , liczy się przede wszystkim technika a to parę cm nic nie da jak się nie umie operować sprzętem smile

9

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Facet powinien po prostu mieć wielkiego...

I tyle.


Nie pytaj chłopie o rozmiary istot, które tęskno patrzą za Dr. Szczytem i jego pobratymcami, marząc o biuście jak z żurnala.
Wiadomo, że nie powiedzą, że lubią duże (i z techniką), tak jak nie chcą, byś Ty powiedział im, że małe cycki są do kitu.

Poza tym konstrukcja Twojego pytania pozwala im na lawirowanie słowami.

Ja się pytam:

jeśli macie do wyboru męską jedenastkę albo męską siedemnastkę (obie z genialną techniką), to wybierzecie...?

Ostatnio edytowany przez incognito (2013-08-30 14:05:39)

10

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Ależ to było pytanie poniżej pasa (dosłownie!) big_smile A tak serio, to sporo zależy też  od innych cech osobnika... wink

11

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Męska jedenastka to na boisku się zdarza, i jak dla mnie może być:)

12

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Dobra trenerka poradzi sobie z każdym smile

13

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Znam paru co powinni sobie dodać... ale parę kg masy mięśniowej...:) Bo jak będzie wyglądał taki chudy z takim wielkim...?

14

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Przy szczupłym ciele będzie wyglądał na jeszcze większy...:)

15

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

No, jest to jakiś trik, ale jednak wolę takich lepiej zbudowanych... wink

16

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Wzrostu też sobie niektórzy powinni dodać, bo ostatnio widuję samych ok 175 cm... To trochę za mało.

17

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Lekcja druga, Kolego, jest taka, że jakkolwiek celnie nie trafiłbyś pytaniem w kobietę, ona zręcznie odegnie tor pocisku.
Matrix i Trinity, to przy naszych forumowiczkach dziewczynka z zapałkami...

Zobacz jak kwitną ichnie słowa - jedna po drugiej, każda coraz dalej od odpowiedzi na moje pytanie.

A przecież umiem wyciągać z nich prawdę - bynajmniej nie średniowieczną "gruszką" (link: [url]http://pl.wikipedia.org/wiki/Gruszka_%28narz%C4%99dzie_tortur%29[/url] ).

Jeśli miałbym spośród płci wybierać najlepiej wymijającą odpowiedzi na pytanie, to wygrałyby......................... ONE.

36 - znów jawisz się jako inne wyobrażenie. Teraz widzę Cię z biczem ponad penisami. Jak który nie trafi, to go ciasnym lewym po jajeczkach................... Aua! wink

Ostatnio edytowany przez incognito (2013-09-12 13:46:44)

18

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Oczywiście, dobry treser to podstawa...
Jesteś prawie jak prezydent, z tą różnicą, że edukujesz nas, a nie siebie, za pomocą Wikipedii big_smile

19

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Polecam przejrzenie innych narzędzi tortur na Wikipedii (jest cały dział - a najlepsza jest wedle mnie chińska tortura wodna - ekstremalnie zmyślne narzędzie), a następnie refleksję -

lepiej jest mieć telewizję, szefa i raty za meble czy żyć w tamtych latach i być sadzanym na kołysce Judasza?
Myślę, że gdyby ktoś dobrze przeprowadził wywód logiczny, okazałoby się, że niepotrzebnie dziś narzekamy. wink

Ostatnio edytowany przez incognito (2013-09-12 14:04:13)

20

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Odkryłeś w sobie sadystę dzisiaj czy już sie z tym urodziłeś...?...

21

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

A której z tych tortur sam byś się chętnie poddał...? smile

22

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

36 - Jedyne, co nie jest dla nas - mnie i President'a wspólne, to moje życie w bulu i nadzieji. wink

wittchen - a żebyś wiedziała, Ty na pewno wiedziałabyś, fetyszystko skóry...
Ostatnio na takiej tam domowej imprezce przydzieliłem każdej z 4 Pań i każdemu z 3 Panów (w tym sobie) witkę wiklinową czy brzozową, bo gospodarz miał je luzem w wazoniku - jako ornament dekoracyjny. Witkami kazałem każdemu i każdej okładać się po łydkach, tyłku, takich tam.
Złapali zabawę, bo wyrzucili je dopiero pod klubem, co oznacza, że okładali się także w taksówce. Mniam. smile


Kuocie - z tych najbardziej wyrafinowanych tortur, wybrałbym.................. małżeństwo.    8==o

Ostatnio edytowany przez incognito (2013-09-13 12:05:54)

23

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Już wiem , że nie zaprosiłabym Cię do domu, bo zniszczyłbyś mi dekoracje... smile

24

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Każdy siebie okładał czy wzajemnie? Mniemam że to drugie, ale tu wszystko zależy od tego ile wypili...

25

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

A ta bez pary kogo okładała?