26

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Ostatnio się nie odchudzam, a wręcz bym chciała przytyć... tak więc nigdy nie jest idealnie... sad

27

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Szybko schudnąć można w sposób bardzo niezdrowy, mianowicie zacząć palić papierosy. Moja koleżanka dopiero wtedy schudła trwale bez efektu jojo, ale oczywiście to ma inne zgubne skutki dla zdrowia dlatego piszę tylko jako ciekawostkę w tym temacie, ale absolutnie nie polecam.

28

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

A jak ja widzę "szybko schudnąć" to zapala mi się czerwona lampka "halo! nie tędy droga" smile
Zmniejszamy porcje, dorzucamy warzywa oraz pijemy wodę, zmieniamy swoje nastawienie do siebie i swojej figury, ale nic na siłę. Zamiast leżeć na plaży wybierzmy wycieczki rowerowe, zamiast gofra z bitą śmietaną na deptaku przy plaży kupmy sobie jabłko, colę omijamy szerokim łukiem i poimy się wodą mineralną. Cieszmy się życiem i odchudzajmy się racjonalnie - zdrowo, powoli i aktywnie.

29

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Wiadomo że przed urlopem nikt nagle nie schudnie 10 czy 20 kg, nie rozmawiamy tu o patologiach wink Po prostu zrzucamy nadprogramowy kilogram czy dwa, żeby brzuszek był płaski a nie wystający, a pupa nie zwisała smętnie jak biała flaga...

Osobiście preferuję ćwiczenia konkretnie na problematyczne partie ciała, w tydzień można je tak wyćwiczyć, że nie będą odstraszały, ale kusiły!

30

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Ja bym chciała i 5 kg schudnąć, ale nie mogę sobie odmówić czekolady... Przez nią wszystkie moje wysiłki idą na marne, ale cóż, jestem już chyba uzależniona...

31

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Od niedawna mam rower stacjonarny i tak się nim cieszę że codziennie pedałuję po szczupłą figurę:) Ustaliłam sobie, że będę ćwiczyć tyle, ile oglądam telewizję, czyli wychodzi ok. 2 godziny dziennie - i tak zamiast podjadać łączę przyjemne z pożytecznym smile

32

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Zupełnie zrezygnować z dosładzania kawy i herbaty, przerzucić się na ciasteczka owsiane i unikać cappuccino oraz kawy rozpuszczalnej - to podstawa mojego odchudzania przed każdym urlopem!!!

33

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Ja postawiłam na spacery, gdyż nie lubię zbytnio ćwiczyć, tak więc codziennie po ostatnim posiłku wybieram się na minimum godzinną przechadzkę. Jadam wczesne kolacje, a gdy poczuję chęć na przekąskę to zamiast wafelka wybieram mussli lub jogurt naturalny, bo nie dość że lżejsze to i zdrowsze. No i znajduję sobie zajęcia, bo gdy człowiek się nudzi to więcej je, wiem to po sobie, dlatego staram się temu zapobiegać:)

34

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

[quote=oliwka]Wiadomo że przed urlopem nikt nagle nie schudnie 10 czy 20 kg, nie rozmawiamy tu o patologiach wink Po prostu zrzucamy nadprogramowy kilogram czy dwa, żeby brzuszek był płaski a nie wystający, a pupa nie zwisała smętnie jak biała flaga...
[/quote]

jeśli wystający brzuszek czy pośladki są problemem to TYLKO ĆWICZENIA POMOGĄ!

ale uwierz mi Oliwka, znam i takie "numerantki" co chcą schudnąć 10 - 15 kg na tydzień PRZED urlopem czy ślubem...

35

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Na takie ekstremalne sytuacje to  pomoże chyba tylko chirurg plastyczny i odsysanie tłuszczu (oraz przy okazji pieniędzy z portfela, który musi być równie gruby jak jego właścicielka...) Sama nie mam aż takiej nadwagi, więc miesiąc przed urlopem zupełnie wystarczy żeby móc bez skrępowania wyjść na plażę w bikini. Moim sposobem jest jedzenie ogórków w dużej ilości, bo nie tylko są dietetyczne, ale też je zwyczajnie lubię smile

36

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Wszelkie owocowe koktajle, oczywiście bez cukru, polecam na szybkie oczyszczenie i odchudzanie! Biorę owoce, które akurat mam w domu i miksuję, dodając kilka kostek lodu - czasem wychodzą zaskakujące smaki, ale wszystkie mi bardzo smakują!!!

37

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Ale przecież owoce mają więcej kalorii niż warzywa... Najlepsze są marchewki, ja piję soki tylko z ich dodatkiem. Jako przekąskę też polecam na odchudzanie surową marchew, świetnie tłumi głód i zniechęca do podjadania słodyczy, bo sama w sobie jest słodka...

38

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Najprzyjemniejsza dieta to długie letnie baraszkowanie we dwoje big_smile Ile kalorii wtedy się spala, a o jedzeniu nikt przecież nie myśli...

39

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Najszybciej się chudnie mając motywację... A więc trzeba np. znaleźć sobie obiekt westchnień, który lubi wiotkie dziewczyny i dążyć do jego ideału żeby wreszcie zechciał na nas spojrzeć...!!!

40

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Przed urlopem żeby pozbyć się nadwagi piję napar z kopru włoskiego, który wzmacnia szybkość przemiany materii i działa moczopędnie, przez co pozbywam się nadmiaru wody z organizmu i tzw. cellullitu wodnego. Smak nie jest rewelacyjny, ale za to skutecznie działa - polecam!

41

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Trzeba mieć silna wolę, rzadko kto planuje swój urlop na ostatnią chwilę. Wiedząc, że gdzieś wyjeżdżamy i trzeba będzie się jakoś prezentować na basenach hotelowych czy też plażach, stopniowo się do tego przygotowujemy. Ograniczamy swoje posiłki, zmniejszamy porcje, można też zrezygnować ze słodzenia napojów, pić tylko wodę mineralną. Nie katujmy się na siłę, nie róbmy tak, że nie jemy nic, bo potem złapie nas mega głód i efekt jojo murowany !!!

42

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Sprawdzony sposób mojej mamy to jedzenie kiszonej kapusty razem z sokiem z niej, który działa oczyszczająco i jest witaminową bombą, więc przy takim odchudzaniu nie ma obawy że stracimy ważne składniki odżywcze.

43

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Też nie polecam głodówki, bo później organizm i tak to sobie "odbije"... Stopniowe zmniejszanie porcji, poza tym dużo pić, żeby zapełniać żołądek, także między posiłkami i z czasem przyzwyczaimy się do mniejszych ilości jedzenia...

44

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Zrezygnować z kupnych napojów i soków bo mimo zapewnień producentów najwięcej jest w nich CUKRU!!! Nawet w tych reklamowanych jako zdrowe i bez cukru - ale w nich jest słodzik, jeszcze większe chemiczne świństwo !!!

45

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

W każdej diecie potrzebne jest wsparcie, dobrze jest gdy nie odchudzamy się sami tylko w towarzystwie mamy, siostry czy przyjaciółki... Bo jeśli inni w domu wcinają aromatyczne tłuściutkie czy słodkie dania to niestety, ale może braknąć silnej woli:/

46

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Do cukru i soli , już wyżej wymienianych dodałabym cholesterol, składnik tłuszczu który  nie tylko źle wpływa na naszą figurę, ale też zapycha naczynia wieńcowe i prowadzi do zawałów. Dlatego w mojej diecie - nie tylko przed urlopem,  nie ma masła ani jajek czy tłustych mięs, za to są ryby, owoce i warzywa oraz zimą suplementy diety i herbatki wspomagające ochudzanie

47

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Świetnie odchudza pracoholizm, a więc:

przed urlopem należy rzucić się w wir pracy, wyrabiać 200% normy i myśleć tylko o pracy, co dodatkowo spala wiele kalorii jako czynność umysłowa.

Będzie po czym odpoczywać w czasie urlopu, a jaki on będzie wytęskniony smile

48

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

A u mnie zadziałały reklamowane posiłki Allevo, faktycznie jadłam i chudłam, oczywiście do czasu aż nie przestawiłam się na zwykłe jedzenie - czyli na krótkotrwały efekt ta metoda się nadaje, i na urlopie radzę się nie objadać, bo po tygodniu znowu zaczniecie tyć...

49

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Każdy ma swoje tempo chudnięcia i inną ilość kilogramów do zgubienia, więc przy 20 kg nadwagi "szybko" to będzie pół roku, a przy 3 kg - tydzień...Ja się mieszczę mniej więcej w miesiącu, żeby zgubić swój nadbagaż po zimie - 5 kg - zamiast komunikacją miejską jeżdżę do pracy rowerem, częściej spaceruję z psem, staram się ćwiczyć przed telewizorem czy wkładać więcej wysiłku podczas codziennych prac domowych i zapominam o istnieniu zgubnych dla mnie chipsów.

50

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Najlepiej chudnie się jak się je częściej, a mniej i dużo ćwiczy. Oczywiście będzie się musiało również skorzystać z możliwości wyćwiczenia odpowiedniej partii ciała. Będzie się mogło skorzystać z możliwości na przykład wyćwiczenia brzucha lub ud. Mi pomogły w zrzuceniu brzuszka oczywiście