1

Temat: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Zdradźcie nam swoje sprawdzone sposoby na idealną figurę - do wygrania jest 6 poradników "Schudnij z Kaizen" od Wydawnictwa SENSUS!

2

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Sposób jest tylko jeden: mniej jeść, więcej się ruszać! Inaczej marzenia o szczupłej figurze pozostaną tylko ... marzeniami...

3

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Zawsze miesiąc przed wyjazdem, gdzie będę paradować w skąpym stroju, zaczynam moja dietkę - cud: a więc zapominam o istnieniu chipsów i słodyczy, a na stół wędrują owoce i warzywa świeże w dużych ilościach, obowiązkowo brokuły, pomidory, jabłka, truskawki...

4

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Mój sprawdzony sposób na utratę kilogramów przed urlopem:
Jem pięć posiłków dziennie,ale przez połowę mniej każdą porcję;czyli jak jadłam na śniadanie cztery kanapki
tak teraz jem dwie.Unikam przekąsek typu chipsy,czekolada.Ostatni posiłek o godzinie 18.I generalnie tyle,aha piję dużo
wody ok 2 l dziennie.Mam rozstawioną w prawie każdym pomieszczeniu i czasem z nudy sięgam po nią i piję.
Unikam też piwka wieczorem:)

5

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Notorycznie, co roku stosuję najskuteczniejszy program o tajemniczej nazwie MŻ*...
Sprzyja temu letni czas, kiedy już nie musimy dźwigać na sobie kilogramów ciuszków, a więc i zużycie kalorii maleje big_smile
Wtedy mniej jem i od razu waga spada...



(*MŻ - mniej żreć)

6

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Ja mam bardzo przyjemny pomysł na schudnięcie - zamiast lodów w upały jem sorbety lodowe! W ten sposób nie muszę rezygnować z tej niewątpliwej przyjemności, a kalorii mają o wiele mniej niż lody!

7

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Tego lata jestem wyjątkowo zadowolona ze swojej figury, ale już z przyzwyczajenia ograniczam kaloryczne posiłki, żeby móc się cieszyć zgrabną figurą jak najdłużej... Dobry sposób to także  odstawienie wszelkich napojów, bo są wysoko słodzone i dostarczają wyłącznie pustych kalorii oraz dawki chemicznych substancji, która zaśmieca nasz organizm i spowalnia procesy oczyszczania i przemiany materii.

8

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Najlepiej kupić sobie przepiękny, ale za ciasny kostium big_smile Wtedy będzie taka mobilizacja, żeby w nim zadawać szyku na plaży, że chudnięcie będzie absolutnym priorytetem... A tak poważnie - trzeba zacisnąć zęby, wziąć się w garść, zacząć regularnie ćwiczyć na problematyczne części ciała i zdrowo się odżywiać. W żadnym wypadku NIE GŁODOWAĆ - bo organizm odbiera taki stan jako zagrożenie dla siebie i odkłada tłuszcz, z czego może, na przeczuwane ciężkie czasy smile

9

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Ja sobie aplikuję 3-dniową oczyszczającą głodówkę, piję tylko soki i jem owoce. Do ego sauna trzeciego dnia i czuję się jak nowo narodzona, a do tego giną zwykle 3-4 kilogramy:)

10

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Wszystko zależy od tego ile chcemy schudnąć, jeśli 2-3 kg, to wystarczy tydzień wcześniej zastosować dietę 1000 kalorii, trochę się pogimnastykować i fuigu8ra na urlop będzie idealna

11

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

W tym roku stosuję dietę kapuściana, jem ją w każdej postaci i rodzaju - czyli: surówki, sałatki, zupa, bigos - z kapusty białej, czerwonej, pekińskiej  - oczywiście wszystko dietetyczne i bez zbędnego tłuszczu

12

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Pić dużo wody i jeździć na rolkach - to doskonale wpływa na moją przemianę materii!

13

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Jeść to co się lubi, ale w mniejszych ilościach - oto cały sekret mojej diety!
Gdy się stresuję tym, że znowu muszę sobie odmawiać moich ulubionych słodyczy czy innych dań, to mam zaraz wilczy apetyt i nici z odchudzania... Dlatego tylko je ograniczam:)

14

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Mam taki swój program 10-dniowy, wzięty z jakiejś gazety dla kobiet kilka lat temu:
- pierwszy dzień to całkowita głodówka, tylko woda mineralna z sokiem z cytryny
- 2 i 3 dzień - wprowadzam owoce w małych ilościach
- 4, 5, 6 dzień - tylko produkty wegetariańskie
- 7 - 8 dzień - dodaję chude mięsko, jajka
- 9- 10 dzień - wracam do normalnego menu

W tym programie zawsze chudnę ok. 2 - 3 kg, czyli akurat tyle ile muszę żeby być zadowolona ze swojego wyglądu...

15

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Przy mojej przemianie materii muszę mieć przynajmniej miesiąc aby schudnąć. Próbowałam już chyba wszystkiego, ale zwykle magiczną granicą schudnięcia było 5 kg i dalej ani rusz. Dlatego sprawdza się tylko ostry reżim i całkowita rezygnacja z tłustych i słodkich potraw na rzecz mało kalorycznych, naturalnych dań. Dieta-cud nie istnieje i trzeba mocno zacisnąć pasa i to dosłownie!!!

16

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

U mnie sprawdza się stara tradycyjna zasada:
śniadaniem się podziel
obiad zjedz sam
kolację oddaj psu big_smile

17

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Sam się nie odchudzam specjalnie, trochę tylko ćwiczę żeby "zbić" brzuszek, ale moja sąsiadka jak tylko robi się ciepło, to wstaje o 6.00 żeby biegać i widzę, że od maja zrobiła duże postępy jeśli chodzi o wygląd i wagę, więc polecam wszystkim:  poranne bieganie na odchudzanie!

18

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

A ja to nawet lubię te swoje "wałeczki", a poza tym nie jeżdżę nad morze tylko w góry, więc mogę się ubrać tak, żeby zamaskować krągłości - wystarczy tylko odpowiedni krój ubrania i sprawa załatwiona:)

19

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Dla mnie takim sposobem jest ograniczenie soli. Ostatnio usłyszałam w radiu, że nie powinno się solić potraw w trakcie czy przed gotowaniem, a dopiero po. Gotowanie powoduje, że nie czujemy słonego smaku i w rezultacie solimy więcej.

20

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Gdy urlop się zbliża, najlepiej zamknąć lodówkę na kłódkę, a klucz wrzucić do głębokiej studni...

Ale ponieważ zwykle jest to niewykonalne, to trzeba ćwiczyć silną wolę i nie sięgać po przekąski między posiłkami, jeść minimum 5 razy dziennie, ale mniej niż zwykle, ograniczyć tłuszcze i węglowodany. Pić dużo naturalnych soków, które wspomagają metabolizm.

21

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Ja ćwiczę z Anną Chodakowską i dużo jeżdżę na rolkach i na rowerze, a urlop mam na początku sierpnia, więc ten miesiąc świetnie mi wystarczy żeby uzyskać wymarzoną figurę

22

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Dieta cud : SEX I GŁÓD!!! Sprawdzone i polecam!! dodatkowo przyjemne smile

23

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Ale przecież  samą miłością nie da się żyć... Przetestowałam... big_smile

24

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

A ja się odchudzam co roku przed urlopem jedząc arbuzy! Taka kilkudniowa dietka wspaniale oczyszcza i powoduje że czuję się lżejsza!

25

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Mnie wystarczają dwa tygodnie żeby zrzucić kilka kilogramów. Gimnastyka 2 razy dziennie przed posiłkami, ograniczenie moich ulubionych fast foodów i dużo wody mineralnej i noszenie pasa odchudzającego, który faktycznie działa, jeśli się w nim ćwiczy czy np. jeździ na rowerze...