76

Odp: O czym mężczyźni myślą podczs seksu?

Była też laska szklana z czymś innym, do pocierania.

Na zboczona.pl możesz kupić i szklane, i plastikowe, i gumowe, i metalowe.
Se może poocierasz? Dobre tarcie jednocześnie wniesie dużo energii cieplnej do owej laski.

Polecam domową fizykę! Słuchaj - Hawking może i rządzi na tym polu - ale zazdrości nam możliwości ocierania.
Trza to docenić...

Ostatnio edytowany przez incognito (2013-05-20 12:40:07)

77

Odp: O czym mężczyźni myślą podczs seksu?

Wybacz pomienięcie 36...

"Tak się zastanawiam... Po babci odziedziczyłam nieco egzotyczną fizys, ale co do poglądów to trudno orzec, bo nie żyła zbyt długo, mój ojciec ledwie ja pamięta a dziadek niezbyt chyba ją poznał jako człowieka...  (pytanie, czy w ogóle widział w niej człowieka?)".

Coś na zasadzie - ona musiała robić, rodzić, nastawiać się, na żądanie, on tyran, żądał, brał, obkładał?
Tego typu opowieści? Jest tu pewna logika - jej negatywne doświadczenia, zrodziły sumarycznie tak unikającą stałej - powszedniejącej zażyłości, Wnuczkę.

78

Odp: O czym mężczyźni myślą podczs seksu?

Ależ wcale nie czuję się spadkobierczynią ewentualnych uprzedzeń babci smile Tamte doświadczenia, opisane bez ogródek,  to jak sadzę, udział olbrzymiej większości kobiet (dziś też niemałej jej części, nie oszukujmy się)
Mam własne i na nich bazuję, a że bezpieczniej jest mieć diabelskie uprzedzenia niż świętą naiwność, to idę tym tropem...

79

Odp: O czym mężczyźni myślą podczs seksu?

[quote=incognito]Ładuję się elektrostatycznie - tak jak na fizyce w klasie 6 pamiętasz?

Ocierasz pałeczkę ebonitu o tkaninkę i już masz prąd. Włosy dęba stają, a przecież nie tylko one reagują na napięcie w obiegu...[/quote]

ALe w 6. klasie była pod ręką pani od fizyki a teraz kim ją zastąpisz? smile

80

Odp: O czym mężczyźni myślą podczs seksu?

36 - znów ciąg logiczny wsparty jakąś tam wiedzą o biologii...

Jeśli Twój tata jej nie znał, to nie znałaś jej Ty, więc skąd możesz wiedzieć czy gdzieś pod spodem - w szczelnie zamkniętej intymnej części siebie - nie była podobna do swej wnuczki, a właściwie: jej wnuczka nie jest podobna do niej samej.

Może ona też umysłem przekraczała najdalsze góry, może była tak samo wyzwolona jak Ty, tyle że życie nie usposobiło jej do uzewnętrzniania takiej siebie (czytaj robiła, rodziła, nastawiała się na żądanie).

Ok - pełna odrębność doświadczeń sugeruje przynajmniej nieznaczne różnice; potęga genetyki jest jednak nieubłagana.
Należałoby co najwyżej porównać Wasze DNA, akonto sprawdzenia ile % Ciebie jest z niej... wink 36!

Och Wittchen, to nie takie znowu trudne - mało tego, dziś mam zawsze conajmniej kilka Pań Od Fizyki.
No wiesz - na ocieranie pałeczki nietrudno znaleźć dziś chętnie eksperymentatorki. wink

81

Odp: O czym mężczyźni myślą podczs seksu?

Jakoś nie jestem aż tak ciekawa moich przodków, poza tym trudno mi sobie wyobrazić, że ktoś mógłby być do mnie podobny, bo lepiej działa na samopoczucie przekonanie o wyjątkowości wink

82

Odp: O czym mężczyźni myślą podczs seksu?

[quote=incognito]Och Wittchen, to nie takie znowu trudne - mało tego, dziś mam zawsze conajmniej kilka Pań Od Fizyki.
No wiesz - na ocieranie pałeczki nietrudno znaleźć dziś chętnie eksperymentatorki. wink[/quote]

Ciekawe jak sprawdzasz ich kwalifikacje ku tej fizyce;) Mały teścik z termodynamiki?

Ostatnio edytowany przez wittchen (2013-05-29 10:13:31)

83

Odp: O czym mężczyźni myślą podczs seksu?

Kurcze chyba tez wle nie wiedzieć;p chociaż nurtuje mnie to od kilku lat;] widocznie wszystkiego wiedziec nie możemy ;]

84

Odp: O czym mężczyźni myślą podczs seksu?

Może mają tak pokrętny tok myślenia jak tu:

Jakiś czas temu zacząłem podejrzewać swoją żonę o zdradę. Skąd się dowiedziałem? No bo zachowywała się typowo dla takich sytuacji. Gdy odbierałem telefon w domu, po drugiej stronie odkładano słuchawkę. Miała często spotkania z koleżankami, niespodziewane wyjścia na kawę czy po książkę. Na pytanie "z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka", odpowiadała, że są to nowe przyjaciółki i ja ich nie znam. Zazwyczaj czekam na taksówkę, którą ona wraca do domu, jednak żona wysiada kilkaset metrów wcześniej i resztę drogi idzie na nogach, tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z kim.

Kiedyś wziąłem jej komórkę, tylko aby zobaczyć która godzina. Wtedy
ona po prostu dostała szału i zakazała dotykać jej telefonu. Przez cały ten
czas nie mogłem się zdecydować, by porozmawiać z nią o tym wszystkim. Pewnie
nie dowiedziałbym się prawdy, gdyby nie przypadek. Pewnej nocy żona niespodziewanie gdzieś wyszła. Ja się zainteresowałem, że coś nie tak.

Wyszedłem na zewnątrz. Postanowiłem schować się za moją meganką, skąd
był doskonały widok na całą ulice, co pozwoliłoby mi zobaczyć, do jakiego
samochodu wsiądzie. Kucnąłem przy aucie i nagle przez szpary w alusach z niepokojem
zauważyłem, że tarcze hamulcowe przy przednim kole mają jakieś brunatne plamy, podobne do rdzy.
Proszę mi odpowiedzieć, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy
trzeba je stoczyć? Jeżeli natomiast trzeba ja wymienić, to czy można
zamontować tańszy zamiennik, a nie oryginalne, a jeżeli tak, to które
najlepiej?

85

Odp: O czym mężczyźni myślą podczs seksu?

A jednak Droga 36, okazuje się, że nasza wyjątkowość jest efektem zlewania się co tam niektórych genotypów na przestrzeni lat.

Dużo jednak zależy od nas samych, człowiek umie zmieniać w sobie i poza sobą niemal wszystko (pomijając walkę z prawami natury i fizyki).

Zatem ostatecznie wiedza skąd coś masz, może Tobie pomóc w skutecznym przekuwaniu tego na swój własny kształ, o Kowalko Wyjątkowa! wink


Wittchen - nie da się jakoś predefiniować jakości laborantek - niestety, acz nie jest to całkowicie przykre - każdą trzeba namówić na ocieranie pałeczki.

Penicylinę i inne takie tam świństwa wynaleziono przecież... przypadkiem - na drodze mozolnych eksperymentów.
Nieraz jednak, o czym historia zapomina, owi dzielni eksperymentatorzy ginęli w trakcie badań.

Także i ja, taki sobie mały fizykochemik, podążam ścieżką wyznaczoną przez wielkich. wink
Mam nadzieję, że co która nie połamie laboratoryjnej pałeczki.
Na końcu i tak na moją korzyść działa coś, czego nie mają mężowie w zasięgu - siła skali - statystyka.

A Ty niby jak sprawdziłabyś kwalifikacje fizykochemiczne kandydatów na laborantów w Twoim "laboratorium"?

Ostatnio edytowany przez incognito (2013-06-06 14:11:30)

86

Odp: O czym mężczyźni myślą podczs seksu?

[quote=Cynthia]Może mają tak pokrętny tok myślenia jak tu:

Jakiś czas temu zacząłem podejrzewać swoją żonę o zdradę. Skąd się dowiedziałem? No bo zachowywała się typowo dla takich sytuacji. Gdy odbierałem telefon w domu, po drugiej stronie odkładano słuchawkę. Miała często spotkania z koleżankami, niespodziewane wyjścia na kawę czy po książkę. Na pytanie "z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka", odpowiadała, że są to nowe przyjaciółki i ja ich nie znam. Zazwyczaj czekam na taksówkę, którą ona wraca do domu, jednak żona wysiada kilkaset metrów wcześniej i resztę drogi idzie na nogach, tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z kim.

Kiedyś wziąłem jej komórkę, tylko aby zobaczyć która godzina. Wtedy
ona po prostu dostała szału i zakazała dotykać jej telefonu. Przez cały ten
czas nie mogłem się zdecydować, by porozmawiać z nią o tym wszystkim. Pewnie
nie dowiedziałbym się prawdy, gdyby nie przypadek. Pewnej nocy żona niespodziewanie gdzieś wyszła. Ja się zainteresowałem, że coś nie tak.

Wyszedłem na zewnątrz. Postanowiłem schować się za moją meganką, skąd
był doskonały widok na całą ulice, co pozwoliłoby mi zobaczyć, do jakiego
samochodu wsiądzie. Kucnąłem przy aucie i nagle przez szpary w alusach z niepokojem
zauważyłem, że tarcze hamulcowe przy przednim kole mają jakieś brunatne plamy, podobne do rdzy.
Proszę mi odpowiedzieć, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy
trzeba je stoczyć? Jeżeli natomiast trzeba ja wymienić, to czy można
zamontować tańszy zamiennik, a nie oryginalne, a jeżeli tak, to które
najlepiej?[/quote]


Dobre big_smile Żonę zawsze można mieć drugą, ale meganki nic nie zastąpi wink

87

Odp: O czym mężczyźni myślą podczs seksu?

Facet z Meganką, to i żona z kochankiem. wink

Żule wu kuszę! wink

88

Odp: O czym mężczyźni myślą podczs seksu?

Geny zostawmy w spokoju, dziś jestem za kreatywnym podejściem do własnego "ja"...

89

Odp: O czym mężczyźni myślą podczs seksu?

Ten z dowcipu to zamiast tarczy chyba rogi sobie powinien stoczyć wink smile

90

Odp: O czym mężczyźni myślą podczs seksu?

[quote=incognito]Wittchen - nie da się jakoś predefiniować jakości laborantek - niestety, acz nie jest to całkowicie przykre - każdą trzeba namówić na ocieranie pałeczki.

Penicylinę i inne takie tam świństwa wynaleziono przecież... przypadkiem - na drodze mozolnych eksperymentów.
Nieraz jednak, o czym historia zapomina, owi dzielni eksperymentatorzy ginęli w trakcie badań.

A Ty niby jak sprawdziłabyś kwalifikacje fizykochemiczne kandydatów na laborantów w Twoim "laboratorium"?[/quote]

Niech przysyłają te swoje cv, poczytamy, zobaczymy... wink

91

Odp: O czym mężczyźni myślą podczs seksu?

Wg mnie nie myślą tylko poddają się chwili i temu co przeżywają

92

Odp: O czym mężczyźni myślą podczs seksu?

Fakt gdyby w tym czasie myśleli to  może mniej by było zdrad...

93

Odp: O czym mężczyźni myślą podczs seksu?

Właśnie byłoby więcej!!!

Gdyby myśleli - jak sobie przyjęłaś - to i zapewne zobaczyliby pomarańczową skórkę na Twoim udzie oraz rozstęp na pośladku, analizowaliby czy mleko jest w lodówce i czy kolory ścian są pasujące do bryły architektonicznej budynku (robi tak np. Size_36).

A tak - fajni, słodcy, prości faceci - po prostu p-oddają się chwili.
Nie zmieniajmy tego! Już i tak wmówiliśmy im, że koszulka w serek działa pobudzająco, a ogolony rowek to duch nowoczesności (sic!).

94

Odp: O czym mężczyźni myślą podczs seksu?

Pewnie i tak widzą, tylko przemilczają... Ale niech tam, byle nie byli za "prości", bo to odwodzi od wszelkich uniesień...

95

Odp: O czym mężczyźni myślą podczs seksu?

Każda okazja jest dobra do pogłębiania intelektu... big_smile

96

Odp: O czym mężczyźni myślą podczs seksu?

Chyba myślą o tym żeby zaraz "po"  szybko  zasnąć i nie odpowiadać na jej dziwne pytania smile

97

Odp: O czym mężczyźni myślą podczs seksu?

Oj chyba coś w tym jest wink

98

Odp: O czym mężczyźni myślą podczs seksu?

Albo o tym jak rano będą znowu niewyspani:)

99

Odp: O czym mężczyźni myślą podczs seksu?

Albo kiedy będzie następny raz?

100

Odp: O czym mężczyźni myślą podczs seksu?

Raczej kiedy trafi się następna trochę lepsza w te klocki...:)