1

Temat: poczytajcie fajną książke

Nowa powieść Moniki Nowickiej Piąta Fala Pożądania, przenosi nas w świat niebanalnych i nieograniczonych wyobraźnią doznań zmysłowych, daje możliwość posmakowania tych pragnień o których na samą myśl się czerwienimy....pikantnie i gorzko...mocno i intensywnie...tak jest w tej książce... Wszystkie historie kobiet-bohaterek powieści częstują czytelnika ogromną porcją wysmakowanych doznań miłosnych i cielesnych, są opowiedziane w sposób który nikogo nie pozostawia obojętnym a soczysty , dosadny język lektury wprawia czasami wręcz w rodzaj swoistego zawirowania wyobraźni...Do tego bardzo ostry, naturalistyczny język osadza te historie w realnym świecie, dając możliwość poniekąd identyfikowania się z bohaterkami. Wszystko w tej książce aż pulsuje od emocji i seksualności, tworząc zgrabną , odrywającą od codzienności fabułę, która ...oj namiesza w głowie i zmysłach...gorący klimat...pikantne tropiki...

2

Odp: poczytajcie fajną książke

Ostatnio czytałam podobnej treści powieść i jakoś mnie nie zaskoczyła, może już za  dużo tego erotyzmu wokół nas i trudno się czymś zdziwić?

3

Odp: poczytajcie fajną książke

W sieci jest mnóstwo takich tekstów, jeśli ktoś potrzebuje, np.:
[url]http://powiesc-w-odcinkach.blog.pl/2013/01/26/odcinek-22-powiesc-erotyczna-daria/[/url]

4

Odp: poczytajcie fajną książke

No więc widzisz 36. Są na to różne sposoby...

...jedni żyją tym życiem,
...inni o nim piszą.

Powstaje pytanie czy te eroto-autorki przeżyły takie sytuacje, czy też w wolnych chwilach sobie imaginują, gdy Norbert wyprowadza ich psa lub siedzi w robocie po godzinach. wink

Ostatnio edytowany przez Tminus19 (2013-05-10 20:37:22)

5

Odp: poczytajcie fajną książke

Od czytania  wolę filmy erotyczne.

6

Odp: poczytajcie fajną książke

Ideałem jest i żyć tym i pisać o smile Tylko skąd wtedy wziąć czas na pisanie?
Po mojemu to krowa, która najgłośniej ryczy, najmniej mleka daje. Poza tym, erotomani gawędziarze rekrutują się właśnie spośród tych niespełnionych...

7

Odp: poczytajcie fajną książke

Wyszłoby na to, że jestem najgłośniejszą krową?
Muuuuuuuu szę to przemyśleć.
Wolałbym być byczkiem, ale w sumie piszę w formie dialogu - toć to dramat, mości Pani!

Aktywnych aktorów jest kilkoro. Jesteście tu aktoreczki incognito?

Broniłbym erotomanów gawędziarzy, nosz kurna broniłbym się!
Niespełniony lepszy od spełnionego! Spełniony siedzi na wyprawie wędkarskiej na łososie w Norwegii czy piecze mrówki na Bali, ostatecznie ogląda zabytki Kędzierzyna-Koźle czy driftuje po areale asfaltowym, a tymczasem niespełniony poluje na jego żonę.

Uczyłem koleżankę z kresów, że plus zawsze płynie do minusa. To i Ciebie nauczę.
Kogo obchodzi układ zamknięty? Najlepsze są właśnie "spięcia". wink

Ostatnio edytowany przez Tminus19 (2013-05-14 02:07:12)

8

Odp: poczytajcie fajną książke

niespełniony = nienasycony...

9

Odp: poczytajcie fajną książke

Czyli żarłoczny, a więc namiętny - coraz bardziej mi się podoba taka wizja wink

10

Odp: poczytajcie fajną książke

To tak jak w głupim, ale i tak śmiesznym filmie Borat - najlepiej przytoczę w oryginale:
"You will never get this. You will never get this. But one day he broke his cage, and he get this".

Było to odnośnie czwartej prostytutki Kazachstanu i jej upośledzonego brata. smile

Wieczna żarłoczność jest wskazana właśnie przede wszystkim facetom, bo jak lędźwia i instynkt łowcy zastygną, to i wiecie co skapcieje...

Pod aktem małżeństwa powinno być tak duże, jak na paczkach papierosów napisane:
"Może wywołać śkutki uboczne w postaci... znudzenia, zobojętnienia, oswojenia, rytynowości, deprechy".

Ostatnio edytowany przez incognito (2013-05-20 13:15:40)

11

Odp: poczytajcie fajną książke

Chyba ze trzy razy próbowałam obejrzeć ten film i nie dało się, po prostu... Jego absurdalność jest porażająca. Ale uwaga o ostrzeżeniach słuszna, żeby potem ktoś nie szedł do sądu i mówił ze nie wiedział co go czeka... Od razu sądy by były szybsze w działaniu, pozbawione tysięcy rozpraw rozwodowych.

12

Odp: poczytajcie fajną książke

Do deprechy to raczej daleko, jeśli druga strona w miarę porządnie się zachowuje, a swoje zwierzęce instynkty uładza:) Reszta natomiast się zgadza

13

Odp: poczytajcie fajną książke

Poczytam wink

14

Odp: poczytajcie fajną książke

Z fajnych czytałam ostatnio Sylvii Day : "Mąż którego nie znałam", można się zainspirować niektórymi scenami z sypialni:)

15

Odp: poczytajcie fajną książke

Polecam "Grzesznicę", to odważna książka o kontrowersyjnej fabule:)

16

Odp: poczytajcie fajną książke

A ja lubię książki K. Haner - bardzo sensualnie opisuje erotyczne sceny...

17

Odp: poczytajcie fajną książke

Wczoraj przeczytałam "Białe małe kłamstewka" - dramat psychologiczny z nutką kryminalną...

18

Odp: poczytajcie fajną książke

A ja lubię jak są skomplikowane losy zakochanych i oczywiście happy end:)