151

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Nie, to za późno, raczej ok. 35 roku życia...

152

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Phhhhh! Co Wy wszystkie przed 30-tką?
Może cdo najwyżej nie musicie się napracowywać. U nas harde dziołchy, fajne babeczki, które znam z tego miasta, te ok. 30-tki, są już zajechane jak buty obieżyświata. Dziś jak nie robisz na spokojnie - w państwówce - to robisz w ultra stresie. Widuję je, rozmawiam z nimi...

...brak księcia sprawia, że szarzeją z dnia na dzień.
Tylko czy i za to możemy winić Tuska?

Ostatnio edytowany przez Tminus19 (2013-04-18 01:02:19)

153

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

A w państwówce to myślisz że takie sielskie życie? Moja ciotka pracuje w ZUS-ie - tam też się podgryzają, intrygują, jak tu komu zaszkodzić, żeby samemu wypłynąć. Jeszcze gorzej, bo pracują ze sobą po 20 lat i więcej o sobie wiedzą niż w takich firmach gdzie jest większa rotacja ludzi. I taki dyrektor jak zna kogo trzeba to jest nie do ruszenia, a wiadomo, poczucie bezkarności to pierwszy krok do zaprowadzania terroru. Więc lepiej nie zmieniaj pracy...

154

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Ale punkt 16 wychodzą, w kwietniu odbierają 13-tki, na wakacje jadą taniej, bo do ośrodka własnościowego ZUS; poza tym milagro, rozumiem, że układy układziki, trzeba dużo plotkować, "jest ciężko", ale my nie będziemy się teraz zajmować kwestiami wtórnymi.

Zacznijmy od fundamentów - nie każ mi współczuć osobie czy osobom, które wcale nam nie są potrzebne.
Autentycznie! My nie potrzebujemy systemu repartycyjnego czy jak mu tam. To jest zło naszych czasów, relikt snów o silnej socjalizacji społeczeństwa. Nie potrzebujemy tej armii "opiekunów" społeczeństwa.

Mówiłem Wam, że wpadłem na pomysł jak zlikwidować braki kasy w ZUS?
Brzmi on tak: Wyjechałeś na stałe za granicę by się dorobić? To zabieraj stąd swoich starych, oczywiście bez uposażeń rentowo-emerytalnych! Dziadków ku---a też!

Pieprzyć repartycyjność polegającą na tym, że pieprzone single mają największe emki (bo mieli czas ciułać) lub też gdzie jest 20 mln emerytów, a tylko 6 mln ich dzieci, bowiem reszta siedzi na landach.

Jakby nie patrzeć, to sumarycznie oni - emigranci na landy, z marzeniami o Golfie V z kierownicą po prawej stronie i spokojnym życiu, powracający tylko po słoiki od babci RyanAir'em na stojąco, wielcie uszczęśliwieni, że im kto dał 1500 GBP za bele prackę w sortowni kapusty - oni okradają mnie, na pewno też 36, a może i Ciebie, jeśli pracujesz!

Nie yyyyyy... "repartycjują" swoich własnych starych, tylko Clarka i Rogera z Dorsetshire...

Nikt o tym nie mówi, to ja postanowiłem - robole nowoczesnego zachodu, zabierajcie stąd swoich starych.
Ja nie wymiękłem - zasuwam w kraju po to, by moja stara miała emkę, a Wy? wink


Tak - w Państwówce jest sielskie życie. Phyh! Intrygi! Intrygi są wszędzie. Tylko czy ktoś w ZUS'ie ma nad sobą kierownika, który krzyczy, że wydajność słaba, że rozwój, że brak zamówień, że procesy nieoptymalne, że ilość klientów niska? Nie!

Oni się z nas śmieją, bo ichnie życie jest sielskie i tyle. Sama zresztą to wykazałaś - po prostu kto liże dupę naczelnemu, ten i po 20 lat "siedzi". Tylko kto pracuje?

Ostatnio edytowany przez incognito (2013-04-19 15:56:28)

155

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

W ZUSie wręcz się cieszą jak liczba klientów im maleje - naturalnie:) Czy to nie absurd?

156

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Dół pracuje, góra kombinuje.

157

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Wracają do tematu, myślę że kobiecie nie wypada okazywać tego wprost, raczej zachęcać mężczyznę, przez zalotność, kokietowanie bo inaczej zostanie zaszufladkowana . Mężczyźni raczej obawiają się takich "odważnych' kobiet

158

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

To zależy co łączy kobietę i mężczyznę -  jeśli się dobrze znają, są blisko ze sobą, to chyba ona nie musi udać niedostępnej?...

159

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Inni gonią te odważne, ale bynajmniej w celu "małżonkowania". wink

160

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

W takim układzie, myślę, cel jest wspólny; nikt nikogo nie goni, tylko razem podążają w tym samym kierunku big_smile

161

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Na tym chyba polega wyzwolenie kobiet i feminizm... Wyrażamy siebie też w bliższych kontaktach z mężczyzną...

162

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Z takim którego widzi po raz 1 to nie wypada oczywiście:)

163

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

A po raz drugi to niby wypada?.. Dziewczyny, nie tędy droga do raju... big_smile

164

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

A ja się już nie przejmuję takimi rzeczami, w przypadku małżeństwa wszystko jest chyba łatwiejsze big_smile Teraz to ja częściej zaciągam Go do łóżka, no bo w końcu ja wiem, kiedy mam dni płodne, a On to się w tym gubi ;-)

165

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Dużo facetów tego chce - wtedy czują się bardziej atrakcyjnie podobno:)

166

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Ale i kobieta też musi chcieć, a na seksie się przecież nie opierają prawdziwe związki.,..

167

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Ale to ważny składnik związku, jak dorośniesz do tego to sama się przekonasz

168

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

W tym przypadku Droga 36 (nie droga 36, jak w CB Radio u TiR'owców), kobieta po prostu ugina ku pociesze Einsteina trajektorię biegu pod wpływem męskiej grawitacji, co sprawia, że uciekając, goni go jednocześnie.

Bezsensowne gadanie o tym, że nie wypada na pierwszym spotkaniu.
Na mojej religii nie tolerujemy innowierców, spłoń! wink

Jeśli potrzebujesz kogoś na skok w bok, utorsowioną wersję Samca idealnego, a nie chcesz się angażować, to można i na pierwszym spotkaniu, ważne, żeby mąż nie wiedział. Drugą uzasadnioną opcją, jest pobyt poza miejscem zamieszkania (np. integracja firmowa), gdzie nie ma czasu zanajamiać się z chłopakiem z innego oddziału, tylko trzeba brać się do "roboty".

Jeśli to ma być inwestycja - na zasadzie, że przyszły mąż, to należy się opierać jak najdłużej.
Im dłużej, tym bardziej się zacietrzewi (ach głupia to nacja). wink


P.S. Na seksie może i nie opierają się prawdziwe związki, ale nie daj swojemu przez miesiąc, a później sprawdź jego komórkę i wróć z odpowiedzią do mnie, Garretka.

Masz 17 lat, wiele przed Tobą. To już nie czasy rycerzy i białogłów. Tu jest twarda gra, a kto chowa pionki pod stół, wypada... wink

169

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Wiadomo,  tylko kobieta może robić dwie rzeczy naraz smile

170

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

To nie jest tak że nie rozumię jego potrzeb, bo w końcu każdy jakieś ma ale to nie powinno być na 1 miejscu

171

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Jest taki wiek dla mężczyzny i kobiety kiedy to jest na 1. miejscu - u niego już a u Ciebie jeszcze nie wiec sie nie dogadujecie...

172

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

A z moim M to najczęściej ja inicjuje jakieś wieczorne igraszki. On wychodzi z założenia, że skoro mamy małe dziecko to jestem zmęczona i chce iść spać. A tu niespodzianka, bo ja wyskakuje z jakąś koronkową bielizną lub innym ciekawym gadżetem. Dla mnie nie ma nic w tym dziwnego. Jak zaczynaliśmy się dopiero spotykać, to wszelkie kontakty musiały wyjść z jego strony, bo właśnie nie chciałam, żeby mnie zaszufladkował. Teraz jesteśmy ze sobą na tyle długo, że nie mamy z tym problemu. Ostatnio na erotycznefantazje.pl znalazłam właśnie świetną koronkową bieliznę i stroje i to w na prawdę przystępnych cenach. U nas w społeczeństwie jeszcze jest takie przekonanie, ze to facet jest macho i to on ma być tym pierwszym we wszystkim. Role jednak się odwracają i to kobiety wiodą prym.

173

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Po paru latach związku to trudno go czymś zaskoczyć więc takie gadżety są niezbędne smile

174

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

[quote=abednarz]U nas w społeczeństwie jeszcze jest takie przekonanie, ze to facet jest macho i to on ma być tym pierwszym we wszystkim. Role jednak się odwracają i to kobiety wiodą prym.[/quote]

Na szczęście każdy ma własne przekonania niezależne od tych społecznych... inaczej dotąd siedzielibyśmy na drzewach bo tak wypada.

175

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

To ja w moim związku najczęściej inicjuje nasze wieczorne przytulanki smile i mój luby jest jak najbardziej z tego zadowolony zwłaszcza jak czasem sam ze mną sprawdza internet w poszukiwaniu jakiś fajnych fatałaszków w których to później mogę przed nim paradować.