151

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Eryk nie kłamie! Takie jest życie - każdy śpi z każdym, a nadmiar kasy ryje we łbie.
To właśnie ten serial nie kłamie, a jedynie przerysowuje.

Co jednak możemy rzec o "Na Wspólnej", gdzie każdy ot tak znikąd kupuje stadnine koni i dom, będąc kolesiem młodym i niepracującym, mało tego, tuż po zawale... Mydlą nam oczy Olką, co to niby amfę pociągą, ale reszta i tak jest irracjonalna. smile

Jak to ujęła moja niezbyt jednak świadoma realnej egzystencji eks-teściowa, serial "Moda Na Sukces" warto oglądać dla wystroju wnętrz i dobrej gry aktorskiej. Pha!

Nienawidzę tego serialu........... smile
Mam nadzieję, że dość mocno zawiewam ironizmem pod Rzeszów, abyś zrozumiała przenośnie milady... wink


Spoko, 36, to nie ma znaczenia. Dziś jestem sam, ster swojego losu, ichnie porażki, wpadki i niedociągnięcia dały mnie w efekcie, to i wdzięczny jestem za ową przypadkowość. Ważne, że mną nie rządi przypadek, ani zaniechanie stosownych czynności (czytaj długowieczny związek spajany jedynie ciążami). wink

152

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Z serialami jest ten problem, że obsada jest mała, więc jak już każdy z każdym się prześpi to serial się kończy. A "Na Wspólnej" dodano konie, żeby kasy nie brały, a grały wink

153

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Młody, niepracujący i po zawale, to brzmi tajemniczo... Mogli postarać się o bardziej 'książkowy' medycznie przypadek:) To może chociaż jest otyły, a życie spędził na jedzeniu chipsów i piciu coli?

154

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Jaki on młody, raczej już po 35., do tego były pracownik korporacji, więc miał gdzie dorobić się zawału. Ale i tak jest na czym oko zawiesić, przyznacie? roll

155

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Jest, jest smile Szkoda że "na żywo" jakoś mało się widuje takich mężczyzn... sad

156

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Ten chuderlak z wytrzeszczem oczu i kandyzowaną cerą?

Dziewczyny, coś widzę braki w "zawieszaczach wzroku" u Was w Rzeszowie i Kielcach.
Pewno wszystko, co przystojne na landy wyjechało, he?

U 36, w centrum, to nie zdziwiłbym się, jeśli w ogóle facetów brakuje, a co dopiero "zawieszalnych wzrokowo"...


P.S. Jaki by nie był ten z "Na Wspólnej" dla kogokolwiek, powiedzcie mi tylko, jak on się mógł zakochać w chodzącym pucułku Jabłczyńskiej, co to zresztą i bachora ma. Już w ogóle zważywszy, że jak widzimy, jest parę "niemądrych", co to się im podoba!?!?!?!?!

Ale ja wiem! Wy lecicie na fakt, że gdyby ślub czy coś, to ten szybko zejdzie, bo już jeden zawał miał, a majątek zostawi. Ot sprytna natura kobieca! wink

157

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Z jakim wytrzeszczem?!? On ma tak naturalnie... Zaobserwuj tych z brązowymi oczami, to ich cecha gatunkowa wink

158

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Wszystko jasne, zazdrość przez Ciebie przemawia, bo nie Tobą się zachwycają, a nim tongue

Na marginesie, jeśli mogę coś dodać do powyższych - najgorszy nie jest, ale mógłby trochę ciała nabrać, faktycznie jest nieco wątły. I ta fryzura też nie najmodniejsza, proponuję kolorowego irokeza big_smile

159

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Ale to jest przecież aktor-kulturysta, tylko wysoki - 190 cm, dlatego wygląda na szczupłego!

160

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

I proszę bardzo Dziewuchy, nie tam jakaś zazdrość z mojej strony.
Nadal nie łapiecie sedna - olać jego samego.

Kto wszedłby jednak na Jolkę J.? Biedny był ten Filip. Choć ta jego druga, ta blond od zamawiania obrazów, tyż nic specjalnego, to i tak! Ciężkie przeżycie, a weź jeszcze pokrzywdź kwiat takiego związku i daj mu na imię Ksawery...

161

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Jak mawiają każda potwora... itd Ale nie jest taka okropna, masz chyba jakieś uprzedzenia, może jakaś podobna Cię sponiewierała, odrzuciła i w ogóle olała, przyznaj się!

162

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Przecież prawdziwe piękno tkwi wewnątrz, nie bądź takim wzrokowcem! Oglądałeś film "Pusty facet"? Polecam.

163

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Mnie w życiu odrzuciła tak poważniej to tylko jedna, na którą dziś bym już nie spojrzał.

Ok. Ok. Ok. Rozumiem, że Mila i Etylina to by dały na siebie wejść nawet Tomkowi Kaliszowi, staremu Gesslerowi, Bieberowi, temu z Leszczy (Leszczów?) itd..

Ja jednak pozostanę przy swoim. W świecie, gdzie każda kobieta patrzy zawistnie na byle co ledwo lepszą od siebie, gdzie gonicie sie w de facto iluzorycznym wyścigu po urodę, to i ja mogę powiedzieć o Jabłczyńskiej, że jest odrażająca.

I to jeszcze po moim niebie lata! wink

164

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

W czym mianowicie jest taka okropna? Nie zamieniłabym się z nią na twarze, ale wypada jednak trochę lepiej niż np. Agata Buzek, Maria Peszek czy inne dziwadełka

165

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Żaden nie jest w moim guście, nadto Bieber dużo za młody i przypomina mi dziewczynę...

166

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Pomyłka - daleko szukać większego wzrokowca wśród kobiet niz ja.

167

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

"-Ssss Mister Żorż Kluny? -You must be mistaken". Kur---a.
Mówisz o tym typie ciastka? Leopold Di Capriole może?

Paweł Małaszyński i jego wielonapędowy Lexus, który potrzebuje więcej chemii, niż Azoty (już rosyjskie)?

No nie wiem, Maciek Zaparafialny? Czesław Ćpa? Boguś Ku---a Linda?
Matt Demon Damskich Serc?

Może Gustaw Holubek?
Czy Holoubki nie?

Ostatnio edytowany przez Tminus19 (2013-05-14 01:44:52)

168

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Przy Holoubkach (obu) to... patrz tytuł smile

169

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

To nie to... Mam alternatywny gust, patrz np. Antoni Pawlicki smile

170

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

On to dopiero ostatnio się wylaszczył jak włosy ufarbował, zobacz wcześniejsze zdjęcia, nic ciekawego

171

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Mała Kobieta = Mały Obiekt Docelowy.

Ja rozumiem, Ty nie wyobrażasz sobie czyjejś dominacji nad Tobą, w jakiejkolwiek postaci...

...czy on jednak wysoki, ten Antek Z Pokładu A-Polonii?

172

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Gdzie wysoki? W sam raz - 1,80... To żadna dominacja, sama natura.

173

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

To w sam raz!

Taki trochę wizualnie syn dentysty, ale ujdzie. Niezgorsza. wink

Ostatnio edytowany przez incognito (2013-05-20 13:26:16)

174

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Ujdzie?!? Toż to  nadzieja polskiego tonącego kina smile Jak on cudownie nakłada temu psu z tej puszki w tym serialu:))

175

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Jeszcze parę odcinków a sam będzie wcinał z tej miski...:)