1

Temat: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

Z racji tego że coraz więcej stacji Radiowych emituje takie audycje,  to zastanawiam się jakie macie opinię na ich temat, mi zdarzyło się parę razy wysłać SMSy do Radia i kilka osób poznałem tą drogą jednak były to tylko jednorazowe Epizody,choć z niektórymi do tej pory utrzymuję kontakt bo są całkiem do rzeczy, jak już ktoś po ogłoszeniu numeru się pyta skąd jesteś to wiadomo że już żarty sobie robią. a takie Ogłoszenia są w moim regionie emitowane od Poniedziałku do Czwartku od 22:00 do 0:00,oraz w Soboty od 13:00 do 16:00 w Radio Parada 96,00 FM prowadzi Andrzej Prusisz , Od Niedzieli do Piątku o 23:00 w Radio HIT na 107,6 prowadzą na zmianę w obu przypadkach wysyłamy kilka słów o sobie pod numer 73601 i na antenie jest czytana treść ogłoszenia + Numer telefonu, trochę inaczej wygląda kącik matrymonialny w Radio Fama 94,9 tam ogłoszenia są wysyłane na kartkach pocztowych i kontakt podawany jest poza anteną

mi zdarzyło się wysyłać do Parady z Łodzi i poznałem może ze 3 Osoby z czego jedną utrzymujemy kontakt do tej pory, pozostałe dwie nie odpowiadały mi z charakteru i głupoty.

oraz też do Radia HIT z Włocławka podobnie dwa epizody w tym jeden trwa nadal smile 

Jest to inny rodzaj randkowania niż przez internet, Radio jest słyszalne nawet tam gdzie osoby nie mają internetu smile

a jakie są wasze opinie na ten temat, jeśli ktoś korzystał z tego typu Audycji

2

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

Sama nie korzystałam, ale dużo słuchałam swego czasu kieleckiej Famy i tam się ogłaszali głównie chłopcy chętni na jednorazowe spotkania szukający wrażeń. Rozbawiały mnie np. teksty, że ktoś szuka atrakcyjnej, co nie zwraca uwagi na wygląd i kasę... No to od razu wiadomo że gość nie a się czym pochwalić. A ładna z jakimś pasztetem się nie umówi, jeszcze by kogo znajomego spotkała...

3

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

Ja też nie, zawsze wolałam poznać kogoś w bardziej naturalny sposób, od tego są różne miejsca albo znajomi. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że w taki sposób można trafić na kogoś ciekawego

4

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

36, proszę wypowiedz się o Radio Randce... smile

Czekamy nadgorliwie... jak faszyści... wink

5

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

Nie używam, jestem eko smile

6

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

Mnie się też nie zdarzyło, może z braku okazji, bo u nas nie ma takich audycji

7

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

Phyh! Ty to jesteś nomralnie Asiorka!

Ja też chciałem powiedzieć, że środki antykoncepcyjne zażywam tylko poprzez zakładanie, ale nigdy w życiu nie traktuję się eterem.

Już zresztą Michelson próbował ujarzmić eter i co z tego wyszło? Wielkie G.....


milagro - no i jak nic masz do zapełnienia niszę w Rzeszowie. Stwórz jakieś "Radio Eastern Love" i łącz pary z krajów post-ZSRR. Na zasadzie, że Wołosza z Łotwy spotyka Janię z Białegostoku i tworzą tzw. interracial...

Piekna sprawa, a i zarobisz!

8

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

[quote=incognito]Ja też chciałem powiedzieć, że środki antykoncepcyjne zażywam tylko poprzez zakładanie, ale nigdy w życiu nie traktuję się eterem.[/quote]

Coś się zmieniło? Kiedyś zeznawałeś inaczej w tej sprawie big_smile

9

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

interracial się odbywa i bez tego, na mocy wzajemnego przyciągania mniejszości i większości narodowych...

10

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

36 - no więc wracając do tego tematu - nie lubię, ale one wymagają, co poradzę?

milagro - to takie przygraniczne love jest bardzo dobre.
Później tak właśnie chłopiec z zachodu zalewa foremkę dziewczynce ze wschodu, takiej już mieszanej, a tamten postgermański i jak w dym...

dziecko w razie wojny albo w lewo, albo w prawo może. smile

Koktajl genów jednocześnie zapewnia długą żywotność, jeśli bez tych tam - regresywnych naleciałości... smile Czy jak się je nazywa?

Ostatnio edytowany przez Tminus19 (2013-04-06 12:05:16)

11

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

Musisz chyba poszukać tej z "Nic śmiesznego", która skrzyczała Miałczyka, że jej proponuje "takie świństwa" wink

12

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

Bo to straszne jest. Weź sobie dla przykładu na cyc---i załóż jelito z wieprza, to ten sam "feeling". Normalnie wyciśnij np. kaszankę, a z resztki zrób sobie wielki smoczek napierśny.

To już lepsza jest "fantazja milagro" - maść końska i prędki cwał...

13

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

Nie narzekaj, teraz są ultracienkie, wykonane w technologii kosmicznej NASA wink

14

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

Z kaszanki za mały jest, raczej z salcesonu to mój rozmiar wink

15

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

Ultracienkie, ale ultraszczelne. Nie lubię tak dusić i pocić najważniejszej części siebie.

To tak, jakby kobieta zakładała gumowe gacie lub mój wcześniejszy - też dobry przykład SALCESONOWY. smile


36, no proszę, to może tam właśnie alokuje się ten Twój dodatkowy pierwiastek, który tak sobie upatrzyłem... smile

16

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

Może kiedyś stworzą 'oddychające", może z czegoś podobnego do polaru? wink

17

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

Ależ nie będę tu odsłaniać moich tajemnic, to moja tajna broń przecież wink

18

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

[quote=incognito]Nie lubię tak dusić i pocić najważniejszej części siebie.[/quote]

Tzn. wolałbyś stracić głowę niż to (jego)?!?

19

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

Głowa jednak najważniejsza, jak ją się straci to po co reszta? wink

20

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

No, ale gdybyś miała stwierdzić, zdiagnozować, to gdzie mieści się w Tobie ten dodatkowy kawałek niekobiecości do kobiecości? Ustaliliśmy przecież empirycznie (tj. Ty ustaliłaś), że penisa nie masz, to może właśnie w cycki Tobie poszło, 36?


Morał z tej rozmowy, milagro i Ksymena, jest krótki i niektórym znany.
Życie bez głowy, to już nie życie - fizycznie.
Życie bez członka, to też nie życie - psychicznie.
Po co komu głowa, dopóki członka mamy!

Czy wyszedł mi w ogóle jakiś klasyczny typ wiersza? wink

21

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

To powyżej to raczej ni pies ni wydra ni sonet...

22

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

Poprawka:

"Po co komu głowa, dopóki członek mamy".

Co na to Miodek lub też członek Miodka?

Ostatnio edytowany przez incognito (2013-04-15 16:03:12)

23

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

O to najlepiej zapytać słynnego prof. Lechosława G., tylko nie wiem, czy w więzieniu będzie miał dostęp do netu...

24

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

Chyba jednak  nie będzie zbyt rozmowny, w końcu jego "autorytet" kompletnie został podeptany

25

Odp: Radiorandka - Opinie, jak korzystał ktoś

Co widział, to jego. Teraz może na to trzepać w izolatce...
...mało tego! Jeśli ma szczęście, to służy za hyh "zawór upustowy" co niejednym.

A jaka jest wedle Was najważniejsza część kobiety?