126

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Ale ja głupia byłam, sama sobie się dziwię. Dwa miesiące to bym jeszcze zrozumiała, ale dwa lata?

127

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Szkoda czasu straconego... A te historie o jego ojcu to sam Ci opowiadał czy skądinąd się dowiedziałaś?

128

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Od jego matki, sam również wspominał, ale tylko o tych nożyczkach.

129

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

W sumie nie było się czym chwalić... Ale ona zareklamowała rodzinkę, nie ma co!

130

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Ja dalej się fascynowałam. Do takich wniosków doszłam po rozpadzie związku, że niczego lepszego nie powinnam była się spodziewać.

131

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Jako że będę pierwszym który się tu wypowie, mi tam jest obojętne kto pierwszy wyjdzie z taką inicjatywą, choć osobiście jeszcze nie trafiłem na taką co by miała to coś, ja nie zaciągam na siłę nikogo do Łóżka najpierw muszę wybadać, czy ktoś jest szczery czy tylko udaje,ale mnie osobiście pociąga jak dziewczyna jest skąpo ubrana np w Sexowny strój albo też Bikini w domu nie ma znaczenia jak kto się ubierze bo nikogo więcej nie ma, chyba że są też inni domownicy, a co do wypowiedzi o Facetach nikt nie jest idealny, wam też niekiedy trzeba kilka razy powtarzać jak macie coś zrobić, albo czego nie robić, choćby prosty przykład "Akwarium" nigdy się wody nie wymienia tylko podmienia, albo inne byki z Filtracją nigdy na noc się jej nie wyłącza, mógłbym takie Kobiece choć nie tylko gafy wymieniać ale to nie to Forum, a co do Pabów i Dyskotek ja takich miejsc unikam nie lubię hałasu i Alkoholu jak patrzę na takich ludzi co marnują na to pieniądze, to aż mi ich żal, ja tylko od czasu do czasu piwo wypije, a Wódka to jest u mnie tylko do podbicia Magnezu i Wapnia w Akwarium morskim, po dodaniu też bakterie się lepiej namnażają i glony zanikają :-), preferuje bardziej spokojne wypady np gdzieś nad wodę albo w Góry dla zdrowia rowerkiem pojeździć.

Ostatnio edytowany przez michalzgierz1989 (2013-04-01 20:36:47)

132

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Oczywiscie ze kobiecie tak samo mozna. Zawsze kiedy sama mam ochote zaczepiam partnera lub mowie mu ze chce. Dlaczego niby mialabym czekac az on cos zrobi w tym kierunku?

133

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Ależ Michale, najlepiej samemu podmieniać tę wodę - kobiety są stworzone do wyższych celów big_smile

134

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Nie mów, że zapraszasz Kobietę do domu i każesz jej zajmować się rybkami?!?!? Albo rowerkiem po górach? Założę się, że żadna nie będzie zachwycona ani jednym ani drugim

135

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Ksymena - tak więc właśnie! Najważniejsze, to by kobieta nie musiała sama.......................................... uzupełniać płynów.

Podstawa randek, jak mniemam... wink

136

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Chciałam tylko powiedzieć, że instrumentalne traktowanie kobiet to pierwszy krok do tego by zostać tylko z rybkami...

137

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

[quote=michalzgierz1989]Wódka to jest u mnie tylko do podbicia Magnezu i Wapnia w Akwarium morskim, po dodaniu też bakterie się lepiej namnażają i glony zanikają :-).[/quote]

Zawsze myślałam, że wódka zabija wszelkie życie, a tu proszę, są takie bakterie co lubią przygazować i jeszcze się po niej rozmnażają, no zupełnie jak ludzie... tongue

138

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Dajcie spokój, tyleście gadały o tworzeniu nastroju, a u Chłopaka jak widać Akwarele hele hele, wszystko na ten tego, cacy jeśli chodzi o szkła!

Dodajcie sobie do tego faktu bajeczne oświetlenie i te żyjątka pływające jak naszy słudzy, byleby tylko umilić wieczór wizualnie. A dużo poświęciły owe żyjątka, bo zmuszono je do życia w 3 x 2 (zakładam, że Pasjopnat, to ma ogromne szkiełko).

Nomen omen - czyż to nie namiastka naszego "wolnego" ustroju? Mamy TV, kabaret w polityce, rozdmuchujące byle g... do rangi afery media, wysokie podatki, alkohol w sklepach i tak de facto... Wyglądamy jak te akwariowe żyjątka, tyle że granic szkła nie widać... tongue

Coś na myślenie!

139

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Nooo, duże to nasze polskie akwarium i co lżejsze g... na wierzchu pływają wink

140

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

[quote=emilia_s292]Czy to należy tylko do mężczyzny? Co o tym sądzicie? A w ogóle to przydałby się temat osobny o związkach i seksie...w końcu jesteśmy już dorosłe..[/quote]
A dlaczego miałybyśmy nie inicjować?

141

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Na pierwszym spotkaniu to odradzam takie akcje, ale tak po paru miesiącach bliższej znajomości to pewnie, że można smile

142

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Mówisz konkretnie o rybkach, odglonowywaniu i dekalcytowaniu wody?

Czy uzupełnianiu płynów na randkach?

Ostatnio edytowany przez Tminus19 (2013-04-10 09:28:28)

143

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Zwłaszcza o dekalcytowaniu - może nosić znamiona molestowania opisanego w okolicach par. 200 KK!

144

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Mniam, pedofilia.

Narobiłaś mi ochoty na 15-tkę... yyyh.

Może to i głupie, z plakatami gwiazd w pokoju i z biletem na koncert Feel w kieszeni, ale jakie byłoby ciasne...................................... pycha! smile

Uwielbiam calcium... wink

145

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Nie jesteś na czasie - pedofilia to do 14, ukończone 15 to już kobieta smile

146

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Molestowanie, zauważ, to nie tylko odnośnie mocno nieletnich może zachodzić. Molestowana może się też poczuć pani w kwiecie wieku, która z niejednego pieca chleb jadła, ale np. irytuje ją, że za głęboko zaglądasz jej w dekolt albo za blisko się przysuwasz... Można też molestować słownie wink

147

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Pani w kwiecie wieku to chyba raczej by się poczuła... ucieszona... wink

148

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Może niekoniecznie, raczej umie odróżnić chciane zaloty od niechcianych..

149

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

No więc przy całym grubiańskim i rubasznym, nadmiernie bezpośrednim, niecym swym podejściu do kobiet, jak dotąd trafiałem jednak wyłącznie na te... lubiące być molestowanymi.

Bo to nie tak, że one nie chcą byc molestowane. One nie chcą być molestowane byle czym, przez byle kogo.

Skoro o tym wspomniałaś na koniec, 36, werbalna to moja ulubiona forma molestowania.
Ostatnio zauważam, że zacząłem molestować słownie, nawet te zupełnie nieznajome. Gdy przechodzą warczę albo nucę Wild Wild West, bo zaczyna się fonetycznego wow, wow...

Tylko poczkeać, aż zacznę szczekać i skowyć... wink


Kwiat wieku. Kiedy kobieta jest wedle Was w kwiecie wieku?

Ostatnio edytowany przez incognito (2013-04-15 11:57:25)

150

Odp: Czy kobiecie wypada inicjować seks?

Po 40 to chyba już jest... Tylko patrzeć jak zacznie przekwitać.