126

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Jak i jeśli będę w Rzeszowie, to Ci pokażę, że ścieżka może być tylko jedna.

Co najwyżej możesz wtedy głośno krzyczeć "ratunku" podczas ucieczki, Zwierzynko! wink

127

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Piękny wschód zaprasza:) Zwierzyny ci u nas dostatek..

128

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

A oddechu i spokoju?

129

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Jeszcze więcej...

130

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Czego zatem nie macie?

131

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Mnie osobiście zbyt wielkie braki nie dolegają, ale niektórym może "wielkomiejskich " rozrywek brak, lepszych perspektyw, zachodniego sznytu...?

132

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Za to rozpierd----nki na remizach są, ha!

Wszystkie aspekty życia zamknięte w salce i masie umoczonych mord... smile
Parapapapa... i'm loving it! smile Mc. Doniu smile

133

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Moje pytanie brzmi: czy w tych warunkach można mieć ochotę na tytułowe igraszki...?

134

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Teraz to są już poważne kluby - do innych Weekend nie przyjechałby wink

135

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

O jaaaaaaaaaa, powiedz, że zdobyłaś podpis na kubku z Live Dance Act Together Kraśnik 2007?

Ja biorę od ręki... Zapłacę korbką od stojaka od mikrofonu z koncertu w Pyszkowicach Beskidzkich! Normalnie lider zespołu miał ją w ręce! Potem rzucił mnie nią w oko, ale dzięki temu kocham go jeszcze bardziej!

Co innego, że go orowałam po koncercie.
M@LWI|\|a_86 Buźka!

Mówisz o tej randze klubów milagro?

Nosz Judyta Trzydziesta Szósta! Co ty opowiadasz. W tamtych warunkach to powstało jakieś 12 dzieci z Twojej klasy w szkole średniej, niezależnie jak wielka była.

Gdyby nie to, to by nie było Polaków wcale. smile

Ostatnio edytowany przez Tminus19 (2013-03-28 23:54:43)

136

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Nie, ale bywało, że podpisy się na różnych odkrytych częściach ciała zbierało. Ale człowiek był głupi smile Eh ta młodość... Ranga klubów była wtedy sprawą trzeciorzędną...

137

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Statystyki są zbyt optymistyczne, zwłaszcza ze znam dzietność mojej byłej klasy - poniżej 10 jest...

138

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Zaczne od tego ze slowo "lesba" jakos mnie odrzucilo. Co do problemu mysle ze to kwestia albo dojrzalosci  emocjonalnej jeszcze albo od tego ze faceci sie jej w sexie nie sprawdzaja. Kazdy lubi co innego a moze zaden nie dal jej tego co by ja tak pobudzalo

139

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Łeeee milagro, no jeśli masz wytatuowane "Bryan 4ever" na którejś z 6 dostępnych Tobie warg, to eć, eć, eć! wink

36 - no więc jak sama się przekonujesz, bez imprez na remizach, bez szału pod disco-teką, bez dziewictw utraconych na szkolnych korytarzach wieczorami, bez pierwszych przedwczesnych wytrysków na tych polach doświadczeń... nie byłoby Polaków.

Chwalmy wódkę, remizę i ich pochodne - bez nich, skąd byłby u nas przyrost naturalny?

140

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Nie mam nic przeciwko, każdy spędza czas jak lubi smile Z tym, że dzieci poczęte po pijaku mogą:

1. nie być całkiem zdrowe
2. nie mieć ustalonego ojca

Chciałbyś być poczęty w taki sposób?

141

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

A Ty myślisz, że rodzice powiedzieli Tobie całą prawdę?

Ja jestem pękniętą nieplanowaną gumą, toteż i gum nie lubię (w nawiązaniu do tego o Radio Randce).

142

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Nie mów że Ci takie szczegóły opowiadali... To raczej niemożliwe.

143

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Ja zakładam że w tamtych czasach, te 30 lat temu, to nie bardzo używano takich wynalazków...

144

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Jeśli nawet powiedzieli, to nie całą prawdę - tylko dlatego żebyś ich za nieodpowiedzialnych nie uznał. Podejrzewam , że liczyli na to, że się uda, ale przecież synowi nie powiedzą, żeby ich nie naśladował - w końcu przykład idzie z góry wink

145

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Ja też, droga milabene, zakładam, że nie zakładano...
"Poprzez takie nie-założenie, oto ja"! Epigramacik taki...

Przykład, droga 36, to wręcz... spłynął z góry.

Ksymena! Ja to jestem normalnie Pan Pikuś z Commercial Union, w porównaniu z takim np. Ridge'em z Mody na Sukces. Koleś autentycznie w wieku tam strzelam - 35 lat się dowiedział, że to Massimo jest jego ojcem, a nie dostojny Eryk o śmiałej siwiźnie.

P.S. Czy Wam też imię Eryk kojarzy się ze wzwodem? Erotyk, Erekt, Erektor....

146

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Mnie się to imię z żubrem i jego  rykiem kojarzy wink

147

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Widzę ze Twoje skojarzenia nieco błądzą w stronę, która każe podejrzewać niecne sprawki... Nadmierne zainteresowanie Erykiem odradzam, przecież tyle wokół Erynii tongue

148

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Ale Eryk dochodzi do celu nawet we wczesnej starczości.

Tam trochę przepił, potracił majątku na wyrachowane blondyny z rodu Brooke, no siorkę miał, kogo on nie miał?
Najlepsza z serialu była Spectra czy jak ją tam? Taką znaleźć, ale szczupłą i smagłą, ooo!

149

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

Przecież telewizja kłamie... A ten serial w szczególności na temat Eryka...

150

Odp: Młoda dziewczyna nie ma ma ochoty na seks

[quote=Tminus19]"Poprzez takie nie-założenie, oto ja"! Epigramacik taki...

Przykład, droga 36, to wręcz... spłynął z góry.[/quote]

A co, myślałeś, że byłeś wyczekiwany...? A komu się wtedy (jak i dziś) śpieszyło do kaszek, kupek i nieprzespanych nocy?