26

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

A ja dzisiaj podjadam cały dzień coś słodkiego - raz nie zawsze wink

27

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Stosowałam zieloną kawę przez dłuższy czas, aczkolwiek cena jej była za wysoka. Mam zamiar zrzucić z siebie jeszcze jakieś 5 kg. Zobaczymy jak mi to pójdzie, mam nadzieję, że dobrze.

28

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

W lipcu w końcu wzięłam się za siebie i zaczęłam się na poważnie odchudzać. To, co zawsze mnie odrzucało, to z góry narzucone diety, które zmuszały mnie do jedzenia konkretnych posiłków. Wzięłam więc inny sposób – liczyłam kalorie. Dodatkowo ćwiczyłam na basenie 2 razy w tygodniu. Wydaje mi się, ze taki efekt zawdzięczam głównie ćwiczeniom, które podkręciły mój metabolizm i spalały tłuszcz z podwójną siłą.

29

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Ja nigdy nie stosowałam zadnych tabletek, parę kilo można zrzucić i bez nich

30

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Ja schudłam jakiś czas temu 14 kg na foreverslim i od tamtej pory już więcej nie przytyłam.
Straciłam to w czasie 3 miesięcy - zmieniłam styl życia, więcej się ruszam, dbam o siebie.
Powiem wam, że powrót do poprzedniej wagi odmienił mi życie - miałam już taki moment kiedy wstydziłam się wyjść na ulicę. Na szczęście to już dawno za mną ;-)

31

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Ja o kilogram więcej na cambridge smile Jeszcze 3-4 kg i dość.

32

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Mi w sumie udało się schudnąć w ciągu pół roku 10 kg i co najważniejsze waga utrzymuje się na podobnym poziomie. Bardzo pomocna była systematyczność w ćwiczeniach. Na pewno nie zaszkodzi, a jak najbardziej warto spróbować.

33

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

ma ktos jakąs dobrą diete ??? ostatnio przymierzam się do niej i pije codziennie na sniadanie sok z cytryną, ale na skórze widoczne są skutki uboczne ...;s wie ktos jak temu zapobiec, czym zastapic

34

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

skutki uboczne zaraz będą odczuwalne w żołądku jak sobie go zakwasisz...
Na pusty żołądek pij tylko mineralną

35

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

fakt basen jest swietna sprawa wysmukla ciało i dodatkowo wzmacnia miesnie

36

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

najlepiej odchudzac się wiosną wystarczy 2 miesiace dobra dietka ruch  i suplementy

Ostatnio edytowany przez MariuszRylko (2014-05-07 13:08:17)

37

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Schudłam 10 kg wink

38

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Branie tabletek to zabójstwo dla organizmu. One, żeby zacząć chudnąć robią spustoszenie niestety w nas.

39

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

W sumie to już jakies 15 kilo w ciagu roku.
Bez wspomagaczy, tylko zdrowe odzywianie i ruch

40

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Ja schudłam już 3. A przede mną jeszcze kolejne tyle smile Mam czas do lutego tongue

41

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Ja się odchudzam naturalnie - najpierw 2 tygodnie diety detoks, a potem wprowadzam na stałe owoce i soki wyciskane, dostaję diety. JEszcze nie wiem ile schudnę, ale przynajmniej się nie pochoruję wink

42

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Ja w przeciągu roku zjechałam 25 kg przy dużo chodziłam pracowałam jako niania wiec dużo chodziłam z dzieckiem. Teraz mam inna pracę siedzącą przez 8 godz, jedynie do pracy idę pieszo 45 min i wracam też na nogach, brakuje mi tego ruchu. W weekendy wychodzę na dłuższe spacery.

43

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Jeżeli chcemy schudnąć a dodatkowo się oczyścić warto w tym celu zastosować błonnik witalny. Który delikatnie niczym niewidzialna miotełka usunie z jelit wszelkie załogi, zanieczyszczenia, toksyny i metabolity. A prócz tego parę kilo się schudnie bez konieczności stosowania forsownych diet. Te nasionka babki płesznik i babki jajowatej to mój sprawdzony sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów po zimie smile

44

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Danutka26, czy miałaś problem ze skórą po takiej utracie wagi czy tempo zrzucania było takie, że skóra nadążyła za zmianami?

45

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Mi się udało schudnąć aż 10 kg, dla mnie to wyczyn. Wiem, że bez dietetyczki by się nie udało. Podeszła do mnie i mojego problemu indywidualnie i szybko jakoś to poszło. Cieszę się, że nie skusiłam się na różne "cud" diety i suplementy bo to nic dobrego nie daje, teraz to już wiem.

46

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Ja w ciągu 3 miesięcy schudłam 10 kilogramów. Jestem wegetarianką od wielu lat, dodatkowo porzuciłam mąkę i jej pochodne, mniej smażyłam, głownie gotowałam i piekłam. Miałam ok 20 kg nadwagę, ale drugie 10 kilogramów schodziło już wolniej, bo w około 5 miesięcy. Aktualnie skupiam się na tym żeby utrzymać wagę, co w cale nie jet takie proste, a wręcz dla mnie trudniejsze niż chudnięcie, kiedy tyle pokus wokół a nie trzeba być już tak rygorystycznym.

Ostatnio edytowany przez melanhojla (2015-05-29 18:04:45)

47

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Gratuluję dziewczyny. Mi się udało... przytyć tongue Teraz trzeba się zacząć odchudzać.

48

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Cześć smile

Ja aktualnie walczę z nadbagażem ;p co prawda to tylko 5 kg, ale jednak ciężko mi się tego pozbyć. Lubię ćwiczyć i często to robię, ale moja zmorą jest jedzenie, bo uwielbiam gotować i z reguły zjadam więcej niż powinnam. Teraz mam zamiar ostro wziąć się za siebie, bo coraz cieplej i już nie można chować się pod obszernymi swetrami.

Ostatnio edytowany przez aalwion (2015-05-29 17:37:07)

49

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Możemy wejść w układ - będziesz gotowała dla mnie. big_smile Ty się będziesz kulinarnie realizować, a ja pomogę Ci schudnąć.

50

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Udało mi się zgubić 8kg z acetomale, trochę to zniweczyłam w święta i znowu będę się odchudzam big_smile , muszę zgubić 5kg żeby było idealnie.