1

Temat: Plany na wakacje...

Witam!

Jak się mają Wasze plany na wakacje? Już zabukowane miejsca?
Bo u mnie nadal znak zapytania...
Zastanawiam się, czy nie pojechać z ekipą znajomych w takie miejsce jak to. Wygląda sympatycznie smile

2

Odp: Plany na wakacje...

Też lubię takie miejsca... Najlepiej jak jest mało ludzi i dużo ciszy...

3

Odp: Plany na wakacje...

ja postaram się coś upolować na last minute. Osobiście preferuje egzotyczne miejsca, gdzie jest zawsze piękna pogoda i wiele rzeczy do zwiedzania. Polecam Chorwacje piękne widoki, świetni ludzie i przede wszystkim wiele ciekawych miejsc do zobaczenia.

4

Odp: Plany na wakacje...

[quote=Ksymena]Też lubię takie miejsca... Najlepiej jak jest mało ludzi i dużo ciszy...[/quote]
Hmm... potrafilam przez cały dzień chodzić sama po polskich górach. Zawsze aż buzowało we mnie, że nie ma przy mnie nikogo, z kim mogłabym to dzielić, ale do tego wystarczy jedna osoba. Gdybym wędrowała całą grupą to nie byłoby to.

Dużo ciszy i mało ludzi to jedna z tych fajniejszych opcji.

5

Odp: Plany na wakacje...

Do takiego miejsca, gdzie jest cisza i nie ma ludzi, pojechałabym najlepiej w tym momencie... I gdyby pogoda była tam troszkę lepsza niż teraz za oknem... ;/

6

Odp: Plany na wakacje...

i góry i niziny, ważne by znaleźć spokój wokół siebie i w sobie. Pogoda fajnie gdyby była, ale jak niebo zmęczy się błękitem, też może być...

7

Odp: Plany na wakacje...

Moją opcja na wakacje jest działeczka i duży  basen. Świetna sprawa dla mnie i dla rodziny. Serdecznie polecam i życzę udanego wypoczynku.

8

Odp: Plany na wakacje...

Ja mam nadzieję, że w tym roku w końcu uda mi się pojechać do SPA. Naprawdę potrzebowałabym już takiego wypoczynku.  Przeglądałam już ofertę Primavera SPA i muszę powiedzieć, że bardzo chętnie pojechałabym tam chociaż na weekend. Te zabiegi, widoki i święty spokój..eh, marzenie.

9

Odp: Plany na wakacje...

Ja w tym roku niestety nigdzie nie pojadę na wakacje sad urlop dopiero we wrześniu, a wtedy mam zaplanowaną obronę, więc zero odpoczynku. Ale mam nadzieję, że w przyszłym roku sobie odbiję smile

10

Odp: Plany na wakacje...

A ja znów wynajdę sobie jakieś jeziorko, w którym będzie się można popluskać.
Woda i pogoda to jest to!

11

Odp: Plany na wakacje...

Niestety wakacje dobiegają końca lub dla nie których już się skończyły ... ale nadal jest dobra okazja, żeby wybrać się do SPA wink Głęboczek ma świetną ofertę - zabiegi z winoterapii, które postawią na nogi każdego wink plus piękne otoczenie Pojezierza Brodnickiego i spacery pośród winnic.

12

Odp: Plany na wakacje...

Ja miałam wakacje dość późno - a mianowicie we wrześniu. Od pewnego czasu interesuje mnie nasz wschodni sąsiad - Ukraina wink Poczytałam sobie sporo o zabytkach i bardzo mnie zainteresował. Byliśmy ostatnio z mężem kilka dni we Lwowie i mimo to i tak nie zdołaliśmy zobaczyć wszystkiego go chcieliśmy, Naprawdę ładne i warte do zobaczenia miasto. Teraz interesuje nas Kijów ale to już plany na dłuższą wycieczkę wink Obecnie zastanawiamy się czy jechać samochodem czy wybrać samolot. Ale jednak raczej to drugie bo drogi w Ukrainie są koszmarne.

13

Odp: Plany na wakacje...

Moim celem w tym roku jest Chorwacja. Znajomi mi zachwalali to miejsce i postanowiłam spróbować. Dotychczas zwiedzałam greckie wyspy - zachwycona jestem Kosem i Korfu, ciekawe czy Chorwacja je pobije wink Piszą, iż jest tam mnóstwo atrakcji, wspaniała woda i cudne plaże - mam nadzieję, że się nie zawiodę. Znajomi również mówili, że jeśli podobały mi się greckie wyspy to i Chorwacją będę się zachwycać. No zobaczymy smile A jak wy myślicie? Byliście w Chorwacji?

14

Odp: Plany na wakacje...

Nie byłam, ale w Bułgarii tak i tam też jest fajnie:)

15

Odp: Plany na wakacje...

Nie rozumiem co ludzie widzą w Chorwacji mówiąc szczerze wink

Ja planuję Turcję w tym roku, choć nie wiem, czy finanse pozwolą hmm

16

Odp: Plany na wakacje...

Mnie wystarczy Praga czeska, nie jestem wymagająca:)

17

Odp: Plany na wakacje...

A ja do cioci nad polskie morze, jak co roku:)

18

Odp: Plany na wakacje...

W tym roku na urlopie będzie spontan, zobaczymy na co mnie najdzie ochota;)

19

Odp: Plany na wakacje...

W tym roku zwiedzę Dolny Śląsk, już postanowione

20

Odp: Plany na wakacje...

Norwegia :]

21

Odp: Plany na wakacje...

Ja może pojadę do Hiszpanii  jak znajdę jakieś tanie loty do hiszpanii

22

Odp: Plany na wakacje...

Znajomi mnie namawiają na Chorwację, ale nie wiem jak będzie z finansami...

23

Odp: Plany na wakacje...

U mnie też finanse mają się różnie, więc jednak wybieram Polskę. Stać mnie na nią. Dlatego planuję wybrać się do SPA ;p należy mi się po ciężkiej zimie w pracy wink potrzebuję odpocząć, zarówno fizycznie jak i psychicznie, dlatego chcę wybrać się do Głęboczka na pojezierzu brodnickim.

24

Odp: Plany na wakacje...

Ja również postanowiłam wybrać się na wakacje w Polsce wink Razem z mężem zdecydowaliśmy się, że spędzimy dwa tygodnie w Ustce (znamy dobrze tą miejscowość ponieważ wypoczywaliśmy tam już parę lat temu)> Teraz postanowiliśmy wrócić.
Miejscowość jest bardzo miła - dobrze dostosowana dla rodzin z dziećmi. Jest tam wiele ciekawych atrakcji dla każdego.

25

Odp: Plany na wakacje...

w długi weekend za tydzień wyjeżdżam w góry, mam nadzieje że pogoda pozwoli pochodzi po dobrze znanych szlakach Beskidów