51

Odp: Czy jesteś pewna/pewny siebie w kontaktach z płcią przeciwną?

Miałem na myśli, że oprócz, wiadomo, kredki do oczu, szminki - spraw typowo stylistycznych, nie potrzebujecie żadnych specyfików, przyznajmy to szczerze, że np. kremy wcale nie działają. Natłuszczają skórę i ok, ale po latach taka skóra jest jak skórzane buty, które moczono niejednokrotnie, "zmemłana".

To co reklamuje się Wam (dziś także facetom - te wszystkie "energy boost" balsamy po goleniu, OMG) jest nie tyle niepotrzebne, co wręcz niewskazane.

Z tego tytułu unikam wszelkich specyfików. Ciekła parafina to wszystko, czego potrzebuje ludzkie ciało. Oliwka mm!

A środki typu leki bez recepty - na 600 milionów różnych dolegliwości też są zupełnie zbędne, działąją na zasadzie siły przekazu z ulotki czy reklamy wpartej do mózgu.

Przez 150 tysięcy lat nasz gatunek dawał radę na warzywach, mięsie, zbożach, ziołach, owocach - tam jest ukryte wszystko, czego nam trzeba.

To samo ciuchy - za to uwielbiam Gok Vana - ładnie można się ubrać w Polsce za 50 zł (mówie o komplecie, bez butów) jak się dama uprze. No za 150 zł to już można wyglądać wspaniale. Metki nie mają znaczenia i choć pracuję w markach heheh "klasy premium", to nie wierzę w te ściemy i jak widzę kolesia, który wkłada koszulę w spodnie tylko w miejscu, gdzie jest napisane "Rage Age by Czapul" to parskam ze śmiechu. Biega sobie taki ze spodniami za 1500 zł, a i tak mogę mu przelecieć żonę...

So what the fuck?

Ostatnio edytowany przez incognito (2013-03-06 12:59:25)

52

Odp: Czy jesteś pewna/pewny siebie w kontaktach z płcią przeciwną?

Ładne jest to co ładne dla kogo... Akurat w gokwanowskie ciuszki to bym się nie ubrała.
Z kosmetykami jest chyba tak, ze nie działają już w "pewny wieku", bo swoje funkcje nawilżające, łagodzące itp. mają, nie możesz im tego odmówić.

53

Odp: Czy jesteś pewna/pewny siebie w kontaktach z płcią przeciwną?

Są takie okazy, które i za 100 zł. nie będą wyglądać dobrze - i Gok Wan nie pomoże... Pasztet w sukience od Diora to wciąż pasztet.

54

Odp: Czy jesteś pewna/pewny siebie w kontaktach z płcią przeciwną?

Zgadzam się z przedmówcą.

55

Odp: Czy jesteś pewna/pewny siebie w kontaktach z płcią przeciwną?

Ale jak się pasztet postara, to chociaż na swe kształy uwagę zwróci, a Odbiorców jest tyle, co Odbiorczyń, no dobra te 100 na 106 obecnie, jeśli chodzi o stosunek.

P.S. Wiele się mówi o tym, że faceci wykańczają swoje i nie tylko swoje kobiety, a wychodzi ze statystyk na to, że to Wy nas wpędzacie do grobu.

Jeśli zdodać zniewieścienie Odbiorców i zmaskulinizowanie się Odbiorczyń, wychodzi nam z tego ciekawy CYRK. smile

P.P.S. Milagrande, to już nie chodzi o same zestawy, jakie dobiera Gok, chodzi o fakt, że facet pobudza D--y po pierwsze do kreatywności, a po drugie do braku próżności. Bo to jest tak, że biedne i tak będą kupowały na niskich półkach cenowych, ale przynamniej nauczą się doprawiać se np. kwiatka do szeregowej tuniki z Hennes & Mauritz, a z kolei bogate może przestaną odwiedzać bulwary i spostrzegą, że właśnie........


........jeśli są pasztetem, to i Dolcze w Gabbanie im nie pomoże.

Ostatnio edytowany przez incognito (2013-03-08 14:23:47)

56

Odp: Czy jesteś pewna/pewny siebie w kontaktach z płcią przeciwną?

Och, w czym mnie by mógł on pomóc, skoro zawsze wyglądam bombowo? A w kwiatkach akurat nie gustuję...

57

Odp: Czy jesteś pewna/pewny siebie w kontaktach z płcią przeciwną?

H&M ma fatalne tkaniny, rozłażą się po paru praniach przestrzegam... Już nic tam nie kupię

58

Odp: Czy jesteś pewna/pewny siebie w kontaktach z płcią przeciwną?

Cropp, Zara, już nawet Springfield, Mexx (przy basicach na pewno), Cottonfield, House, tym bardziej Diverse i te ichnie Trolle, NewYorker. To samo! Weźmy jako przykład t-shirty.

Czy Wy ludzie jeszcze wierzycie, że za 39,95 zł można dostać te 1,5 metra bieżącego dobrej bawełny?

Nie ma cudów. Te firmy to zauważyły i weszliśmy w styl amerykańsko-brytyjski, a zrobiliśmy to dokładnie między 2008 - 2011, wtedy kiedy okazało się, że w hand luggage można przywieźć 25 kilo ciucha, lecąc do domu po słoiki od mamy RyanAir'em na stojąco - trzymając się za uchwyty (kocham tę wiązankę o emigrantach), a efekty tego widzimy na Allegro i gdzie jeszcze.

Zatem teraz tzw. heheheh "marki premium" czy bardziej "mass brands" robią tak, że rzuca się tony bele gówna za bele pieniądz, a chłopaczki i dziewuszki tak czy siak to kupią... To nic, że założą 7 razy i zostanie z tego kołtun, bowiem bawełnik na pewno nie przepoczwarzał się dla tej "bawełny".................

A babcie mówiły już dawno, że biednych nie stać na oszczędzanie. Nie powiem - i ja dałem się kilka razy, ale omijam te pozycje przeglądając szafę, bo to wstyd założyć. Nawet szmaty z tego nie zrobię, bo i chłonność nikła, jeśli w ogóle jakaś.

Ostatnio edytowany przez incognito (2013-03-11 15:13:42)

59

Odp: Czy jesteś pewna/pewny siebie w kontaktach z płcią przeciwną?

Najlepsze gatunkowo rzeczy jakie ostatnio kupiłam, kosztowały powyżej 150 za sztukę, a te po 69,99 na wyprzedaży to o kant stołu można potłuc...

60

Odp: Czy jesteś pewna/pewny siebie w kontaktach z płcią przeciwną?

Nic to, będziemy len siać i tkać na krosnach, wtedy będzie naturalnie i trwale wink

61

Odp: Czy jesteś pewna/pewny siebie w kontaktach z płcią przeciwną?

Coraz więcej sztucznych dodatków nie zraża do tych ubrań, większość to sztywne uniformy bez wyrazu...

62

Odp: Czy jesteś pewna/pewny siebie w kontaktach z płcią przeciwną?

O czystą bawełnę to dziś trudno, każdy chce sprzedać jak najgorszy gatunek jak najdrożej...

63

Odp: Czy jesteś pewna/pewny siebie w kontaktach z płcią przeciwną?

36, tu zupełenie poważnie to zmierzam do tego, że jednak warto (przy zachowaniu pełnej czujnośći kosnumenckiej na jakość danego towaru), kupować drożej, po prostu!

Przytaczając u mnie najbardziej chodliwy towar, opowiadam o tym, że warto kupić jednego mojego TS, niż dwa z Allegro.
Dać te 70 zł, zamiast dwa razy 35. Tylko weź to wytłumacz Polaczkom, którym robić się nie chce, a kasy brak.................................................................

64

Odp: Czy jesteś pewna/pewny siebie w kontaktach z płcią przeciwną?

Przecież wiedziałam, że całkiem bezinteresowny to w tym wszystkim nie jesteś... wink

65

Odp: Czy jesteś pewna/pewny siebie w kontaktach z płcią przeciwną?

Zaczęło się od "miłości" a doszło do akwizycji?... Komercyjne mamy czasy, mój Romeo wink

66

Odp: Czy jesteś pewna/pewny siebie w kontaktach z płcią przeciwną?

Możemy to odnieśc do garnków, bez posądzania wtedy o interesowność...

Gary za zyla, dziewięć dziewięć od kilograma przepalą nam się po półroczu, a gary za dwie stówy od gara, podziałają kilka - może kilkanaście lat.

Nie mówię o jakichś tam znowu Philipiak'ach (dobre nie? Ten to dopiero zanglicyzował co Polskie - nawet własne nazwisko he!) za 2499 od kompletu, ale taki komplet za 500 zł, zamiast szurania tymi wytłaczankami chińskimi po kuchence...

...jest to właściwe odniesienie!

P.S. Nie! Nie dorabiam na Philipiak'ach! wink

Ostatnio edytowany przez incognito (2013-03-28 14:35:04)

67

Odp: Czy jesteś pewna/pewny siebie w kontaktach z płcią przeciwną?

Tylko na Zelmerach, hehe big_smile

68

Odp: Czy jesteś pewna/pewny siebie w kontaktach z płcią przeciwną?

Skoro Ty mnie pouczasz o PMS, PSM - jeden pies - chodzi o jajnikowe implikacje na mózgu - to ja Ciebie douczę.

Zelmer robi elktryczno-elektroniczne AGD, natomiast ZEPTER - inna sprawa.

Tym niemniej, nawet 36 zauważyła, że moja "akwizycja" po różnych domach, obejmuje co najwyżej... "usługi", jedynym towarem oferowanym zaś są lekkie formy alkoholu czy jakieś tam inne dziwadełka doprowadzające do sukcesu. wink

69

Odp: Czy jesteś pewna/pewny siebie w kontaktach z płcią przeciwną?

Miejmy nadzieję że nie metylowy oferujesz, bo po tym laska oślepnie i nie trafi gdzie trzeba... wink

70

Odp: Czy jesteś pewna/pewny siebie w kontaktach z płcią przeciwną?

Od Vladka mam, spode Brna.

Nisko czesany...

71

Odp: Czy jesteś pewna/pewny siebie w kontaktach z płcią przeciwną?

[quote=incognito]Skoro Ty mnie pouczasz o PMS, PSM - jeden pies - chodzi o jajnikowe implikacje na mózgu - to ja Ciebie douczę.

Zelmer robi elktryczno-elektroniczne AGD, natomiast ZEPTER - inna sprawa.[/quote]

Ale mi dołożyłeś... Nie podniosę się, aż w maju chyba... wink

72

Odp: Czy jesteś pewna/pewny siebie w kontaktach z płcią przeciwną?

No na Święto Pracy się podnieś! Wstań - powiedz nie jestem sam'a - i nigdy więcej już nikt - nie powie kwiecie pracowitości...

Podnieś się po każdym upadku - radzą mistrzowie. smile

73

Odp: Czy jesteś pewna/pewny siebie w kontaktach z płcią przeciwną?

Najlepiej zrobić tak, żeby porażkę przekuć w sukces - znani mi mistrzowie mówią, że wszystko jest względne wink

74

Odp: Czy jesteś pewna/pewny siebie w kontaktach z płcią przeciwną?

Niestety jestem odwazna wink Nie mam problemu z flirtem choc czasem mam wrazenie ze swoja otwartoscia zdarzylo mi sie "wystarszyc" jakiegos faceta . Ale jak juz jestem z kims to nigdy moj partner nie narzekal na moja odwage smile

75

Odp: Czy jesteś pewna/pewny siebie w kontaktach z płcią przeciwną?

Ksymenie oraz jej wiedzy o AGD nie pomoże rada Twoich mistrzów!

Zepter nie jest względnie Zelmerem! wink