501

Odp: młodszy? starszy?

Ale tu jest ryzyko, że w pewnym momencie zacznie się rozglądać za młodszymi... Faceci przed 40. lubią takie z 10-15 lat młodsze, a jak w domu żona po 40., to może się to źle dla niej skończyć

502

Odp: młodszy? starszy?

To prawda i zona o tym nie wie, a mąż 40-letni harcuje z 30-tką.

503

Odp: młodszy? starszy?

A ja uwielbiam kolaż wszystkich naraz i jakie remedium jest na to?

Albo inaczej - kolaż jednej po drugiej w miksie wieków...

504

Odp: młodszy? starszy?

Nooo, bo juz pomyślałam, że jednak trójkąciki Ci w głowie wink

505

Odp: młodszy? starszy?

Absolutnie, ja to nie z tych.

506

Odp: młodszy? starszy?

Mój facet jest 3 lata młodszy i nigdy mi jakoś takie różnice wiekowe nie przeszkadzały.

507

Odp: młodszy? starszy?

3 lata różnicy, to jeszcze nie na tyle młodszy, by był jakiś ogromny szok, bo jak by był 10 lat starszy, lub 10 lat młodszy, to byś różnicę wieku odczuła.

508

Odp: młodszy? starszy?

Nie mogłabym być z mężczyzną, który mógłby być moim ojcem. Lub synem.
I chodzi tu zarówno o względy etyczne, jak i ... estetyczne.

509

Odp: młodszy? starszy?

Mój dziadek ożenił się z kobietą młodszą o prawie trzydzieści lat i go wykończyła... tak jak dwóch poprzednich mężów.

510

Odp: młodszy? starszy?

ja wolałabym mieć faceta starszego, tak maksymalnie do 1 lat, ale młodszy nie wchodzi w ogóle w grę....po prostu z wyglądu nawet młodsi mi się nie podobają

511

Odp: młodszy? starszy?

Goździkowa przypomina...

512

Odp: młodszy? starszy?

A więc: muszą mieć zmarszczki, powiększoną prostatę i wydatny brzuch oraz wcinać codziennie etopirynę na kaca  - inaczej niech do Goździkowej nawet nie podchodzą smile

513

Odp: młodszy? starszy?

Poczekaj aż będziesz miała z  40 lat, wtedy Ci się gust zmieni radykalnie...

514

Odp: młodszy? starszy?

Na młode mięso? Odmładzającą kurację nasienną? wink

515

Odp: młodszy? starszy?

[quote=gozdzikowa]ja wolałabym mieć faceta starszego, tak maksymalnie do 1 lat, ale młodszy nie wchodzi w ogóle w grę....po prostu z wyglądu nawet młodsi mi się nie podobają[/quote]

Też kiedyś twierdziłam, że młodszy to dziecinny, ale teraz... wcale bym nie pogardziła takim ze 2-3 latka młodszym smile Spróbuj to będziesz się wypowiadać - a na początek zawsze można zgasić światło wink Wtedy najlepiej będzie "widać" inne jego walory...

516

Odp: młodszy? starszy?

Poza tym możesz być dla niego przewodniczką po ciemnym lesie namiętności... wink

517

Odp: młodszy? starszy?

Jeśli w składzie byłby kolagen to może mieć to sens, taka kuracja...

518

Odp: młodszy? starszy?

Kolagen hehehehehehe no nie wiem, cała masa białek to na pewno i to w formie natryskowej (nowość na rynku podo-opto-dermo-rewolucyji).

36, a jak tu Cię zapytać o wiek, żeby nie obrazić? Może tak - jak długo zabiegniesz jeszcze, zanim osiągniesz 30 słupek pomiarowy? Bo może podpadam, na naszym rynku nadal jestem "fresh meat", pytanie co u Was, Na Zaścianku Centralnym. smile

Młody i las? To niehigieniczny. Weźcie innego, bo ten coś do meandrowania przez przeszkody zmusza...

519

Odp: młodszy? starszy?

...Och, proszę pana, jaki pan jest ciekawski... roll

520

Odp: młodszy? starszy?

Nadal w tych naszych już bodaj ponad rokrocznych dyskusjach pozostajemy - Ty i ja - na etapie pierwszej wieczornej gawędy w klubie/barze/pubie.

Masz rację, kure----o ciekawski... smile

521

Odp: młodszy? starszy?

Pod ciśnieniem - najlepszy masaż...

522

Odp: młodszy? starszy?

A na koniec najlepiej to ciśnienie sobie upuścić...

523

Odp: młodszy? starszy?

[quote=incognito]Młody i las? To niehigieniczny. Weźcie innego, bo ten coś do meandrowania przez przeszkody zmusza...[/quote]

Oj, takie niedoświadczenie bywa rozczulające... wink

524

Odp: młodszy? starszy?

[quote=incognito]Nadal w tych naszych już bodaj ponad rokrocznych dyskusjach pozostajemy - Ty i ja - na etapie pierwszej wieczornej gawędy w klubie/barze/pubie.

Masz rację, kure----o ciekawski... smile[/quote]

I to Cię trzyma w tym wirtualnym barze, poniekąd, - mam rację?

525

Odp: młodszy? starszy?

Trzyma mnie darmowa dodatkowa wiedza, którą coraz śmielej używam do dalszego zdobywania.

Sprawdzam też reakcję na niektóre moje "nowomowy".

Jak to u lekarzy - interesuje mnie PRAKTYKA. smile