1

Temat: przyjaźń na seks (z bonusem) Friends with Benefits

Witam, Nazywam się Ewa Włodarczyk i jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Chciałabym zaprosić udziału w badaniu na temat związków Friends with Benefits (FWB, „przyjaciele na seks/ z bonusem”). Badanie jest adresowane do osób będących aktualnie w takich związkach, przeprowadzane na potrzeby pracy magisterskiej i całkowicie anonimowe, a jego wyniki są poufne i posłużą wyłącznie do celów naukowych. Nie ukrywam że bardzo zależy mi na Waszej pomocy, a każda osoba, która weźmie udział w badaniu jest dla mnie na wagę złota wink (Jeśli kogoś będą interesowały wyniki, to jak najbardziej po przeanalizowaniu zebranych danych mogę je udostępnić). Zdaję sobie sprawę z tego, że pytania otwarte w pierwszej części badania mogą zniechęcać, ale bardzo zależy mi na Waszych odpowiedziach na nie, bo są źródłem najcenniejszych informacji, których nie dadzą standardowe kwestionariusze. Dlatego proszę o udzielanie odpowiedzi na wszystkie pytania, bo niekompletnych badań nie mogę uwzględnić w pracy i nadają się niestety „do kosza”. Jeżeli to możliwe poproście również swoją „przyjaciółkę”/ „przyjaciela” ze związku Friends with Benefits o wypełnienie badania.

Link do badania:
[url]https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dG5vQkpmRkJwSmF4ekxWUERfSjd0bFE6MQ[/url]

Z góry ogromnie dziękuję za pomoc

2

Odp: przyjaźń na seks (z bonusem) Friends with Benefits

Jak wyszły badania naukowe ?

3

Odp: przyjaźń na seks (z bonusem) Friends with Benefits

Myślę, że mało osób odważyłoby się wypełnić taką ankietę, nawet anonimowo

4

Odp: przyjaźń na seks (z bonusem) Friends with Benefits

Dla mnie to nie jest przyjaźń smile ciekawe jaki wynik wyszedł smile

5

Odp: przyjaźń na seks (z bonusem) Friends with Benefits

Może w tym roku nam się dziewczyna pochwali, bo obronę by miała teraz w czerwcu, lub we wrześniu, jak w 2012 roku była na 5 roku.

6

Odp: przyjaźń na seks (z bonusem) Friends with Benefits

jak zaczęła sama badać sprawę praktycznie, to mogła nie mieć czasu na pisanie smile

7

Odp: przyjaźń na seks (z bonusem) Friends with Benefits

Ale i tak musi napisać mgr

8

Odp: przyjaźń na seks (z bonusem) Friends with Benefits

Musi to się umrzeć;)

9

Odp: przyjaźń na seks (z bonusem) Friends with Benefits

Ano, może jeszcze jej nie obroniła.

10

Odp: przyjaźń na seks (z bonusem) Friends with Benefits

Taka przyjaźń to ciekawa opcja dla dzisiejszych wyzwolonych singielek. Daje wolność.

11

Odp: przyjaźń na seks (z bonusem) Friends with Benefits

tak.

12

Odp: przyjaźń na seks (z bonusem) Friends with Benefits

Czekam na takie cierpliwie. Zbieram wnioski...

Jak na razie tylko te powyżej 35 wiedzą "o co kaman".

13

Odp: przyjaźń na seks (z bonusem) Friends with Benefits

Och, te kolo 30. już też,tylko one jeszcze rozważają "za" i "przeciw"... A Za 5 lat szkoda im będzie na to czasu...

14

Odp: przyjaźń na seks (z bonusem) Friends with Benefits

Tak jak mówisz.

Zatem dobra rada wujka Tada jest taka, że jak chcesz pobzykać i mieć pewność, że z Kobiety nie wyrośnie uczucie, to bierz mężatą 35+.

Wie co jest grane i nie marnuje szans!

15

Odp: przyjaźń na seks (z bonusem) Friends with Benefits

Oj nie zawsze, znam osobiście taką trochę po 40. ,która się dla kochanka rozwiodła, mając 3 dzieci nieletnich i firmę z mężem na spółkę. Więc zagrożenie zawsze jest, tylko można je minimalizować.

16

Odp: przyjaźń na seks (z bonusem) Friends with Benefits

Ale może dostać zadyszki jak będzie uciekać przed rozwścieczonym mężem 40+, bo już kondycja nie ta yikes

17

Odp: przyjaźń na seks (z bonusem) Friends with Benefits

Dyskrecja domeną "dochodzących"... do celu! wink

DDD

18

Odp: przyjaźń na seks (z bonusem) Friends with Benefits

[quote=milagro]Ale może dostać zadyszki jak będzie uciekać przed rozwścieczonym mężem 40+, bo już kondycja nie ta yikes[/quote]


Chyba że się dogadają jak dorośli ludzie i on też sobie znajdzie gdzieś po sąsiedzku inną mężatą 35+ i będzie zgoda w rodzinie;)

19

Odp: przyjaźń na seks (z bonusem) Friends with Benefits

Nie pomoże i dyskrecja na te podsłuchy, monitoringi, detektywów... Jak człowiek chce to się wszystkiego dowie, a może i więcej niż by chciał i mógł znieść...

20

Odp: przyjaźń na seks (z bonusem) Friends with Benefits

Co to za przyjaźń , jeśli jest oparta o zwykle świadczenie sobie wzajemnej przyjemności? Czy można na tego kogoś liczyć w sytuacjach życiowych, pozałóżkowych? Wątpię. Każde ma tu swoje odrębne życie.

21

Odp: przyjaźń na seks (z bonusem) Friends with Benefits

To straszne!!

22

Odp: przyjaźń na seks (z bonusem) Friends with Benefits

Zastanawiam się jakie macie podejście do tych spraw. Czy macie to wszystko gdzieś i dobrze wam samemu czy desperacko szukacie kogoś, zakładając na portalach randkowych nowe konto co pół roku ?;) Albo też chcecie kogoś tylko na chwilę, bo nie lubicie się wiązać i nudzicie się jedną osobą? Interesują mnie opinie ludzi wykształconych, pracujących, którzy z zewnątrz wydają się zupełnie ok, ale nie mogą trafić na swoją wybrankę/wybranka z różnych powodów smile

23

Odp: przyjaźń na seks (z bonusem) Friends with Benefits

Serio kobiety chcą wchodzić w takie relacje? Ryzykować niechcianą ciążą, chorobami wenerycznymi itp? Straty mocjonalne też są tu nie do przejścia często... Ja odradzam, to dobre dla facetów, ale nie dla dziewczyn.

24

Odp: przyjaźń na seks (z bonusem) Friends with Benefits

To nie dla mnie na pewno...