476

Odp: młodszy? starszy?

No tak, wysiłek jest Ci obcy... Taką ugłaskać, przekonać, oswoić to za dużo roboty - przy tym zorientowaniu na cel;)

477

Odp: młodszy? starszy?

[quote=onomato]Ha Kocie - w męskim świecie jest zawsze lepiej. Jesteśmy atrakcyjni od młodu (ciało, kondycja) do staroci (doświadczenie, portfel), nie krwawimy, golimy się tylko w maks. 3 miejscach, nasz orgazm jest prosty i jednoznaczny, nasz popęd - szczery (rzadko się widuje faceta sypiającego z jakąś w imię kariery), nie przejmujemy się tyle, zawsze jest dla nas dobrze płatna robota (tak, tak, kryzysem zasłaniają się tylko słabe jednostki - kryzysu nie ma - jest jeno mniej kredytów), nie rodzimy i to nie my zazwyczaj jesteśmy sądownie skazywani na stałe przebywanie z pociechą, większość z nas nie ma wiecznego pędu za zmianami w swoim otoczeniu, więc i nie musimy kupować tylu bzdur, jeno coś na dupę wrzucić i jakoś się obmyć oraz wypachnić, nasze zestawy strojów mogłyby się zamknąć w 3 rzeczach latem i 5 zimą (to, że wciska nam się "modowość" w obecnych czasach to inny temat - zresztą nie wszyscy, dzięki Ci Panie, temu się dali).

Jakie asy w rękawie mają kobiety? Dodam, że i za nami się ugania druga płeć, więc nie przyjmę do wiadomości argumentu "iż to za kobietami się biega". Jakie mają asy zatem? wink[/quote]


Ale, ale... Tego orgazmu bez nas nie będziecie mieli, bez nas też nie dobierzecie najlepszych ciuchów no i w końcu dla kogo będziecie się golić jak nas nie będzie?...
Mało?

478

Odp: młodszy? starszy?

Nadal jednak to nie my zostajemy z "efektem jednej nocy", który po 9 miesiącach wyskakuje i żąda jedzenia, a później także kasy.

Udupione macie Dziewczyny i tyle!
My co najwyżej musimy płacić, ot i tyle bata Pańskiego nad nami.

Jak to mówiono w filmie:

Patrzaj Kaźmirz - Witia wierzchem jedzie.
Niemożliwe, na Kuocie?


Tak całkiem serio daję sobie radę z ciuchami sam, choć przyznam, że Jedyna zaszczepiła mi paręnaście moich pozycji, obecnych do dziś. Kogo jednak ona podrywa w spodniach ode mnie, to nie wiem, ale raczej na pewno robi to w spodniach ode mnie. wink

Czy to byłoby ciężkie do połączenia w całość i zrozumienia, że jestem hetero i sam dobieram kobietom ciuchy? (zresztą większości tych Waszych sióstr po fachu przydałaby się moja nie-gok-van-owa stylizacja)

479

Odp: młodszy? starszy?

Naprawdę wierzysz, że kto może, to efektu się nie pozbywa? To co widzimy to tylko mały procent tego co mogłoby być...

Skoro jesteś takim dobrym stylistą, to czekam na radę - w czym byś mnie widział?

480

Odp: młodszy? starszy?

No, nie wiem, czy byś trafił w moje upodobania kolorystyczne...

481

Odp: młodszy? starszy?

No to czekam na stylizację świąteczną dla mnie:)

482

Odp: młodszy? starszy?

36 - najchętniej widziałbym Cię w wagonie towarowym do Andory... tongue
A Ty mnie?

milagro - a co - jesteś od tych "papieskich" grobowofioletowych pończoszek, z mleczno-morskim surdutem i spódnicą za kolana w stylu anglosaskiej kraty Wiktorii?
Wysiadłbym tak naprawdę tylko wtedy, gdybyś nosiła getry i szpile + cardigan, jak tu nieraz widzę w "Ostoi Zachodu".
Toć to zamach na symetrię kształtów kobiecych...

Kalosze typu Hunter?


Ksymena - wiadomo - biały puszek na newralgiczne punkty (ten taki "sikany"), a reszta nago, zgodnie przy kominku, wtórując do "Last Christmas" i to wcale nie werbalnie.

Yhm?

Ostatnio edytowany przez incognito (2012-12-06 14:55:01)

483

Odp: młodszy? starszy?

No nie, klimat za gorący i 90% katolików...
Za to Ty świetnie byś się czuł w lektyce na Saharze wink

484

Odp: młodszy? starszy?

Nie lubię zimy, więc zmarznę - daj mi jakiś bardziej kompletny strój

485

Odp: młodszy? starszy?

Blisko, ale to jeszcze nie to... Myśl dalej:)

486

Odp: młodszy? starszy?

Podobno wiek nie gra roli ale ja nie chciałabym miec faceta 20 lat młodszego a nawet 10 lat młodszego ani o tyle starszego.

487

Odp: młodszy? starszy?

Tak do 7 lat starszy i do dwóch młodszy może być jak dla mnie

488

Odp: młodszy? starszy?

Moja Rozumna Ciemna Kreatura! Taaaak! Tam jest teraz +80, a nie 0 i chlapa, jak teraz u nas...

Ale weź dodaj do oferty fakt, że niosą mnie amazonki - te takie prawdziwe - 2,5 metrowe.
Takie, że wiesz... po nogach to im się trzeba wspinać.

Do tego baniak 100 litrów wody i 100 litrów chłodzonej płaszczem z ciekłego azotu Fortuny Miodowej mhm!

Jedziemy.

___

Kotu - skórkę z norki albo skórki z norek. Och kocham wieloznaczność! Albo taką z niedźwiedzia, ale na niej to już tylko możesz leżeć, a stamtąd krótka droga do...

___

milano - co? To może typ nauczycielki historii, szerokie rury z kreszu, sweter typu "mam to w dupie" i biżuteria "eko" ze starych nakrętek i puszek, buty na zasadzie "niechaj wiodą do przodu"?

489

Odp: młodszy? starszy?

Lubię wygodny styl, ale nie aż tak "recyklingowy"...

490

Odp: młodszy? starszy?

To odsłoń się już nieco! Papa incognito Cię o to prosi! Papa bene.

491

Odp: młodszy? starszy?

[quote=onomato]

Kotu - skórkę z norki albo skórki z norek. Och kocham wieloznaczność! Albo taką z niedźwiedzia, ale na niej to już tylko możesz leżeć, a stamtąd krótka droga do...[/quote]

Ta z niedźwiedzia brzmi lepiej, norkę zostawmy niech żyje w spokoju,
zawsze ten dreszczyk emocji pozostaje, a stąd też niedaleko do...

492

Odp: młodszy? starszy?

Ok, może być wygodna tunika z orientalnym wzorem (ale nie za obszerna, taka w sam raz), jakiś duży wisiorek i do tego spodnie z szerszą nogawką (ale nie jakieś dzwony, bez przesady)

493

Odp: młodszy? starszy?

Ale taki wisiorek jak Ci z gangsta rapu lat '80 za oceanem? Taki budzik? tongue

Ksymena, nie wierzę, że możesz myśleć o...

Ostatnio edytowany przez Tminus19 (2012-12-19 09:37:59)

494

Odp: młodszy? starszy?

Tak, ważący z pół kilo  co najmniej, żeby mnie wdzięcznie pochylał wink

495

Odp: młodszy? starszy?

Nie da się przecież myśleć o niczym, zawsze jest jakieś O!

496

Odp: młodszy? starszy?

wracając do tematu młodszy/starszy, to najlepiej w tym samym wieku co kobieta.

497

Odp: młodszy? starszy?

Zależy w jakim momencie życia... Do 30. to jednak lepiej jak jest trochę starszy. Potem lepiej jak młodszy:)

498

Odp: młodszy? starszy?

może i tak.

499

Odp: młodszy? starszy?

Mój jest starszy o troszkę...;p
Ale młodszy też pewnie może być dobrym partnerem, wszystko zależy od charakteru człowieka

500

Odp: młodszy? starszy?

No tak.