51

Odp: Którego wybierasz na noc?

Dobre z tą papugą, myślę że dla mnie by z jedną też upiekł wink
Ale bez pierzy, rzecz jasna...

52

Odp: Którego wybierasz na noc?

Nie ma sprawy, przy mnie może leżeć krzyżem i robić inne pobożne rzeczy, dobre uczynki... wink

53

Odp: Którego wybierasz na noc?

Wschód to kraina ludzi po trosze pierwotnych, ciągle jeszcze gardzących nowoczesnością smile

Infraredy to widzą na filmach...

54

Odp: Którego wybierasz na noc?

Też mówię Tobie 36! Z nim łatwo "zażegnać" każdy konflikt. smile

Z pierza papugi to Ty dostaniesz odzienie na uda Ksymena, dodajmy: odzienie łatwo zdejmowalne.

Ale bimber mają dobry jak zawsze, he, milabene? wink

55

Odp: Którego wybierasz na noc?

Ja tam konfliktowa nie jestem, od warunkiem że mi pozwoli wybrać wygodniejszą stronę łóżka czy też hamaka wink

56

Odp: Którego wybierasz na noc?

Wiadomo... Dobry bimberek nie jest przecież  zły:) Chcesz przepis?

57

Odp: Którego wybierasz na noc?

No to jesteś na górze, 36, bo to hamak jednak! Czyli jak co do czego, to Ty "pracujesz" i to się idealnie pokrywa z naturą prawdziwych latino (tych właśnie z Ameryki Południowej).

Nie, żebym był tam jak dotąd - po prostu naczytałem się.

milagro, a to się nie robi tak, że wlewasz wodę, modlisz się i wylewa się gorzałka?
Dyć to nie po Bożemu?

58

Odp: Którego wybierasz na noc?

Prawilno - moje na wierzchu!

59

Odp: Którego wybierasz na noc?

[quote=Tminus19]Z pierza papugi to Ty dostaniesz odzienie na uda Ksymena, dodajmy: odzienie łatwo zdejmowalne.[/quote]

Ty się nie śmiej, to może być hit tego sezonu wiosna/lato...
A tak a'propos to mi się dzisiaj śniły jakieś strusie i papugi, ale nie chcesz wiedzieć w jakich okolicznościach:)

60

Odp: Którego wybierasz na noc?

[quote=Tminus19]milagro, a to się nie robi tak, że wlewasz wodę, modlisz się i wylewa się gorzałka?
Dyć to nie po Bożemu?[/quote]

Żeby to było wiadomo do kogo się modlić, żeby tak się stało... wink
Jakaś podpowiedź?

61

Odp: Którego wybierasz na noc?

Kotu, dawaj, dawaj te okoliczności. Kiedyś dużo się rozmawiało o snach, a tera jakoś mniej?
Ja też Ci opowiem, jak już sobie zakoduję, to zapamiętam jakiś.

Do rubli milagro! Do kopiejek! wink

Ostatnio edytowany przez Tminus19 (2013-02-07 09:07:27)

62

Odp: Którego wybierasz na noc?

Na jakiejś sawannie to było, taki dziwny targ w samym środku łąki ale nie takiej naszej, tylko egzotycznej, gdzie trawa sięgała do szyi. Pełno tych czarnobrodych Arabów czy innych muzułmanów, hałas i te ptaki, kolorowe, pierzaste... A reszty to już nie powiem:)

63

Odp: Którego wybierasz na noc?

Coś brałaś wtedy przed snem...? smile

64

Odp: Którego wybierasz na noc?

Na tych rublach to nawet monumentalne postacie bywają, takie nieco odświętne wink
Widziałeś Ty kiedy rubla "na żywo"?

65

Odp: Którego wybierasz na noc?

[quote=Size_36]Coś brałaś wtedy przed snem...? smile[/quote]

Nie... Samoistnie zaistniał, że tak powiem... smile

66

Odp: Którego wybierasz na noc?

Ano widziałem ja kopiejki, acz tych chlubnych papierków nie. Coś straciłem milagrande?

No to dawaj Kocie. Jak to w mojej wyobraźni, tak i ten sen był rozbudowany.
Skrócę go jednak do ciągu wydarzeń.

Najpierw rąbalimy drwa z chłopakami gdzieś w jakimś tartaku, a potem znalazłem się w domu z wieloma schodami (taka schiza - wiesz - schody bez wyjść i cały czas skręcają), następnie spotkałem 50 latkę - taką MILF - no i wiesz, że było intymnie, a jak miało być? Miała, że tak powiem zmęczone ciało i to najbardziej pamiętna kwestia ze snu...... Eh!

67

Odp: Którego wybierasz na noc?

Ale wyglądała na 50 czy ją wylegitymowałeś? wink

68

Odp: Którego wybierasz na noc?

Facet to czuje od razu...      wink

69

Odp: Którego wybierasz na noc?

Uważam, że musisz koniecznie nadrobić to zaniedbanie... zanim rubla zastąpi ojro:)

70

Odp: Którego wybierasz na noc?

Ojro zastąpi rubla, jeśli Polska zniknie z map - to my przecie tą solą w oku 2 wielkich sąsiadów...

...bez nas zbliżenia nie będzie, bośmy im zawsze celowo wchodzili w drogę (taka rola małego braciszka, pomiędzy dwoma dużymi).

Znamy to z lekcji historii i czekamy na powtórkę... mając oszałamiające 100.000 żołnierzy na stanie magazynowym).

71

Odp: Którego wybierasz na noc?

Tak po mojemu to Rosja nigdy sie swojej waluty nie wyrzeknie - wyżej  miałam na myśli, że w Polsce już jej nie uwidzisz niedługo, bo ci ze wschodu też wolą zarabiać już w ojro i jakby mniej ich u nas ostatnio, co najwyżej przejazdem...

72

Odp: Którego wybierasz na noc?

Aaaa pod tym kątem mówiłaś...

Ja się im nie dziwię. Gdybyś miała do wyboru jechać do rycerzyka lub do Rycerza, to chyba wybrałabyś drugie?!?

73

Odp: Którego wybierasz na noc?

[quote=Tminus19]Facet to czuje od razu...      wink[/quote]


Nie mów, to one jakoś inaczej ... pachną?...

74

Odp: Którego wybierasz na noc?

[quote=incognito]No to dawaj Kocie. Jak to w mojej wyobraźni, tak i ten sen był rozbudowany.
Skrócę go jednak do ciągu wydarzeń.

Najpierw rąbalimy drwa z chłopakami gdzieś w jakimś tartaku, a potem znalazłem się w domu z wieloma schodami (taka schiza - wiesz - schody bez wyjść i cały czas skręcają), następnie spotkałem 50 latkę - taką MILF - no i wiesz, że było intymnie, a jak miało być? Miała, że tak powiem zmęczone ciało i to najbardziej pamiętna kwestia ze snu...... Eh![/quote]


U mnie to nie będę się zakładać kto był bardziej zmęczony, choć towarzystwa 50+ to tam nie było...

75

Odp: Którego wybierasz na noc?

Zależy z jakim mieczem...? Czasem pozory mylą.