201

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Nie ma co dodać od siebie - widzisz 36 - zamknęłaś dyskusję swoim subiektywnym ultymatywem.

No chyba, że chodzi o przyjaźń między kobietą, a meżczyzną?

202

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Taką "przyjaźń" to zdaje się w Wyjściu awaryjnym grała, z tym komendantem milicji, nie? Zawsze za mundurem nie tylko panny sznurem wink

203

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Ależ tu dopiero jest pole do dyskusji... Gdzie się przyjaźń zaczyna, a gdzie kończy np.?

204

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Przyjaźń się kończy na "podoba mi się", a zaczyna na "niezbyt atrakcyjny, ale miły".     - WOMEN

Przyjaźń się zaczyna na "podoba mi się", a kończy na "nie zna mojej wartości głupia su--a".    - MEN

205

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Z mojego doświadczenia: zaczyna się na interesownym: może się do czegoś przydać - kończy się na: może się do tego przydać wink

206

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Eeee tam, zaczyna się na gadaniu, a kończy na dotykaniu...

207

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Przyjaźń ma różne oblicza, wcale nie musi się kończyć, może tylko mieć różne objawy...

208

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Czy któraś z Was ma przystojnego przyjaciela, który na nią nie działa?

209

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Przyznaję się, nie mam - bo on patrzy na mnie jak rzeczona świnia na trufle...

210

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Czyli Ty - przyjaźń, on - z dokładką?

211

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Lubię z nim rozmawiać, a czy to przyjaźń? Zbyt rzadko się widujemy, żeby to tak nazwać, zbyt wiele też o mnie nie wie, choć pewnie chciałby. Faktem jest, ze liczyć na niego mogę zawsze, trochę tych zasług ma, ale ja też się staram nie być dłużną  (ale nie tak, jak sobie właśnie pomyślałeś wink

Facet jest wzrokowcem i nie ukrywa, gdzie patrzy, jak patrzy... A to nie ma nic wspólnego z przyjaźnią.

212

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

[quote=Tminus19]Czy któraś z Was ma przystojnego przyjaciela, który na nią nie działa?[/quote]

Ja mam, ja! Facet jest tak wydelikacony, że bałabym się go dotknąć, żeby nie zburzyć misternej fryzurki... moim koleżanko0m jednak się bardzo podoba.  Ale dla mnie ważne jest tylko to, że jak nikt potrafi słuchać i nawet czasem poradzić. Do tego jest dyskretny.

213

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Widzisz 36 - odkryłaś prawdę o mnie. Mam jako tam takie powodzenie nie dlatego, że jestem och achowy czy jakiś ultrazadbany, ale dlatego, że się nie gapię!

Też używam kątów oka, to wspaniałe narzędzia są... wink

A pomyślałem sobie, że pewnie Twoje zasługi dla niego, to możliwość oglądania Cię - normalnie w ubraniu.
Znająć Twą wewnętrzną, a nie aż tak uzewnętrznioną pychę, to taką właśnie nagrodę mu dajesz... wink

Ksymena - to jeden z tych glancików - żywe srebro, wszędzie go pełno, społecznik, kokieciarz, ale i mitoman oraz stroszyciel piór?

214

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Czy ja wiem? On po prostu jest - i to wystarczy. Nie sili się na wdzięczenie - i to najlepiej działa na kobietki... Ale dba o siebie niesamowicie, manicure, pedicure, fryzjer, żel i te sprawy, aż podziwiam, że mu się tak chce!

215

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

[quote=incognito]Widzisz 36 - odkryłaś prawdę o mnie. Mam jako tam takie powodzenie nie dlatego, że jestem och achowy czy jakiś ultrazadbany, ale dlatego, że się nie gapię!

Też używam kątów oka, to wspaniałe narzędzia są... wink

A pomyślałem sobie, że pewnie Twoje zasługi dla niego, to możliwość oglądania Cię - normalnie w ubraniu.
Znając Twą wewnętrzną, a nie aż tak uzewnętrznioną pychę, to taką właśnie nagrodę mu dajesz... wink[/quote]


Zawsze uważałam się za znawczynię brudnych męskich dusz.

Nie tylko to ma w swoich korzyściach, choć nie powiem, jest to też uwzględnione na liście po mojej stronie zasług i to całkiem wysoko... wink Trochę więcej mi zawdzięcza i dobrze o tym wie...

216

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

A Co Tobie zawdzięcza 36? Pożyczyłaś mu klocka na meblościankę czy CD DVD? Jakiś kawaler? Opisz go nieco bardziej...

No i co Ksymena - takie "żelowe chłopinki" Cię pociągają? Pociągają resztę gatunku, może inne moje rozmówczynie się udzielą?

217

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Nie będę się wdawać w szczegóły, ale w sprawach zawodowych nieco mu pomogłam w swoim czasie. Jakoś tak się złożyło, że beze mnie ciągle by był w tym samym miejscu, a wiadomo, to brak progresu.

218

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

No właśnie mnie nie bardzo, dlatego pisałam, że to inne go chcą wyrwać, a ja tak go traktuję jak trzecią płeć, obojętnie pod względem ero...

219

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

ja tam myśle że przyjaźn może być tylko między ludźmi tej samej płci oczywiście jak nie są homo-orientacji:)

220

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Czasem taka przyjaźń też może odkryć właśnie ciągoty "homo"

221

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

"A co to jest przyjaźń"?                     (zapytałby filozof)

222

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Chęć pomocy z podświadomym oczekiwaniem wzajemności...?

223

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Dla mnie to poczucie pewności że mamy do kogo zadzwonić o 3 w nocy

224

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Postawa roszczeniowo-usługowa 36, jak najbardziej zasadna, na ile ją znam...

Postawa nocna milagro, jak najbardziej zasadna na wschodzie (komu powiem, że mnie łeb od bimbru parzy?).

Przyjaźń i miłość wedle mnie zostały wymyślone po to, byśmy się mogli dziwić jak łatwo truchleją z czasem. Są to formanty, do których wszyscy mamy dążyć.

Przykład? Najprostszy - w reklamach zawsze pokazują nas albo z tysiącami przyjaciół (weźcie obczajcie tą emolowatą idiotkę na przyjęciu urodzinowym z najnowszej reklamie Ery - T-Mobile), albo bajecznie zakochanych szukających korkociągu do wina na środku plaży.

Reklamy mają to do siebie, że pokazują za czym gonimy, a czego nie mamy.
Inaczej nie działałby motyw popędu zazdrości - bo inni mają fajne przyjęcie urodzinowe z deckami na tablecie, albo ekstra romantyczną kolację w Tunezji, a ja siedzę w chacie, znajomi to tylko na FB, tych prawdziwych maks. 3 - 4 lubdruga wersja - ja siedzę w chacie, a stary loto za babami albo siedzi w garażu, majstruje, a mnie ma w....................

Przyjaźń i miłość - nasze własne marchewki na kijku.
To stąd potem załamane oblicza tych definicji, gdy widzimy jak przyjaciółka posuwa pokątnie naszego faceta, oboje niszcząc obie naraz...

Czy jak Dziewczynki?

225

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Lepiej niech siedzi w garażu niż w agencji (restrukturyzacji i modernizacji rolnictwa oczywiście wink

Zawsze można sobie wtedy poszukać pocieszyciela i wtedy już ni będzie nas interesowało, gdzie "stary" jest - tylko o ile daleko od domu...