26

Odp: Podglądactwo

milagro - no wiesz, cały TVN to taka lajtowa przypowiastka o tym jak żyć po niemiecku. Na Wspólnej nie wzięli jednak pod uwagę, że nasze warunki są zgoła nieniemieckie, szczególnie te finansowe.

No chyba, że za przejaw polskiej przedsiębiorczości uznać otworzenie second handu (jak ta nawiedzona od Romana), których jest dziś u nas tysiące, jeśli nie dziesiątki tysięcy?
To wszystko jest obecnie lukrowane zabawnymi scenami o feng shui... jak i wszystko lukrowane w tej stacji.

Przaśne, domowe i lekko pyszne podejście prezenterów wiadomości w TVN czy publicznej strasznie odbiega od rzeczywistości, bo tu na ulicach słyszę tylko jak to kogo szef nie straszy zwolnieniami.

Ksymena jakaś Ty legis legitarium legimus pax?

No antoninko - co teraz powiedziałem w łacinie?

36 - kto wie jak dochodziła Iewa? Może w torturach?!

Ostatnio edytowany przez incognito (2012-11-21 11:57:02)

27

Odp: Podglądactwo

Ile ja czasu oszczędzę, czytając tu streszczenia serialu - zamiast 30 minut, pół i wszystko wiem wink

28

Odp: Podglądactwo

A mogła być nieco przyduszana, bo taki ma dziwny wyraz twarzy, jak na mój gust... wink

29

Odp: Podglądactwo

[quote=incognito]Ksymena jakaś Ty legis legitarium legimus pax?[/quote]

Możesz pisać do mnie po ludzku...? Jako antyklerykał powinieneś zresztą unikać łaciny jak diabeł święconej wody, przecież to język kleru przede wszystkim...

30

Odp: Podglądactwo

milagro - to może mi zapłać chociaż? Bo przecież omija Cię tyle słodkich reklam. Na cały serial od 21:05 do 21:40 przypada aż dwanaście minut tego prania mózgu, więc proszę o ekwiwalent.

Hehehehehe, noooooo Pani Gwaryluk jest jedyna w swoim rodzaju. Mi się wydaje, że im bardziej ona gra, tym mniej. Poza tym jej postać jest fatalnie nudna. Że też gorąca ukraińska krew zabujała się w takim hmm... ROSOLE. Scenarzyści nie myślą za grosz! smile

Ksymena - jak śmiesz pominąć w rozważaniach całą rzeszę ludzi z jedynej grupy zawodowej jaką bardzo szanuję - naukowców? Sam nie wiem co powiedziałem - widać jakim nieludzki. Z Ciebie też bardziej kot, więc jest balans. wink

31

Odp: Podglądactwo

Oglądam ten serial i myślę, że w tym przypadku to miały się przyciągać przeciwieństwa. Ona stonowana blondynka, on nieobliczalny, w stylu Bohuna trochę

32

Odp: Podglądactwo

...świat podpali, by odnaleźć Cię... mnieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee he he.

Czaję klimat kochana Yolana! wink

33

Odp: Podglądactwo

W serialach się nie gra tylko piecze placki i robi herbatę, jeszcze nie obczaiłeś tej ich techniki?
Akcja: wejście - wyjście - wystarczy być tylko sprawnym fizycznie i już można grać...

34

Odp: Podglądactwo

Oj tak! Szczególnie dobrze widać to po scenach Mody na Sukces (taaaaak - miałem teściową - jest dowód).

Wejście, przejście, przejście, przejście, sentencja, wyjście i koniec sceny.
A mówi się, że Ci "biedni" aktorzy spędzają po 12 h w studiu.
No pewnie, że tak, bo filmowcy (w tym aktorzy), tak jak i Ci wszyscy "spece" z agencji reklamowych, to tak naprawdę życiowe niedorajdy, przekonane o wyższości swojego zawodu i dumne z biegania w tę i z powrotem w poczuciu "nagrania idealnej sceny".

Czy oni wiedzą, że oświeceni ludzie mają w du--ie, że logo na serku bananowym jest w pantonie 35449, a nie 45899?
Bo ja mam to bardzo serdecznie i głęboko. smile

35

Odp: Podglądactwo

[quote=onomato]milagro - to może mi zapłać chociaż? Bo przecież omija Cię tyle słodkich reklam. Na cały serial od 21:05 do 21:40 przypada aż dwanaście minut tego prania mózgu, więc proszę o ekwiwalent[/quote]

W bilonie czy naturze...?

36

Odp: Podglądactwo

Bilon, bilon.

A nuż jesteś kolejną w mym życiu gwałcicielką 90 kg +?

37

Odp: Podglądactwo

[quote=onomato]...świat podpali, by odnaleźć Cię... mnieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee he he.

Czaję klimat kochana Yolana! wink[/quote]


Gdyby do siebie pasowali byłoby to nudne, a tak to są jak woda i ogień

38

Odp: Podglądactwo

A Ty którego byś dla siebie wybrała, wschodniego dzikiego przedsiębiorcę budowlanego, czy swojskiego brzydala z wydawnictwa (+ bardzo niski głos)?

39

Odp: Podglądactwo

Brzydalom mówimy zdecydowane i stanowcze NIE

40

Odp: Podglądactwo

[quote=onomato]Bilon, bilon.

A nuż jesteś kolejną w mym życiu gwałcicielką 90 kg +?[/quote]

90+ to dopiero będę, więc rozbiłam świnkę skarbonkę i wychodzi, że dostajesz 24,58
Usatysfakcjonowany?...

41

Odp: Podglądactwo

[quote=onomato]wschodniego dzikiego przedsiębiorcę (niekoniecznie) budowlanego[/quote]

poproszę...

42

Odp: Podglądactwo

Milagradne - to pamiętaj, aby od teraz na każdej randce zawsze NAJPIERW pytać faceta o wykonywany zawód.

Niech Ci coś włoży, do tej Twojej świnki.
Przpraszam - niech Tobie włoży, e?!?

36 - a co wyrzucisz mnie z forum? Zagadasz z administracją? wink

Uno Catto Miao - no patrz! A tyn za kratami tera!
Wygrał ustatkowany brzydal - czyż to nie sama prawda o kobietach 35+?

43

Odp: Podglądactwo

Po poziomie pewności siebie i pewnych przechwałkach mniemam, że z urodą (jaką taką) jednak Ci po drodze wink

44

Odp: Podglądactwo

[quote=incognito]Uno Catto Miao - no patrz! A tyn za kratami tera!
Wygrał ustatkowany brzydal - czyż to nie sama prawda o kobietach 35+?[/quote]

Tamta kobieta to mi wygląda raczej na 45+, ale może mam błędne dane
Za to na pewno ona ma coś ze wzrokiem, skoro nie przeszkadza jej ten niewyszukany face...

45

Odp: Podglądactwo

[quote=incognito]Milagradne - to pamiętaj, aby od teraz na każdej randce zawsze NAJPIERW pytać faceta o wykonywany zawód.

Niech Ci coś włoży, do tej Twojej świnki.
Przpraszam - niech Tobie włoży, e?!?[/quote]

Szybko się uczysz, ale tym razem to nie był najfortunniejszy przykład użycia tego słowa...

46

Odp: Podglądactwo

[quote=onomato]A Ty którego byś dla siebie wybrała, wschodniego dzikiego przedsiębiorcę budowlanego, czy swojskiego brzydala z wydawnictwa (+ bardzo niski głos)?[/quote]

Szczerze wolałabym byc sama a jezeli już to rozglądałabym się za tymi z zachodu big_smile

47

Odp: Podglądactwo

Fakt, ci z zachodu są zasobniejsi wink

48

Odp: Podglądactwo

No i spoko, jeśli chcecie, żeby za kwartał podrywał Wasze siostry i matki, a po roku leżał po 16 po robocie "strasznie zmęczony", jeśli ma mieć więcej kosmetyków od Was... Widziały gały co brały.

Z tej okazji poszukałem nawet cytatów:

    Prawnik September: Córka mi wyszła za Holendra.
    Kazimierz Pawlak: Ooo, to nie grzech, ale wstyd.

    Stroiciel: Ona mówi, że to wolność.
    Kazimierz Pawlak: Oj, takie, za przeproszeniem, wolność, to u nas każdy w swojej chałupie ma.


Okej milabene - prztocz przynajmniej 7 przykładów na "włoży Tobie" eastern style...

Ostatnio edytowany przez onomato (2012-12-15 11:20:58)

49

Odp: Podglądactwo

Podam jeden, za to dobitny: Co on Tobie powiedział? względnie: Co on dla Ciebie powiedział?
W rosyjskim "tobie, ci" brzmi: "c'ieb'ie", dlatego tak się u nas mówi, żeby się z ruskimi dogadać wink

50

Odp: Podglądactwo

Te Ruskie... Koniec końców i tak rządzą naszym regionem! smile