101

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

[quote=incognito] "desperacko potrzebuję kobiety i to natychmiast"[/quote]

...brzmi desperacko...
...i coś mi mówi, że jest odzwierciedleniem stanu faktycznego Misia...? wink

102

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Ty się w psychologię nie baw wink

Misio jest szczęśliwy - pamiętaj, że misio ma przyjacielską rękę i bogatą wyobraźnię.
No dobra kur--a.. Misio jest desperatem. wink

103

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Ostatnio był dzień Misia - czy dostałeś z tego tytułu jakąś nagrodę od nastawionych równie przyjacielsko "Misiek"?

104

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Nie, bo i ja nikomu nie składam czegoś tak staroświeckiego, jak życzenia czy prezenty! wink
Tym samym nie oczekuję poklasku w "dzień chłopaka", imieniny, urodziny czy "dzień kochania się empatycznie" itd..

Wyjątkiem moja "Jedyna", której ostatnio na imieniny przyniosłem herbacianą różę z tekstem: "wiesz, że nie uznaję takich świąt, dlatego bierz tego krzaka, ten wiecheć i wrzuć to w jakieś szkiełko".

Pod wrażeniem to nie była, ale śmieszność tekstu załatwiła sprawę. wink

105

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Powinna Cię za to wyrzucić razem z różą i drzwiami...:/ To był bardzo smutny tekst.

106

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Znaczy się: chciałeś być romantyczny, a wyszło jak zwykle...

107

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Ona to rozumie i dlatego dawno temu pisałem Wam, że odbiorczyniami na mnie jest raptem z 1000 kobiet w skali Poznania, z niebagatelnych 300.000.

To dlatego właśnie jestem głównie samotny, a "Jedyna" nadal jest jedyna, z co najwyżej kilkoma potencjalnymi w kolejce.

Ogólnie to myślałem, że 36 jest bliska temu, ale jest za gruba oraz zbyt ciężko łamie się u niej bariery w tematach do rozmowy.
Gra wyuzdaną, ale prywatnie trzyma fason. Niech jednak zaczeka do fizycznego spotkania.

Tam wystawi się ją na próbę tak poważną, jak poważna musiała być wiara Mojżesza w to, że to całe morze nie jeb-ie mu zaraz na głowę... wink

Ostatnio edytowany przez onomato (2012-11-28 14:00:56)

108

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

to co powiedziałeś to raczej było cyniczne a nie śmieszne, takie wiesz po linii macho...

109

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Sama jesteś po linii macho!

Tamto było słodkie, mój paskudny uśmiech i całus w szyję uczynił tekst ów słodkim, a partycypantka zajęła pozytywne stanowisko.
Co? Czyżby mniej niż 1.000 na 300.000? Myślałem, że Ty rogata duszo akurat się uśmiechniesz!

Są takie małżeństa, które miłość wyrażają słowami "nienawidzę Cię"...

110

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

[quote=onomato]Ogólnie to myślałem, że 36 jest bliska temu, ale jest za gruba oraz zbyt ciężko łamie się u niej bariery w tematach do rozmowy.
Gra wyuzdaną, ale prywatnie trzyma fason. Niech jednak zaczeka do fizycznego spotkania.

Tam wystawi się ją na próbę tak poważną, jak poważna musiała być wiara Mojżesza w to, że to całe morze nie jeb-ie mu zaraz na głowę... wink[/quote]

Stanie w kolejce nigdy nie było moim hobby, zwłaszcza tu, jeśli obiekt "nierozpoznany" i w 100% wirtualny jest.
Spokojnie, nie ma takiej próby której bym nie przeszła, jeszcze nie znasz mojego charrrakterku...
Gdybyś znał, to byś się bał.

111

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Nie osłodziłby mi tego tekstu żaden uśmiech, niestety...

112

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

milagro - och jakaż Ty krucha i czuła?
Pogłaskać Cię po kocie? tongue

36 - ale czyż ktokolwiek podważa Twój charakterrrrrek?
Ja jedynie snuję przypuszczenia.

Jaki ja tam nierozpoznawalny, jak pewnie co parę dni masz mnie na sobie? W pośredniej formie!

113

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Właśnie próbujesz - sennymi marzeniami... Chyba się feromonów nawąchałeś, lub co gorsza, poppersów...

114

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Jakimi sennymi marzeniami? Masz na myśli, że zakładasz "mnie" przed snem?
Ofiarowałem Tobie (East-Style) "siebie" na dzienne harce!

Buożesz Ty mój! Ja czaju naparzyla. Państwo Lubicz usiądą, ja doniese.

115

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Nie, to Twoje marzenia, mało prawdopodobne - a więc senne wink

116

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

No, ale ten gałganek ode mnie jeszcze masz?

Nie wiem co też sobie wyobrażałaś w swej małej, ale jakże pełnej spinów i powłok walencyjnych neuronówce?

117

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Ciągle sobie coś wyobrażam, ale nie łączyłabym tych dwóch faktów (wyobrażania sobie i noszenia ciuszka);)

118

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

[quote=incognito]milagro - och jakaż Ty krucha i czuła?
Pogłaskać Cię po kocie? tongue[/quote]

Nie zaprzeczam, w końcu najbardziej mi do twarzy z subtelnością;)

119

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Czyli fakt noszenia ciuszka jednak potwierdzasz, Nieuosabiaczko rozmiaru 36!
Kobieto o wielu Rrrrrrrr.

milagro - nadal nie daję się zwieść powierzchownej kruchości. Kobito ze wschodu. Ty nie takie rzeczy widziała. U Was to przecież rano okładają się kijami po r---ach, no to jest Wschód czyż nie?

To Wy jeździcie do pracy "nie tam żeby pijani, tak zwyczajne napici, jak to w drodze"? tongue

A tak poważniej - co? - rysujesz się jako to Aniele i oaza delikatności?

120

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Skoro nie przeczę... Choć w ten sposób możesz mnie "dotknąć" wink

121

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

My to furmankami jeszcze, do nas ta ichnia cywilizacja nie dotarłszy... Konie i owszem, przynapite, co majom po próżnicy marznąć wink

122

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Na kontroli też chuchają, jak w "Misiu"?

milagro jedzie karocą, a tam władza do niej: Panie Pan masz konia zalanego w trupa. Pierdek? Nieee. Ten to i jeszcze litra pociągnie, a do Kijowa zagna...


36 - dokładnie tak jak mówisz - mam na Tobie 95 % bawełnianej fantazji i 5 % ułańskiego elastanu.

Ostatnio edytowany przez Tminus19 (2012-12-19 09:30:48)

123

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Jaka kontrola? Kontrola też przecież zawiana, jak to na wschodzie wink

124

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Fantazje niepoparte czynem na zawsze pozostaną tylko ulotną materią ulokowaną w wyższych rejonach abstrakcji... A tu świat żąda 200% normy i to w realu wink

125

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

36, ale, żebyś aż tak głodna ponanormatywnych zachowań była, to ja nie wierzę...

...mama jednak o córcię nie zadbała w Święta?

Czy też może dowożący ominął Twą miejscowość innym traktem, na swej karocy?
Królewicz o!

milagro czyli potwierdzasz, że jak robicie na wschodzie zakupy i nie mają wydać reszty, to sprawę załatwiacie łopatami tak?