51

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Tamten jesienny, wieczór zapamiętam na zawsze… Moje urodziny. Umówiliśmy się, że zaczeka na mnie po meczu. Zwykle wychodziłem ostatni.
Nie sądziłem, że przemyślnie, jak to kobieta z duszą diabełka, utka misterny, zmysłowy plan. Pod długi, kremowy płaszcz założyła strój pielęgniarki. Umówiła się przy tym ze znajomym masażystą /kolega z piaskownicy/, by w odpowiednim momencie pozwolił jej przejąć pałeczkę.
Kiedy już wszyscy opuścili szatnię, wślizgnęła się, jak potem opowiadała, do niej po cichu, poprawiła wyzywający makijaż i podchodząc do stołu, dała maserowi znak, że już czas na zmianę…
Wyszedł, a Jej płaszcz błyskawicznie opadł na posadzkę. W powietrzu zaczął unosić się zapach zmysłowego olejku przywodzący krzak aloesu, zaś dłonie pielęgniarki, ściskając twarde pośladki, powędrowały w kierunku ud...
Zaskoczony, odwróciłem się momentalnie… W mych oczach rysowało się totalne zdumienie, przerażenie nawet, które szybko zastąpione zostało przez żar pożądania.
Palec na Jej ustach i szpic krwistoczerwonej szpilki powstrzymały mnie przed jakimkolwiek ruchem.
- Kochanie, mierzymy ciśnienie – pod tym pozorem skrępowała sprawnie przeguby mych dłoni.
Mocny, napierający dotyk oraz zalotna perspektywa kuszącego dekoltu sprawiały mi przyjemność, której nie potrafiłem ukryć. Muśnięcie języczka wywołało dreszcz podniecenia, który zdał się potężnieć z każdą sekundą.
Usiadła , stetoskopem muskając tors, drażniąc usta. Próbowałem oswobodzić dłonie i położyć je na falujących wzgórzach. Nie pozwoliła! Pozostałem w rozkoszy obserwowania i…
Reszta niechaj pozostanie milczeniem… może tylko mały szept chwili:)
Szampan, wspólny prysznic, pod którym cudownie splątały się nuty naszych ciał, ust i oczu. A na sam koniec powrót do domku w górach i dłuuugggiiiee nocne godziny, spędzone przy uśmiechającym się błyskiem pragnienia kominku…

Wyobraźnia, tajemnica, niespodzianka? Zaprawdę, mają niewyobrażalną, budującą siłę… I niosą przyjemność – DLA DWOJGA:)

52

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

No więc dziewuszki...

Właśnie testuję pewną gierkę erotyczną.

Są w niej m.in. kuleczki gejszy.

Jak wyrzucisz 6, to do dziurki - jedna po drugiej, aż do najmniejszej, a potem szybkie pociąg......sssss... i już są na zewnątrz.
Jest też piórko lecz bynajmniej do wsadzania... oraz woale aksamitu do wiązania.

Wszystko zniese, ale do gejsz...sz się nigdy nie zabiorę!
Widzę to tak samo, jak większość kobiet igłę wbijaną w ciało u lekarza...



Kto wygrał bieliznę?

53

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

... Chyba o kajdankach mówisz i tym co mnie przypadło czyli słiiitaśnej różowej poduszeczce... wink
A nie podzielę się z Tobą Witia, bo moja jest i tylko moja piękna główka się na niej mieści!

54

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Ciebie to powinni właściwie ukarać za te niecne wymysły erotyczne... wink

Pługować skończyła? Kalosze w przedsionku, e? Wołaj matkie, zara batem przeciągniem.

55

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Co nie jest zabronione , jest dozwolone...  Takie to i East Psycho... wink

56

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Ja stosuję kulki gejszy do wzmacniania mięśni Kegla  (ginekolog mi zaleciła)  więc to nieprawda że gadżety erotyczne są tylko do świńtuszenia...

57

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Olejki do masażu też są dobre dla naszej urody i samopoczucia;) Ja mam olejek KAMASUTRA, działa jak aromaterapia!

58

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Kajdanki też mogą mieć ciekawe zastosowanie, np. można skuć nimi włamywacza... Dopiero policja miałaby ubaw, kiedy by przyjechała, zbir w różowych kajdankach z futerkiem wink

59

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Dildo może być do rozbijania mięska np.

60

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

[quote=incognito]Ciebie to powinni właściwie ukarać za te niecne wymysły erotyczne... wink[/quote]


Ale nie sądzę, żeby Ci się nie spodobały, tak między nami mówiąc... wink

61

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Gumki są dobre do obierania ziemniaków, nie potniecie sobie palca wskazującego nożem wink

62

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Ale rozumiem, że nowe a nie zużyte...?:))

63

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Jedna desperatka już prowadzi Kuchenne Rewolucje.

Widzę jednak, że Wasze Kuchenne Fantazje rozkładają tamtą na kostki.
Może która rzuci pomysłem do TVN? Zamiast gotowania, pieprzenie - ergo powtarzające się doprawianie.

Honoratka - dziewuszko Ty! Masz taki słodiuśny niczek.
Dildo to jest w końcu sztuczny "on" czy te kuleczki? Bo na opakowaniu gry piszą, że dildo to te kuleczki.
Jak jednak rozbić tym mięsko, ja się pytam?

64

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Prawilno to chyba jednak bardziej jest to sztuczny "on", choć może mieć fantazyjniejsze niż naturalnie kształty... nawet "kuleczkowe"

65

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Myślę że powinieneś odwiedzić "wesoły sklepik" i dopytać o wszystko przemiłą ekspedientkę, która wytłumaczy i może nawet zademonstruje co jest co i do czego służy...? Wtedy nie będziesz świecił ignorancją wobec bardziej zorientowanych małolat... wink

66

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

[quote=incognito]Honoratka - dziewuszko Ty! Masz taki słodiuśny niczek.
Dildo to jest w końcu sztuczny "on" czy te kuleczki? Bo na opakowaniu gry piszą, że dildo to te kuleczki.
Jak jednak rozbić tym mięsko, ja się pytam?[/quote]

Dziękuję za uznanie - sama wybierałam:))) A tymi kuleczkami można co najwyżej wzorki powyciskać na kotlecie, myślałam o dildo bardziej podobnym do tłuczka

67

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Honorująca - o jaaaaaaaaaa! Takim murzyńskim pytongu > 25 cm! Tym to wystarczy raz pier---nąć, a kotlet sam się usmaży z szacunku do Pana.

Utłuc to się powinno niecne myśli każdej z Was! wink


36 - i znów przekleństwo, bo osobiście pier---lę te ich wymysły. Ja prosty chłop sem! Mnie ręka i baba wystarczy - to są najlepsze akcesoria.
Choć nie powiem - chętnie nabędę coś w rodzaju fantazji Honoraty - żeby straszyć opierające się stosunkowi kobiety w następujący sposób, pokazując go:

"Albo ja wchodzę w Ciebie z wyczuciem, albo on, ale do samego końca - wybieraj".
Gorzej jak jakaś bardzo pojemna i chętna na uberczarnuszka będzie!

Tak czy siak jednak wygram; albo umoczę, albo się nanapastuję. wink

68

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Ty to jednak jesteś psycholog - dając dwie opcje do wyboru wykluczasz trzecią, czyli odmowę. Z kobietami jak z dziećmi postępujesz wink

69

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Inaczej się ich ogłupić nie da, uwierz! wink

70

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

[quote=onomato]Tak czy siak jednak wygram; albo umoczę, albo się nanapastuję. wink[/quote]

Tak czy siak sam skorzystasz - napastowany będziesz wyglądał jak nowy wink

71

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

I to na wszystkie działa?

72

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

A bo ja wiem, 36? Dokładnie takiej sytuacji to jeszcze nie miałem. Wszystko przez brak silikonowego czarnuszka!
Już wiesz czego chcę na urodziny, a owe za dni parę! Czekam. :*

Milagro - jak Ty mile łęchcesz, a akurat faktem jest, że mam manię pastowania.
Znajdź Waść czystsze męskie obuwie, a rękawicę rzucim. tongue

73

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Ale przecież pisałeś, że prezentów i świąt żadnych nie uznajesz... wink

74

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

[quote=onomato]Milagro - jak Ty mile łęchcesz, a akurat faktem jest, że mam manię pastowania.
Znajdź Waść czystsze męskie obuwie, a rękawicę rzucim. tongue[/quote]

Mogę podesłać Ci własne, zimowe, bo już zima nastała i trzeba o nie profesjonalnie zadbać wink

75

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Zaraz, zaraz 36. Zapomniałaś o narastającym egoizmie.
Wy możecie mi klaskać, jeno ja na widowni nie usiądę! :*

Analogicznie - dawaj, dawaj czarnucha, ale nie licz na panczo pod choinkę!

Miriado - koszty transportu moja Droga, przerosną efekt, a wiedz, że za darmo Ci nie dam! wink