176

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

A to podstępny misio! Dobrze , że mi to uświadomiłeś, masz u mnie piwo! Zaraz swojego wezmę na spytki... wink

177

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Zacznijmy od tego, że im fajniejszy i przytulaśny miś, tym więcej misiek może mieć, a już na pewno rzadko który potrafi się powstrzymać od zaprogramowanego pędu za misiami.

To co - macie za faceta brzydala czy bardziej przystojniaka?

178

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Nosz choroba, i po co sobie takiego ładnego wzięłam?!? Jakby co, to sama będę sobie winna... wink

179

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Czy ja wiem? Znam paru ładniejszych...

180

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Zawsze patrzyłam na urodę, w końcu nie chcę się wstydzić, że mam pasztetowego faceta!

181

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Ciekawe czy potwierdzicie ludowy stereotyp i wieku +35 lat wszystkie zgodnie skreślicie urodę na rzecz zaradności faceta.

36 - lepszy zapewniający różne, bo różne, ale wrażenia, niż taki pasztetowy, cobyś go na dancing nie wzięła...
No Ty estetko nie mogłabyś wybrać inaczej. Ten Twój zapewne tez wizualnie pasuje do Twojego płaszcza oraz kolorystycznie zgrywa się z kolorem Twych ścian... tongue

Ksymena - to jak to jest z babami? Jeśli się ma no "tego swojego", a są i tacy, że serduszko bije mocniej, to czy w Twej kociodamskiej łepetynce nie pojawiają się czasem myśli, że byś takiego "ładniejszego" schrupała choćby jednorazowo? Nie masz czasem tak, że marzysz, by przeleciał Cię ogier wśród samców, a potem wyszedł i niekoniecznie zostawił numer telefonu (Amerykanie nazywają to one night stand - zaplanowane jednorazowe piep---nie)?

182

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Estetka to moje drugie imię wink Pasuje mi do wszystkiego, a szczególnie dobrze komponuje się z czerwoną koronkową bielizną  wink

183

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Jakoś na razie mnie takie myśli nie prześladują... ale kto wie co będzie za rok czy dwa...

184

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

A dla podkreślenia - kto wie co będzie za lat pięć?

Pośladzie, ale mówisz o nim czy o drugim imieniu?

185

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

O nim, tylko o nim... Choć i to imię jest dobrze wkomponowane w moją rzeczywistość...

186

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Za lat pięć będę jeszcze piękniejsza i wtedy żaden mi się nie oprze:)

187

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

A Ty czego sie tak werbalnie unosisz 36? Nie krzycz.
Fajnie, że masz fajnego chłopaka. My wszystkie klaskają!

Ksymena - jak rozumiem wzbogacisz swe duszie, e?
Bo z ciałem tak różowo nie będzie.

188

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

... ja tylko tak głośno mówię...- ale do niego tyko szepczę wink

189

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Już wzbogacam, np. ostatnio słucham Czajkowskiego... Która ze znanych Ci lasek chociaż o nim słyszała, e?

190

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

A kto to jest? wink

191

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Mój sąsiad spod siódemki wink Ciągle wierci dziury w ścianach...

192

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Łeee to tak jak ten Czajkowski - kompozytor, wielkie machanie pałką, a zero orgazmu; tak ten pewnie wierci, ale nie potrafi nic "wsadzić" czy "uwiesić"... smile

Już się nie dziwię, że masz krzyczącego kotka jako godło, Kotku!

193

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Wtóruję mu jak mogę wink
Ale kurczę ile można remont robić ja się pytam...

194

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Tyle ile Ci jakikolwiek Santander skredytuje...... wink

195

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Dzisiaj rano znowu mnie obudził zaraz o 7.00 - chyba mu kiedyś popędzę kota z tymi hałasami... Zaraz przypomina mi się ta scena z "Dnia świra", jak sąsiad kosiarką zakłócał pracę Miauczyńskiemu

196

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Wolałem jak tej Woźnej z "Na Wspólnej" robił pod krzakiem, niestety, o ile dobrze pojąłem sedno sceny, tylko w jego wyobraźni.

A najbardziej erotyczna scena tego filmu, to jak marzył o sytuacji z jedyną ukochaną, którą niegdyś stracił.
To było takie... pieskie, wiesz Kocie?

Ostatnio edytowany przez incognito (2012-12-06 15:05:44)

197

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Ale co robił? Kupę...? Bo sceneria jakby podobna... a najprawdopodobniej przegapiłam ten odcinek, jak wiele innych zresztą

198

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Phh. Och nie - ja pisałem o Pani Dykiel - grającej również w "Na Wspólnej", a mającej psa, który robił kupę Kondratowi pod oknem, za co ten wziął odwet i wyobraźni swej, narobił Dykielowej pod jej balkon - w filmie "Dzień Świra".

To samo tyczy się mojego opisu sceny erotycznej.
Teraz kojarzysz. Pieskie - Kocie - ta zależność. tongue

199

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Gdzież ta pani nie grała, już mi się merdają te jej role:)

200

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Wolę ją w starych dobrych komediach Barei...