26

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Na mój zmysłowy wieczór ubrałabym się w koronkowe body ze słodkimi dziurkami -  nie pozwoliłabym go z siebie zdjąć jak najdłużej, bo mojego partnera najbardziej pociąga taka bielizna!

Ostatnio edytowany przez outside (2012-10-09 09:34:39)

27

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

A dlaczego wieczór? Ja mam największą ochotę na igraszki rano, gdy jestem rozgrzana i wypoczęta... Wtedy takie scenariusze chodzą mi po głowie, że... sama się siebie boję wink Chyba niedługo jakiś tu wstawię, to sami ocenicie!!

28

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Jesteście obleśne! tongue
Niektóre.

Dodatkowo potwierdzacie teorię, jak widać słuszną, że wyobraźnię  to uruchamiacie głównie dla nagrody.

Niesamowicie bardzo przypomina to s.. w przeddzień męskiej wypłaty lub w przeddzień "damskiego wyjścia z koleżankami".

Kobiety to najlepsze księgowe, bo najlepiej rachują... wink

29

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

A Ty nie uaktywniasz jej dla nagrody? Nieważne czy rzeczowej czy zmysłowej, ale jednak też... wink

30

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

1.Zapalone świece,                                                                                                                         2.Róże w wazonie,koniecznie czerwone,                                                                                         3.Uśmiech i pozytywne nastawienie,                                                                                               4.Zapach jaśminowy kadzidełka,                                                                                                     5.Szarlotka z bitą śmietaną.

31

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Ostrzegam, jak się zapach róż z jaśminem wymiesza to Was może zemdlić... A ta szarlotka dokończy dzieła i po wieczorze wink

32

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Wolę jednak bardziej zdecydowane smaki w taki wieczór - i bardziej zdecydowane działania też wink

33

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Mój wieczór zaczęłabym od zmysłowych smsów do mojego męża, tak żeby marzył o jak najszybszym wyjściu z pracy i znalezieniu się w naszym przytulnym gniazdku... Sama zadbałabym o wyjątkową atmosferę w blasku świec, zapachu kultowych Chanel 5 i o kuszącą bieliznę, która rozbudzi wszystkie zmysły. Następnie karmiłabym ukochanego samymi słodkościami - przepada za nimi tak samo jak za mną!!!

34

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Na zmysłowy wieczór nie wolno zapomnieć zabrać dobrego humoru i dystansu do tych wszystkich 'faux pas', które niestety czasem się zdarzają podczas słodkiego sam na sam! Dzięki temu nic nie może nam takiego wieczorka popsuć:)

35

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Dobre czerwone winko i odpowiednie męskie towarzystwo do niego to najlepszy scenariusz na długie jesienne wieczory...

36

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Osobiście wolę szampana - można go też umiejętnie wykorzystać w grze wstępnej wink

37

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Tego wieczoru pobawiłabym się z moim lubym w lekcję anatomii...

Ja - surowa i wymagająca Pani nauczycielka w garsonce, koszuli z żabotem i okularach
On - pilny uczeń, chętny do nauki...

Materiały dydaktyczne:
atlas anatomiczny lub plakat człowieka z opisanymi częściami ciała
wskaźnik - też do karcenia:)

Przebieg lekcji:
Lekcję rozpoczęłabym od odpytania z poprzedniej lekcji - każda błędna odpowiedź byłaby karana lekkim uderzeniem wskaźnika po łapkach... Pytania: Jaki kolor ma moja najbardziej fikuśna bielizna? Które pieszczoty sprawiają mi najwięcej przyjemności? i inne.
Potem będę wykładać anatomię wskazując i drażniąc jego wszystkie wrażliwe miejsca, do momentu aż zapomni, że dzieli nas dystans nauczyciela i ucznia...
Oczywiście pod żabotami i garsonką będę miała zabójczą koronkową bieliznę, na widok której zapłonie jak nigdy dotąd!!!

Kryteria oceniania:
jakość i długość gry wstępnej
moje doznania
dobór zapachu, który wybierze na ten gorący wieczór

Ocena z "lekcji" zostanie wystawiona rano, podczas wspólnego śniadanka w łóżeczku:)

38

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

W moich marzeniach o zmysłowym wieczorze widzę nas dwoje w srebrnej poświacie księżyca, otulonych muślinami na łożu z baldachimem... Wokół rozsypane płatki róż, egzotyczny zapach naszego ulubionego olejku do masażu, piórko do muskania ciała i francuski szampan, żeby zaszumiało w głowach...

39

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Przestańcie wysnuwać te płonne nadzieje. tongue

Fakty są takie, że wracacie zaje---ne z pracy i jeśli już mu dacie to ziewając, po cichu, żeby dzieciaki nie usłyszały.

Mówię o tych już urodzinnionych.

Reszta z Was robi to ew. po cichu w samochodach w lesie, bo rodzice w domu.

No chyba, że te od nowoczesnych par z kotem lub dwoma kotami, to prawdopodobnie wygląda to tak, że on jest na squashu, Ty śpisz u koleżanek, widzicie się raz na miesiąc i ew. kopulujecie, bo trzeba...

Marzycielki dla nagrody! tongue

40

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Ale jak teraz się dokształcimy, skoro tu tyle pomysłów - już nudy nie będzie wink

41

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Obiecana fantazja: umówimy się z moim facetem, że przez cały wieczór na określenie wszystkich rzeczy będziemy używać słowa sex. W końcu jak się o czymś ciągle mówi, to w końcu wypada to zrobić, prawda...?

Po długim wspólnym prysznicu wyłączamy TV, komputer i telefony i przystępujemy do działania: najpierw rozgrzewający zmysły masaż, potem On z zawiązanymi oczami i bez użycia rąk będzie musiał mnie rozgrzać do czerwoności wink Gdy już mu to się uda, pozwolę zdjąć opaskę, ale to nie koniec... Zostanie przywiązany moim różowym szaliczkiem za ręce do łóżka i role się odwrócą - to ja będę stroną "rozgrzewającą", a On nie będzie mógł mi w tym nijak przeszkodzić...

42

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

[quote=incognito]Przestańcie wysnuwać te płonne nadzieje. tongue

Reszta z Was robi to ew. po cichu w samochodach w lesie, bo rodzice w domu.

Marzycielki dla nagrody! tongue[/quote]


Chyba masz jakieś złe doświadczenia z dziwnymi kobietami wink Kolejna ofiara błędnego mniemania, że kobiety robią TO głównie z obowiązku...

43

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Kasia - przeżyj najpierw dekadę związku, jak ja, to porozmawiamy raczej w innym tonie.
Po prostu przyłożysz swoje lamenty na męską nację i o tyle wzbogacimy rozmowę...

Tym niemniej - ufam, że jak cała reszta znających moje wypisywanie Pań - nie wzięłaś tego nadto poważnie?

Nakreśliłem jedynie kilka przypadków, nanosząc je na ogół.

A może z Tobą jest tak, że "uderz w stół..."?
To z jakich pobudek to robisz?

Ostatnio edytowany przez incognito (2012-10-23 10:25:16)

44

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

a może sam ujawnisz swoje fantazje zamiast strofować innych?  w końcu to temat konkursowy:)

45

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Mój przepis na jak najbardziej zmysłowy wieczór:

składniki:
- naga ja
- nagi on
- łóżko
- zaciemniony pokój
- świece zapachowe
- misa truskawek
- bita śmietana
- opaski na oczy
- odpowiednia muzyka

przygotowanie:
Ja i on spotykamy się w łóżku, w zaciemnionym pokoju gdzie palą się świece zapachowe. Na łóżku leży misa z truskawkami a do tego bita śmietana w sprayu. Wzajemnie zakładamy sobie opaski na oczy, włączamy muzykę i zabawiamy się dotykiem wykorzystując do tego truskawki oraz bitą śmietanę, rozbudzamy swoje zmysły do granic możliwości. Oddajemy się 100% ekstazie osiągając apogeum miłości :-)

46

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

virg - zwariowałaś? Jestem antytezą!

Spróbuję jednak:

Ja i ona cały wieczór sami, a reszta to kwestia wyobraźni...

47

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Trzeba zaprosić do udziału wszystkie 5 zmysłów. Dobrym pomysłem na najbardziej zmysłowy wieczór jest intymna kolacyjka w domu. Wzrok- to on pierwszy pobudza apetyt. Faceci to wzrokowcy. Wielką moc mają ponadczasowe fasony ubrań w duecie z wyjątkową bielizną. Szpilki, sukienka mini i czerwona szminka to broń i uwodzicielskie symbole kobiecości. Czarna koronkowa bielizna i transparentne tiule nie tylko podkręcają, ale są przyjemne i wygodne dla ciała. Podobno tylko ludzie, którzy lubią dobrze zjeść, czerpią prawdziwą przyjemność. Nie wolni zapominać o przyprawach jak chilli, gałka muszkatołowa, kolendra, a także o afrodyzjakach, do których należą owoce, warzywa i owoce morza oraz szampan. Wypróbujemy słynną scenę z filmu "9 i 1/2 tygodnia", kiedy Kim Basinger budzi w Mickey Rourke zjadając z zamkniętymi oczami podawane przez niego owoce i warzywa. Przed gorącą randką spryskuję perfumami ciało, dzięki czemu zapach pozostaje dłużej na mojej skórze. Dobrze dobrane sprawiają, że czuję się wyjątkowo i dodają pewności siebie. Ważna jest muzyka. Puszczam sprawdzone hity. Zaskoczę mojego ukochanego wiążąc mu oczy i mówiąc, że pokropię jego skórę kroplą goracego wosku, a w rzeczywistości leję go odrobiną zimnej wody lub rysuję kostką lodu serce. Potem już nic nie krępuje naszej wyobraźni... Alternatywą dla kolacji może być gorący prysznic- po ciężkim, męczacym dniu zapraszam do łazienki mojego mężczyznę. Pod strumieniem ciepłej wody, on namydla moje nagie ciało mydłem, a potm wyciera je ciepłym ręcznikiem, masując je delikatnie i naciera je pachnącym olejkiem. Potem idziemy do sypialni, gdzie podłoga jest posypana płatkami róży, a na stoliku palą się perfumowane świece....

48

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

A to się tłoczno w tym łóżku zrobiło, tyle pieśniarek, zmysłów i mięśniaków wink Wzorce dobre, tylko kopiowanie przestało być w modzie... Gdzie się podziała tzw. fantazja własna...?

49

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Osobiście preferuję naprzemienny prysznic - wspaniale orzeźwia i sprawia, że ciało jest potem bardzo wyczulone na choćby najlżejszy dotyk - polecam:)

50

Odp: Twój scenariusz na jak najbardziej zmysłowy wieczór

Gdy tylko mój najdroższy otworzy swe cudne powieki na poduszce obok nie może przeoczyć listu następującej treści:

Najdroższy!!

Erotyka to twór wyobraźni zainspirowanej naszą cielesnością – moją i twoją. Bądźmy dziś erotyczni i postawmy na naturę. Zadbajmy aby nasze ciała naturalnie w harmonii się odnalazły. Nawilżmy nasze ciała naturalnym kosmetykiem, odżywmy je i nakarmy, pozwólmy naszej skórze rozkwitać. Bądźmy eko – naturalni, ciała świadomi i realni. Czyż to nie leży w naszej ludzkiej naturze, żeby zbliżyć się do natury. Bo gra miłosna kochany dąży do eksponowania ciała tak jak nas natura stworzyła. A ciało jest oczom miłe a ustom wyborną uciechą.  Do upojnego wieczora.

Twa Ukochana

A wieczorem przygotuję wyśmienitą kolacja w naszych domowych pieleszach, gdzie właściwie zestawione afrodyzjaki i wykwintnie podane rozbudzą w nas  prawdziwy wulkan zmysłowości, więc kolacja musi koniecznie mieć charakter ceremonii przed upojną nocą.

Co to za kolacja zakochanych bez jędrnych piersi, wiec podam piersi kurczaka w glazurze.

Koniecznie jako przystawkę podam Ostrygi, gdyż mają działanie pobudzające o czym wiedział sam Casanova

Czekolada, zawiera substancje pobudzające, więc nie zabraknie jej na mojej kolacji z ukochanym  Kawa waniliowa z odrobiną cynamonu i Czekolada na gorąco z chili i cynamonem zapewnią nam rozkosz zarówno dla podniebienia, jak i dla zmysłów.

Muzyka z wprowadzi nas w dobry nastroj. Zatańczymy Rumbę i Tango w najbardziej żarliwej interpretacji.



Po tak wspaniałej kolacji rozpocznę masaż miłosny zaczynając od pieszczenia głowy. Poprzez delikatne rozcieranie skóry na czole i skroniach, a następnie stopniowe rozszerzanie kolistych ruchów na całą czaszkę, tym sposobem wprawię mojego partnera w stan lekkiego podniecenia, w ktorym będzie on łaknąl dalszych pieszczot, a jednocześnie chętnie odwzajemni moje starania. Potem zacznę masowac małżowinę uszną. jest to bardzo wrażliwa sfera erogennawymagająca szczegolnie delikatnego masowania. następnie zacznę masowac plecy. Moje ruchy będą płynne, delikatne i stanowcze. A potem...nigdy juz mój partner nie zapomni o mnie. Będzie z niecierpliwością odliczał dni w kalendarzu do kolejnego romantycznego wieczoru .