1

Temat: Czy powinniśmy mieć tajemnice przed partnerem?

Mówicie swojemu partnerowi wszystko, czy tylko tyle, ile chcecie żeby wiedział?

2

Odp: Czy powinniśmy mieć tajemnice przed partnerem?

Myślę że nie powinien np. wiedzieć ile naprawdę zarabiamy - bo inaczej zacznie skąpić nam na prezenty albo będzie oczekiwał większego wkładu w utrzymanie domu

3

Odp: Czy powinniśmy mieć tajemnice przed partnerem?

Ja sporo wiem o moim, łącznie z zarobkami, raczej bym się nie dzieliła przemyśleniami bardziej intymnymi

4

Odp: Czy powinniśmy mieć tajemnice przed partnerem?

Ja uważam, że każdy ma prawo do swoich tajemnic. Są czasami sytuacje, które nie dotyczą partnera tylko kogoś innego, a niekoniecznie ta osoba chce, abyśmy z nim o tym rozmawiały. Niestety mój facet myśli trochę inaczej przez co zdarzają nam się kłótnie hmm

5

Odp: Czy powinniśmy mieć tajemnice przed partnerem?

Kiedyś koleżanka powiedziała mi, że panuje przekonanie iż facetowi powinno się mówić połowę, ale ona mi radzi mówić połowę z tej połowy. Ja jestem przekonana o tym, że ilość informacji zależy od tego jak wygląda ten związek: ile czasu trwa i np. czy para mieszka ze sobą, bo w takiej sytuacji to już trochę więcej spraw zaczyna być wspólnych, dotyczących obojga.
Tak naprawdę to wszystko w związku ma wpływ na tą drugą stronę, pośredni lub bezpośredni i ja jestem za tym, aby mówić jak najwięcej własnie z tego powodu. Nie ma sensu pozostawiać pewnych spraw domyslom, bo z tego wychodzą różne dziwne rzeczy. Być może dwie skryte osoby będą się swietnie ze sobą dogadywać, ja tam jestem otwarta i takiego partnera potrzebuję.
Co do powyższego posta to jeśli cudza tajemnica to taką powinna przed każdym pozostać, tak myślę.

6

Odp: Czy powinniśmy mieć tajemnice przed partnerem?

Jestem zdania, że im mniej będzie wiedział tym bardziej będziemy go intrygować, ciekawić, zaskakiwać...

7

Odp: Czy powinniśmy mieć tajemnice przed partnerem?

Haha! Dobre! Co bardziej sprytny partner wię więcej, niż mu mówicie.
Jest zawsze krok przed Wami, choć nie daje żadnego znaku o tym.

Nie każdy facet jest bele bobkiem, żeby mu "oszczędnie gospodarować prawdą".

Ale jeśli pytanie brzmi czy warto mieć tajemnice, to ja się pytam czy znajdzie się jakakolwiek, która żadnej tajemnicy nie ma?
Pomińmy kwestie typu "koleżanka mówiła, że spała ze szwagrem", bo o tym to nawet partner pewnie słuchać nie chce. Rzecz się tyczy naszych osobistych tajemnic, a te najczęście mają charakter... dwuwpłciowy. wink

Ostatnio edytowany przez incognito (2012-10-05 13:14:32)

8

Odp: Czy powinniśmy mieć tajemnice przed partnerem?

Bywają zakochani-naiwni, ślepo wierzący, a że nie zaliczasz się do nich, to Twoje szczęście...

9

Odp: Czy powinniśmy mieć tajemnice przed partnerem?

Ja tam nie robię niczego takiego, co chciałabym ukryć. I nie ukrywam tego, co chciałabym robić.

10

Odp: Czy powinniśmy mieć tajemnice przed partnerem?

Czyli jak budzisz się np. z ochotą na stażystę z Urzędu Gminy, to mówisz o tym chłopakowi?

wink

11

Odp: Czy powinniśmy mieć tajemnice przed partnerem?

W końcu mogłoby się okazać, że on też ma na niego ochotę i wszyscy by byli zadowoleni wink

12

Odp: Czy powinniśmy mieć tajemnice przed partnerem?

W życiu bym się nie przyznała facetowi, że o innym fantazjuję!

13

Odp: Czy powinniśmy mieć tajemnice przed partnerem?

[quote=incognito]Czyli jak budzisz się np. z ochotą na stażystę z Urzędu Gminy, to mówisz o tym chłopakowi?

wink[/quote]

Nieco inne mam upodobania i fantazje.

14

Odp: Czy powinniśmy mieć tajemnice przed partnerem?

[quote=Cynthia]W życiu bym się nie przyznała facetowi, że o innym fantazjuję![/quote]
Tak samo on Ci się nie przyzna...

15

Odp: Czy powinniśmy mieć tajemnice przed partnerem?

To je opisz, Niechcąca!

No i czy mówisz o nich facetowi, skoroś taka wszystkomówna?

Według mnie, nawet uprzedzając Twoją odpowiedź, nie mówisz o wszystkim na co masz ochotę, no chyba, że pozostajesz w fazie, gdzie fantazją jest ten, co obok Ciebie leży?!

16

Odp: Czy powinniśmy mieć tajemnice przed partnerem?

Czyli przez pierwsze 3 miesiące wink

17

Odp: Czy powinniśmy mieć tajemnice przed partnerem?

no to ja statystycznie już powinnam sie rozglądać za innym, bo jestem 5 m-cy po ślubie:)

18

Odp: Czy powinniśmy mieć tajemnice przed partnerem?

Bywa, że i przed ślubem ktoś inny wpadnie w oko i co poradzić?...

19

Odp: Czy powinniśmy mieć tajemnice przed partnerem?

Hej Greczynko oliwkowka - to jak to jest 5-mcy po ślubie hę?

Cały czas jesteś nasączona wonią lilii oraz zapachem keksu weselnego?
Chodzisz jak naćpana faktem swojego zamążpójścia i tęskno Ci wyłącznie do męża?

Pi---cie się jak nastolaty czy tętno już opadło?

Rozglądałaś się?

20

Odp: Czy powinniśmy mieć tajemnice przed partnerem?

Katasia - też masz taki krótki czas upojenia?

Mi mija z pierwszym wyjęciem (to smutne dla Waszej podrasy, ale prawdziwe)...
Czar.................... PRYSKA.

]:->


No może drugim, trzecim...
Ja po prostu nie umiem myśleć o jednej.... bu. sad

Ostatnio edytowany przez incognito (2012-10-19 10:48:46)

21

Odp: Czy powinniśmy mieć tajemnice przed partnerem?

Moja siostra miesiąc przed ślubem poznała przystojnego Włocha i zmieniła narzeczonego

22

Odp: Czy powinniśmy mieć tajemnice przed partnerem?

Ależ tłoczno tam u Ciebie... w głowie...

23

Odp: Czy powinniśmy mieć tajemnice przed partnerem?

Właśnie pustki ostatnio milagro - życie wysysa za dużo sił, by jeszcze nadto rozmyślać o gatunku bez ptaka...

24

Odp: Czy powinniśmy mieć tajemnice przed partnerem?

A może za grubo się już ubiera ten gatunek, i nie działa tak na narząd... wzroku

25

Odp: Czy powinniśmy mieć tajemnice przed partnerem?

Fakt, moje wdzięki muszę ostatnio skrywać, oj ten listopad...