76

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Spoko - celuję w 35+.

Nastolaty to co najwyżej mi "wpadną między posiłkami", jak klasnę. wink

A czemuś taka ciekawa zwykłych tekstów, zwykłego facecika?
Chcesz mi jakąś laskę podebrać? To najpierw wyjdźmy na małe "solo"... tongue

77

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

A popatrz, to jakaś nowa moda, ostatnio przez przypadek wyczaiłam w necie, że mój kolega lat 26  szuka pań w przedziale 20-40...
Ale trzeba być młotkiem, żeby w swoim profilu imię i nazwisko podawać, nie?

78

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Szszsz kur---a mać - co za przedział. Jak się bawić, to na całego i lepiej podać 14 - 65.

Byś się zdziwiła, bo nienawidzę wypowiadania się incognito w internecie i zanim tu zacząłem pisać, zastanawiałem się nad podaniem właśnie imienia i naziwska jako nicku. Nie mam się czego wstydzić, ale...

...po co dawać się ewentualnie namierzyć.
Zresztą - co wprawniejsza obserwatorka (bo bardziej -orek niż -orów sobie życzę) mogłaby mnie bez trudu znaleźć w ciągu kilku chwil.

No i co - jesteś zdziwiona preferencjami kolegi?
On to jedyny w tym kraju zaprzedał przez internet duszę diabłu i zalogował się na randkowe portalątka?

79

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Nie, nie jedyny, ale jest taki mało znaczący szczegół - on ma żonkę i dziecko... Że też się nie boi, że go luba wygoogluje...?

80

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

może żonka nie ma dostępu do netu i dlatego jest taki pewny...?

81

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Ksymena - a skąd pewność, że nie zrobił tego, jak zauważył, że jego luba już może i nawet incognito, ale też się wystawiła na "do wzięcia"?

Głupich samców pędzących za ruch---em to jeszcze rozumiem, ale samotne kobiety, żeby w takie rzeczy się bawiły.
Gdzie kobieca dojrzałość? tongue

82

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Została w domu i wygrzewa się w łóżeczku.

83

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Żonka raczej za bardzo zajęta na internet - praca i dom... Ale co tam na żywo robi to nie wiem smile

84

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

To jak nie wiemy nic o żonie, to nie oceniajmy jegomościa.

Kto wie czy to nie tak, że siedzą razem, bo hipoteka, ale działąją osobno i to on zaczął jako drugi, widząc ją gdzieś w akcji.

Co nie zmienia faktu, że idioita, skoro podaje imię i nazwisko...

85

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Zgadzam się, najlepiej to łączy wspólny kredyt do spłacania i dziecko do utrzymania ;(

86

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

To mnie po prostu poraziło, i jeszcze miejsce zamieszkania jest, a jakże... Żebyś go z kimś nie pomylił przypadkiem

87

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Tak samo robił mój były chłopak - chyba myślał że ma do czynienia z idiotką która nie sprawdzi go w necie...ale się przeliczył

88

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Teraz to już standard, że ludzie szukają takich znajomości w sieci... Po prostu nikomu nie można wierzyć...

89

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

katasia - a co? Słuzysz przykładem?

oliwka - ostatnio słyszałem a jak - od kobiety, że kto nie docenia damskiej zdolności do inwigilacji, ten pewnego dnia znienacka zostanie walnięty obuchem w łeb, bo kobieta zawsze sprawdza faceta i to na sposoby, o jakich dotąd faceci nawet nie myśleli.

No to która z Was sprawdza wierność swojego paździocha i jak?

90

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Mój nie umie ukryć jak coś jest nie tak, zawsze wyczuję jakąś zmianę... Nie muszę go sprawdzać

91

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Nie powiem, zdarzyło się przetrząsnąć mu komórkę - raz zapomniał skasować parę słodkich sms-ów bynajmniej nie do mnie i to właśnie był koniec. Za głupotę trzeba płacić.

92

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

niezastąpione są dobre koleżanki, które zawsze wypatrzą coś ciekawego na mieście... Te samotne są najskuteczniejsze - żeby jak najszybciej podzielić ich los...

93

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

36 - jesteś jak ta membrana głośnika i każdą zmianę napięcia odwzorowujesz?
Odważne twierdzenie. Faceci nie przeżywają zdrady aż tak znowu bardzo, żeby cierpieć i rysować to na twarzy.
Wiem, że ciężko to czytać i przyswajać damskiemu mózgowi, przyzwyczajonemu do tego, iż to właśnie kobiety oszukują najlepiej...

Ty Kocurze masz na myśli, jak rozumiem, że potrafią odebrać kobiecie chłopa tak?
No cóż. Dla tych, które zapomniały o intymności w związku i jej "wadze" dla faceta, jest to jedyna słuszna kara.

Ja nie wiem jak kobiety śmią myśleć, że on będzie zasuwał, pracował, wychowywał, zaprowadzał, przyprowadzał, kupował, wysłuchiwał jak to znajmomi z pracy jeżdżą co roku na Martynikę, jak inni kupili świetny samochód, a "zwrotnie" otrzyma wiecznie zmęczoną lub zasmuconą setkami nieważnych problemów istotkę, którą nieustannie trzeba naprawiać i pocieszać, najlepiej jeszcze masować i łatać niedostatki jej ego prezentami lub co gorsza poświęconym czasem.

Tylko gdzie w tym męska przyjemność?
Też Ci powtarzam Kocie - się egoistyczny strasznie zrobiłem, a będzie jeszcze gorzej.

Coś czuję, że skończę jako ten stary prykas, w domu starców, niszcząć emocjonalne życie staruszek z osteoporozą...
Albo będę czatował i gwałcił pod gimnazjum swoją... laską seniora... tongue

Ostatnio edytowany przez incognito (2012-10-23 09:26:06)

94

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Nie o cierpienie tu chodzi, raczej o skrytość i nieobecny wzrok...
Zdradę mężczyzny znacznie lepiej sygnalizuje np. nadmierna dbałość o higienę i wygląd czy tajemnicze rozmowy półgłosem niż mimika fizjonomii wink

95

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

[quote=incognito]Ty Kocurze masz na myśli, jak rozumiem, że potrafią odebrać kobiecie chłopa tak?
No cóż. Dla tych, które zapomniały o intymności w związku i jej "wadze" dla faceta, jest to jedyna słuszna kara.

Ja nie wiem jak kobiety śmią myśleć, że on będzie zasuwał, pracował, wychowywał, zaprowadzał, przyprowadzał, kupował, wysłuchiwał jak to znajmomi z pracy jeżdżą co roku na Martynikę, jak inni kupili świetny samochód, a "zwrotnie" otrzyma wiecznie zmęczoną lub zasmuconą setkami nieważnych problemów istotkę, którą nieustannie trzeba naprawiać i pocieszać, najlepiej jeszcze masować i łatać niedostatki jej ego prezentami lub co gorsza poświęconym czasem.

Tylko gdzie w tym męska przyjemność?
Też Ci powtarzam Kocie - się egoistyczny strasznie zrobiłem, a będzie jeszcze gorzej.

Coś czuję, że skończę jako ten stary prykas, w domu starców, niszcząć emocjonalne życie staruszek z osteoporozą...
Albo będę czatował i gwałcił pod gimnazjum swoją... laską seniora... tongue[/quote]

Nie, mam na myśli, że one chcą żeby każdy był tak samo nieszczęśliwy jak one... Bo nawet poderwać nic nie potrafią...
Egoizm jest bardzo ludzki, więc oto odkryliśmy wspólnie że przynależysz do gatunku homo sapiens wink

96

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Ja się wypisuję.

Zapisz mnie do canini... canino caninis hau haus. wink

97

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Tzn. pies na psa szczeka w domu...? Nie miałam łaciny w szkole ale tak mi wyszło w wolnym tłumaczeniu to esperanto ...

98

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Ale czy na ten egzystencjalny ton  da się coś wyrwać?

99

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Właściwie teraz psy bywają lepiej traktowane niż ludzie, mają swoich "groomerów", karmy z górnej półki i nikt im nie każe wstawac rano do roboty. Sprytnie chcesz się urządzić, kolego! wink

100

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Hehe 36 - wiadomo - na biednego Misia czasem można coś ugrać, ale dotąd nie próbowałem.
No chyba, że tekst "desperacko potrzebuję kobiety i to natychmiast" uznasz za przejaw egzystencjonalnego tonu?

antonina - w mojej polskiej łacinie to oznacza, że się wymądrzam, a wiadomo, ze kto się wymądrza, ten się wygłupia.

Ksymena - może! Tylko nie wiem czy postrzępiony Czarek ze schroniska w Budziechowicach ma to samo zdanie o swojej rasie?