51

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9115
on jest marzeń moich celem, idealnie podkreślającym moją urodę...

52

Odp: Kobieca bielizna Agio

Stanik DB-9116 idealnie biust utrzymuje,
widać, że modelka świetnie w nim się czuje.
Jest dobrze skrojony, ładnie piersi osłania
to mój ulubiony, bez żadnego wahania.
Subtelna koronka jego piękno uzupełnia
sprawia, że marzenie o idealnym staniku się spełnia.
Biustonosz ten ma też ramiączka odpinane,
noszenie go pod każdy typ bluzki jest wskazane.
To idealny stanik na każdy dzień,
dzięki niemu nie będę chować się w cień!

53

Odp: Kobieca bielizna Agio

Każdy z modeli jest jak najbardziej kobiecy, mi osobiście przypadł do gustu DB-9118.. Ma w sobie to coś, co każda kobieta w sobie kryje: delikatność, a zarazem drapieżność i uwodzicielską moc tajemniczości - aksamitne beżowe miseczki otulone czarną koronkową  mgiełką tworzą elegancką, a zarazem figlarną całość. Magia? raczej nie, to tylko odzwierciedlenie kobiecej natury. Nic dodać nic ująć smile

54

Odp: Kobieca bielizna Agio

Jeżeli najpiękniejszym strojem, w który można ubrać kobietę są ramiona kochającego ją mężczyzny, to najpiękniejszym strojem, w który można ubrać nasz atrybut kobiecości jest biustonosz. Najlepiej do tego opisu pasuje model DB-9118- bardzo kobiecy i fantazyjny. To zarazem niewinna słodycz, ale i grzeszne uniesienie. Koronka jest zmysłowa, kusząca i bardzo pociągająca, a subtelne i eleganckie kokardki nadają całości smaczku. Kobieta, która go będzie nosić, wygląda jak anioł, ale twardo stąpa po ziemi, jest prawdziwą femme fatale i diabelsko dobrze się bawi przekraczając świadomie granice. Aksamitne i zadbane ciało jest tu tylko dodatkiem i tłem. DB- 9198 to broń i talizman dla kobiety, a radość dla męskiego oka.

55

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9114 Każda babka o tym wie, że koronka kobiecą się zwie. Do pracy, na randkę pozwala się nosić i swą kobiecością biust ładnie unosić.

56

Odp: Kobieca bielizna Agio

! Model DB-9118 !
Czekoladowa opalenizna, burza loków, mała czarna i makijaż - pierwsze wrażenie jak najbardziej na plus. Ale co dalej? Żadna kobieta nie poczuje się w pełni kobieca  bez czarującej bielizny.
Model, który wybrałam jest koronkowym spełnieniem. Idealnie dopasuje się do każdej kreacji. Ramiączka - delikatne, cienkie z malutką kokardką tylko nadają kokieterii całemu zestawowi. Koronka zaś pobudza fantazje, a fantazje prowadzą do zwiększenia liczby endorfin szczęścia, więc jednym słowem model ten zaprowadzi nas do nieba. wink)

57

Odp: Kobieca bielizna Agio

Do czarującego DB-9118
Ty mój subtelny, tajemniczy Gwiazdorze,
jesteś niczym ukryta iskierka w popiole zgaszonego ogniska.
Twoja tajemniczość i elegancki szyk sprawia,
że moje małe bąbelki stają się zmysłowym skarbem,
ukrytym pod skrzętliwie dobranymi ciuszkami.
Twoja elegancja z najbardziej wyszukanym detalem tworzy,
niespotykany styl, mogący dorównać mediolańskim  dziełą sztuki,
fachowo dobranej bielizny.
Jesteś moim pożądanym marzeniem, które spełni się,
gdy stanę się zdobywczynią największego lauru urody i zdrowia.

58

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9119

Uwierz we mnie, a niebo ci otworzę,
Uwierz we mnie, a ciało tkaniną obłożę.
Ukryję zawstydzenie,
Twój dekolt jest jak natchnienie.
W Kawie z mlekiem tonie,
Zalotność chłonie.
Ozdobię cię zmysłów oddechem,
Delikatność odbije się w twoim ciele echem.
Zamknij w zwierciadle moje odbicie,
A odmienię twoje życie.

59

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9114w kuszącej czerwieni,
w nim każde ciało się zmieni,
podkreśli zmysłowo kobiece kształty,
ten biustonosz też na wieczorne rauty!
On idealny pod kuszącą sukienkę,
Podnieci każdego dam sobie uciąć rękę,
A on w swojej klasie i wykonaniu,
Patrząc na niego kończy się na wzdychaniu!
On swoją słodyczą i delikatną koronką,
sprawia, ze kobieta jest jakby za zasłonką,
podtrzymuje i samoistnie dba o ciało,
takich biustonoszy ciągle jest mało!

Ostatnio edytowany przez agata.17ko (2012-09-26 16:38:05)

60

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9118

A petyczny
N ieziemski
I nspirujący
E legancki
L ekki
S ubtelny
K rólewski
I nnowacyjny

61

Odp: Kobieca bielizna Agio

Wybrany przeze mnie model to [color=blue] DB-9115 [/color]. To połączenie wielkiej elegancji z ogromną subtelnością. Wzór w paski przywodzi na myśl elegancję z początków XX wieku, dodatkowo koronka okalająca miseczkę i zlewająca się z ramiączkiem podkreśla wytworny charakter biustonosza a zarazem delikatność jego i powab. Myślę że doda on szyku każdej kobiecie, ponieważ będzie pasował i do skromnej dziewczyny jak i do zdecydowanej szefowej. To połączenie stylu [color=#FF0000] ognistego [/color] z [b] łagodnym smile [/b] Jakkolwiek chciałybyśmy uwodzić mężczyznę,[b] [i] nieśmiało [/i][/b] lub też [b][i] stanowczo [/i][/b] , ten biustonosz jest odpowiedni na każdą ewentualność [b]:)[/b]

62

Odp: Kobieca bielizna Agio

Biustonosz DB-9118 dokładnie tym dla mnie jest…
Czym dla spękanej słońcem ziemi - obfity deszcz…
Jest tym, czym płomień jest dla świecy…
Czym fosa głęboka jest dla fortecy…
Jest jak po nudzie – wielka przygoda…
Jest tym, czym dla wyschniętej studni woda…
I tym, czym kropka jest dla „i”,
po długiej, ostrej zimie – gorące letnie dni…
Tym, czym jest światełko w ogarniającej nas ciemności…
Radością, która w domu pełnym smutku wreszcie gości…
Tym, czym dla artysty jest natchnienie…
A dla marzyciela - marzeń spełnienie…
Żagiel - dla żeglarza łopoczący na wietrze…
Tym, czym dla płuc jest świeże powietrze…
Nie ma tu chyba już nic do ukrycia…
jest dla mnie kwintesencją pełnego kobiecości życia!!!

63

Odp: Kobieca bielizna Agio

mój typ - absolutnie tylko DB-9119 - w nim każda kobieta będzie wyglądać swietnie!

64

Odp: Kobieca bielizna Agio

Gdybym miała wybierać, to decyduję się na DB-9118, mam już kilka podobnych i najbardziej cenię sobie ich wygodę w noszeniu

65

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9119
jest jak słodka melodia o poranku
jak zasłona zmierzchu
jak sen nocy letniej

66

Odp: Kobieca bielizna Agio

Zakochałam się od pierwszego spojrzenia w modelu DB-9116. Wiem, że tak, jak pieści moje oczy, będzie pieścił moje ciało...

67

Odp: Kobieca bielizna Agio

Piersi to mój atut, więc wymagają odpowiedniej oprawy - taką daje zmysłowy, elegancki model biustonosza DB-9115 Mężczyźni, padnijcie do moich stóp!

68

Odp: Kobieca bielizna Agio

Gdybym była poetką napisałabym odę do DB-9119 - bo jest tego wart:)
Ale nje mam specjalnego talentu poetyckiego, więc powiem prozą: jest ucieleśnieniem kobiecych marzeń i męskiego pożądania...

69

Odp: Kobieca bielizna Agio

Zauroczył mnie bez końca DB-9114, uważam że jeszcze lepiej wygląda "na żywo" i bardzo chcę to sprawdzić!

70

Odp: Kobieca bielizna Agio

Droga Kobieto!

Uwielbiasz swój biust? Lubisz się nim chwalić? Twój partner nie może oderwać od niego wzroku? Często nosisz dekolty?  Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś twierdząco, masz szczęście! Piszę do Ciebie w bardzo ważnej sprawie.

Jestem miły w dotyku, miękki, wygodny, idealnie przylegający do Twojego ciała. Koronki, które mnie ozdabiają, tworzą romantyczny i dziewczęcy styl. Pikanaterii dodaje mi kolor czerwony. Nigdy Cię nie zawiodę. Chcę być zawsze blisko Ciebie. Towarzyszyć Ci i w dzień, i w nocy. Dzięki mnie rozpalisz zmysły swojego ukochanego na tyle, że nie będzie Cię chciał wypuścić z łóżka. Spowoduję, że staniesz się bardziej drapieżna i odważna, będziesz prawdziwą Femme Fatale! Z miłą chęcią podkreślę Twoje kształty i zawsze będę "na miejscu".

Myślę, że podałem Ci wiele swoich najlepszych cech i zainteresujesz się mną jak najszybciej. Ideały jednak istnieją.

P.S. Nie posiadam żadnych wad!


Z poważaniem,
Biustonosz DB-9114

71

Odp: Kobieca bielizna Agio

Ma kobiecość domaga się pieszczoty zmysłów,
uwielbiam czuć delikatność tkaniny otulającej moje ciało,
czuć się jak celebrytka w kreacji za tysiące dolarów -

a to wszystko mogę mieć dzięki DB-9118:)

72

Odp: Kobieca bielizna Agio

Czerwony to kolor miłości
Piersi to symbol płodności
Czy masz lat 30 czy 18
upiększy Cię DB-9114!!!

73

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9119 to kwintesencja elegancji i intymności - połączenia, o które chodzi każdej kobiecie przy wyborze bielizny

74

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9114 to moja tajna broń w walce o ukochanego mężczyznę... jej żaden się nie oprze:)

75

Odp: Kobieca bielizna Agio

Mój wybór to DB-9114 - uniwersalny, pasujący na każdą okazję, a do tego wygodny

Jeśli miałabym go określić bardziej kwieciście to... jest jak kwiatek wręczony  przez ukochanego po upojnej nocy...