1

Temat: Jakis chlopak sie we mnie zakochal jak dowiedziec sie kim jest

Hejka,

mam pewien problem bo wiem, ze jakis chlopak z mojej sql zakochal sie we mnie bo
dostaje dziwne esy z prywatnego numeru, z roznymi rzeczami w stylu "widzialem cie dzisiaj jak wychodzilas ze szkoly itp"
Ale nie moge nic zrobic. Chcialabym sie dowiedzeic kto to. Macie jakies rady?

2

Odp: Jakis chlopak sie we mnie zakochal jak dowiedziec sie kim jest

Po pierwsze, jakby się naprawdę zakochał to nie ukrywałby numeru żebyś mogła odpisać wink To żaden problem kupić kartę i mieć nr którego nikt inny nie zna więc i tak nie będziesz mogła go zidentyfikować pytając znajomych.
Myślę, że to żart, może Twoje koleżanki albo np. siostra robią sobie żarty żeby popatrzeć jak się tym podniecasz wink

3

Odp: Jakis chlopak sie we mnie zakochal jak dowiedziec sie kim jest

Może to jakiś pedofil, zboczeniec? Wyraźnie Cię śledzi... Bo dlaczego nie pisze że w szkole się spotykacie, tylko jest jakby z zewnątrz...?

4

Odp: Jakis chlopak sie we mnie zakochal jak dowiedziec sie kim jest

moze sprobuj jakiejs stronki w necie cos jak gochat.in gdzie mozesz pozwolic znajomym np. z fejsa gadac z toba i zadawać anonimowe pytania,
ze jak ktos z toba gada to nie wiesz kim on jest. Jesli goscia masz na fejsie w znajomych to moze do ciebie zagada
bo nie bedzie sie bal ze sie dowiesz z kim gada i moze w gadce wyciagniesz od niego co to za jeden.

5

Odp: Jakis chlopak sie we mnie zakochal jak dowiedziec sie kim jest

Oj, ciężka ręka mamusi by się przydała tym "zakochanym"... Coś nam się to forum robi niedorosłe... Wracaj "Incognito"!!!

6

Odp: Jakis chlopak sie we mnie zakochal jak dowiedziec sie kim jest

no i jak, już się ujawnił?

7

Odp: Jakis chlopak sie we mnie zakochal jak dowiedziec sie kim jest

Ja mając lat naście robiłam takie numery siostrze z komórki kolegi, ale po kilku konkretnych pytaniach, na które udzielałam niejasnych odpowiedzi, napisala mi:"Daj mi spokój, idę spać." i wyłączyła telefon.
Myślę więc, że takie smsowe zaloty nie powinny trwać więcej niż parę dni jeśli nie stoi za tym ktoś podszywający się pod kogoś innego, bo jeśli ktoś jest zakochany to będzie dążył do bliższych relacji.

8

Odp: Jakis chlopak sie we mnie zakochal jak dowiedziec sie kim jest

Też sądzę że to żart, w końcu mamy czasy nie aż tak jeszcze "wirtualne" żeby tylko nękać smsami upatrzoną/ego

9

Odp: Jakis chlopak sie we mnie zakochal jak dowiedziec sie kim jest

Skoro o tym wspomniałaś, to ciekawe czy takie czasy w ogóle przyjdą?

10

Odp: Jakis chlopak sie we mnie zakochal jak dowiedziec sie kim jest

Dla niektórych to już nadeszły, zwłaszcza w ich kłamliwych profilach na różnych portalach. Nie ma to jak mieć dwa życia, dwie osobowości... wink

11

Odp: Jakis chlopak sie we mnie zakochal jak dowiedziec sie kim jest

Nadeszły nadeszły... niestety. Second life sad

12

Odp: Jakis chlopak sie we mnie zakochal jak dowiedziec sie kim jest

Najlepiej go wyśledzić i złapać na gorącym uczynku, np. podglądaniu;)

13

Odp: Jakis chlopak sie we mnie zakochal jak dowiedziec sie kim jest

Jak mu będzie zależało to w końcu się ujawni:)
Jeszcze nie znałam takiego, który by poprzestał tylko na wzdychaniu...

14

Odp: Jakis chlopak sie we mnie zakochal jak dowiedziec sie kim jest

Czasem bywają tacy nieśmiali, ale to raczej nastolatki... Bardziej dojrzały facet umie zwrócić na siebie uwagę:)

15

Odp: Jakis chlopak sie we mnie zakochal jak dowiedziec sie kim jest

Każdy zakochany prędzej czy później się ujawni- cierpliwości....:)

16

Odp: Jakis chlopak sie we mnie zakochal jak dowiedziec sie kim jest

Ja dostałam SMS z życzeniami  świątecznymi w wigilię rano od jakiegoś nieznanego numeru i tak myślę przez całe święta , kto to może być.... ☺