1

Temat: Kobieca bielizna Agio

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest zmysłowa bielizna! Wystarczy opisać tutaj wybrany przez siebie model biustonosza z galerii Agio na Facebooku.

2

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9116 Subtelna i klasyczna elegancja połączona z koronką która kusi swoją prostotą.Całość otulona czernią .
Komfort i wygoda w pełnym stopniu tego znaczenia połączona z ostrzejszą nutką:)

3

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9119
Dla mnie to  przykład olśniewającej delikatności!
Spotkanie biszkoptowego ciastka z odrobiną czekolady!
Pieszczota dla zmysłów!

4

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9118
Z jednej strony śmiały i ekstrawagancki, z drugiej subtelny i delikatny. Elegancja sama w sobie. Przemawia przez niego  obietnica spełnienia. Uosobienie tchnienia kobiecości. Jednym słowem pobudzający zmysły klejnot wśród biustonoszy...

5

Odp: Kobieca bielizna Agio

Aby czyjeś zmysły działać zaczynały
me piersi zasłania biustonosik mały
DB-9114 w kolorze czerwonym
delikatną koronką razem połączonym,
Doskonale podkreśla biustu krągłości
dodając przy tym  wdzięku i kobiecości,
prosty a sprawia ,że jesteś tajemną
elegancki -zupełnie dopełnia się ze mną,
daje komfort,wygodę a to z tej przyczyny
,że jest dla mnie najlepszy,ten jedyny.

6

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9118
Biustonosz ten jest bardzo kobiecy i zmysłowy. Sam jego widok jest wstanie obudzić w mężczyźnie najdziksze myśli ! Krój jest bardzo fajny, a koronka sprawia ,że każdy chce go mieć. Ramiączka są cienkie i zrobione z pomysłem. Znajdują się na nich figlarne kokardki. Taki biustonosz chce mieć każda kobieta!

7

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9116
To dyskretny powab kobiecości.

8

Odp: Kobieca bielizna Agio

Mój typ toDB-9115.Uwielbiam ten krój,ponieważ w połowie jestem przysłowiowa "Tereska" czyli deska,ale niestety z przodu,(bo z tyłu jest nadmiar),a kształt miseczek przypomina balkonik,w oprawie którego nawet bardzo mały biust nabiera powabnego kształtu.Dobry krój i właściwe rozmieszczenie fiszbinów sprawia,że chętnie zakładam tego typu bieliznę.Zresztą,która z nas nie chce być niczym boska B.B.Doskonałe tkaniny i dyskretny wzór to szczyt elegancji i smaku,a podkreślenie atutu kobiecości sprawia,że czuję się piękna,choć widok tego szczegółu garderoby nie jest przeznaczony dla wszystkich...

9

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9119
Dyskretne połączenie dwóch kontrastowych barw,dzięki czemu całość jest elegancka i kusząca. Gładkość materiału, wstążeczka,uwodzicielsko wymodelowane kształty-to jest to,o czym marzy każda kobieta.

10

Odp: Kobieca bielizna Agio

Zestaw  DB-9118 mieć bym chciała
Od pierwszego wejrzenia się w nim zakochałam!
Do sypialni (i nie tylko) wniesie ożywienie
Spełni każde moje i Jego marzenie ;-)
Kusi, nęci, podnieca i pobudza zmysły
Przy tym zestawie wszystkie bariery by prysły!
Czy używasz go z mężem, czy korzystasz zeń sama
Pieścić się i podniecać możesz aż do rana!
Czernią swą agresywny, a koronką kobiecy
Każdą z nas czyni piękną, nawet w blasku świecy!
Tak, o zestawie tym marzę!
Z nim na wiele się odważę :-)

11

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9118

Ten biustonosz to magia - zamieni Cię w kobietę, którą zawsze chciałaś być -  ponętną, uwodzicielską, pełną pasji, a zarazem delikatną, romantyczą i stylową. Doda Ci odwagi, zniesie bariery, pozwoli poczuć się piękną. Jest stworzony właśnie dla Ciebie!

12

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9118

To mieszanka wybuchowa dzikiej kocicy z nieśmiałą kobietką, niby nieśmiała, ale jakże kręci ... Czerń jak pieprz, biel jak sól, parzy, pali, piecze, wzmaga emocje i każe iść naprzód. Aż żal ściągać go z siebie... Lepiej zadzwoń pod 911...

Ostatnio edytowany przez martynica (2012-09-15 16:36:46)

13

Odp: Kobieca bielizna Agio

Biustonosz  DB-9118  mogłabym nazwać "artystyczną zmysłowością". Jego delikatność kojarzy mi się ze starannie utkaną pajęczą nicią, na której o poranku połyskują krople rosy w promieniach wschodzącego słońca. Zestaw ten jest dla kobiet wyzwolonych, odważnych, z wyobraźnią- czyli takich jak ja! Fascynujący delikatny wzór sprawia, że nie mogę oderwać od niego oczu. A co dopiero powie na niego mój mężczyzna... smile
Zmysłowa bielizna jest niczym słodka trucizna. Odziana zmysłową tajemnicą do czarodziejskiej krainy bym powędrowała, rozkoszą i wyjątkową delikatnością się się otulała. Na widok tego biustonosza mój prywatny Alladyn zabrałby mnie na latającym dywanie do świata pełnego przepychu i bogactw o jakich nikomu by się nie śniło. Razem w promieniach zachodzącego słońca wylądowalibyśmy tam, gdzie zmysłowość łączy się z królewską delikatnością.
Biustonosz   DB-9118 jest  kwintesencją kobiecości i elegancji, nutką obrazu prawdziwej kobiety, jest po prostu moim marzeniem! smile

14

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9118
Biustonosz w zmysłowej czerni byłby dla mnie idealny tam, gdzie królują zmysły, czyli w sypialni. Uwodzicielski jak sylwetka kobiety, ciepły jak serdeczny dotyk, powabny niczym romantyczne marzenie. Kunsztownie wykonany i zmysłowy w każdym calu, odzwierciedlałby mój romantyczny charakter i w połączeniu z moją osobą stanowiłby wyrafinowany koktajl zmysłowości.Jego uwodzicielski styl pozostawia niezapomniane wrażenie i chęć  posiadania go. Prawdziwe szczęście składa się z drobnych przyjemności a posiadanie takiego biustonosza byłoby na pewno jednym z elementów szczęścia...w sypialni:)Zmysłowy biustonosz, który ma niewątpliwie moc ekspresji, gdyż nie udało mi się przejść obok niego obojętnie...

15

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9114
Zmysłowa czerwień.Miseczka świetnie przybliża piersi,podnosi do góry,przez co nadaje im
idealny kształt.Ważne szczególnie przy nieco obfitszym biuście.Solidne ramiączka utrzymujące z łatwością ten słodki ciężar piersi.Jakże prosty a zarazem elegancki.

16

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB 9116, to jest biustonosz dla mnie właśnie. Materiał wyśmienity, krój obfity i nie obfity, w sam raz dla intrygującej kobiety. Bo biustonosz to nie tylko do przykrycia piersi rzecz, ale on musi to coś w sobie mieć. DN9116 ma tę zalotność i zmysł sexi właśnie. Owszem podtrzymuje pięknie pierś lecz ma inne przesłanie też. Te niby ciapeczki i te koronoeczki, prześwity uchwyty i tajemniczy kolor brąz, chyba wystarczy by chciał go obejrzeć ... mąż?

17

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9119 to czysta i piękna forma podkreślająca piersi prawdziwej kobiety. Taka kobieta nie potrzebuje koronek ani błyszczących tkanin. Jej skóra jest tak aksamitna, że przyodziana w ten klasyczny biustonosz emanuje pięknem.

18

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9115
Zakryje moje piękno kusząc figlarnym kolorem,
podnieci mojego mężczyznę, rozgrzewając go skutecznie
przy nim skupić się nie będzie mógł, wszystko stanie mu w mgnieniu oka wink
Ten biustonosz to:
A-bsolutnie
G-enialny
I-intymnie
O-sobisty

19

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9119 - kreatywny potrójny tunel!

20

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9118

Widać,że to stanik "uświadomiony" i na kobiecym ciele dobrze zadomowiony.
Ładnie podkreśla atuty i nie odznaczają się żadne nie potrzebne druty.
Ramiączka są ciekawie zrobione i ślicznymi kokardkami ozdobione.
Całość pokrywa delikatna koroneczka,która jest iście bajeczna.
Kolor czarny pasuje do wszystkiego ,teraz wiesz czym zaskoczy Cię Twoja kobieta Drogi kolego:)
Całość prezentuje się świetnie,kobiecość i zmysłowość to kobieca gotowość smile

21

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9118

Gdybym ten stanik założyła to uśpioną ekspresję uczuć w mężu bym
wyzwoliła. Podarowałabym mu szczyptę niewinności skąpanego i
odrobinę bezpruderyjności utkanej z nici delikatności. I znowu widziałby
we mnie młodą, szaloną dziewczynę, która we mnie tkwi, choć rok za
rokiem płynie. I znowu by mnie oczarował uśmiechem, obsypał pieszczotami
a dalej ten wieczór  na pewno spędzilibyśmy tylko sami.

22

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9119

Ten model najbardziej mi się spodobał, ponieważ:

1. Idealna gra kolorów, zmysłowe, niby bardzo kobiece, a jednak dziewczęce połączenie.
2. Gładkość, biustonosz nawet pod najcieńszą i najbardziej obcisłą bluzką będzie prezentował się elegancko.
3. Czarne ramiączka pod jasną bluzką, będą miały wydźwięk niesamowicie erotyczny; mam biustonosz, ale część z niego jest widoczna, więc ciekawe jakie piękno skrywa.
4. Układ miseczek jest idealny dla każdego biustu, mały będzie okryty i się uwydatni, a większy będzie znajdował się na właściwym miejscu, przy czym wyglądał bardzo fajnie.
5. Jest po prostu piękny, uniwersalny - z pewnością każda kobieta byłby zadowolona mając takie cudo na sobie.

23

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9115

Klasyczny, a jednocześnie elegancki szalenie,
Będzie wodzić mego mężczyznę na pokuszenie.
Nie trzeba wielu słów, aby go opisać dogłębnie,
Wystarczy jedno - Cudowny - i czuję się obłędnie.

24

Odp: Kobieca bielizna Agio

DB-9118
Plastycznie - najpiękniejszy odcień czerni, przenikanej gdzieniegdzie bielą skóry.
Matematycznie - absolutnie symetryczny, oparty na dwóch łukach i na czarnych liniach ramiączek.
Biologicznie - czarne kwiaty podobno nie istnieją, te na dekolcie kuszą aż nazbyt wyraźnie.
Historycznie - niby kokardki są passe, bo przecież teraz liczy się przyszłość. Te kremowe są jednakowoż zaprzeczeniem tej tezy, romantycznie (że nawiążę do haseł polonistycznych) zerkając znad czarnych ramiączek.
Fizycznie - niby koronka jest mniej wygodna niż bawełna. Tylko dlaczego ten chłodny dotyk  zdaje mi się tak bardzo przyjemny???

Chemicznie - nie mam pojęcia skąd się wzięły, ale feromony krążą wokół mnie...

25

Odp: Kobieca bielizna Agio

Mój wybór to: DB-9114. Dlaczego?

Jest jak zmysłowa czerwień dojrzałej truskawki, która rozpływa się w ustach... Jak nasycona barwa wytrawnego wina podanego do romantycznej kolacji... Jak moja szminka tylko na specjalne okazje, kiedy przygotowuję się do spotkania z ukochanym...
Ma krój utkany z żarliwych obietnic i uwodzicielskich półsłówek, które wyrażają najskrytsze pragnienia, ale jednocześnie pozostają niedopowiedziane. Otula ciało, nadając mu tajemniczości i zmysłowości... Jest jak szept: "Dotykaj mnie..."