76

Odp: rozmowy o seksie

Tylko że wtedy to właśnie ta walka staje się ważniejsza od nas... Pierwotny instynkt w nich nie wygasł, instynkt łowcy...

77

Odp: rozmowy o seksie

Zawsze możemy się łudzić, że to o nas chodzi... bo gdybyśmy nie istniały, to o co by się bili?

78

Odp: rozmowy o seksie

To też jakieś pocieszenie:)

79

Odp: rozmowy o seksie

[quote=Kalinka01]Zawsze możemy się łudzić, że to o nas chodzi... bo gdybyśmy nie istniały, to o co by się bili?[/quote]

Jest tyle innych powodów, spokojnie - coś by sobie znaleźli smile

Coraz częściej zresztą to dziewczyny się "biją" o chłopaków, więc może już niedługo nie będą musieli nic wymyślać...

80

Odp: rozmowy o seksie

No jakoś tak unifikują się te płci 36...

Ale Dziewczyny - teraz każda niech wyciągnie prawdziwą siebie "na stół".
To lubicie gdy o Was walczą czy wolicie miłą, acz spokojną stabilizację z jednym, jedynym i tylko jedynie jedynym?

Wtóre po tym powinno być czy skoro już uwielbiacie miłą, acz spokojną stabilizację (bo uwielbiacie), to jak rekompensujecie tamte braki? Bo po kobietach na tyle, na ile już je liznąłem, to właśnie to widać - inny stosunek potrzeb.

Ja chcę w 70 % ungabunga, a w 30 % spokoju z jedyną. Wy chcecie dokładnie na odwrót.
To ja się właśnie pytam gdzie "upuszczacie" i jak, swoje 30 %?


No Kotu - to właśnie o tych 30 % mowa. smile

Ostatnio edytowany przez incognito (2012-08-23 12:46:39)

81

Odp: rozmowy o seksie

Ach, niech walczą i zabiegają na 100% - jakże wtedy rośniemy we własnych oczach wink !!!

82

Odp: rozmowy o seksie

po okresie "walki płci" i jego zabiegów zdecydowanie wolę miłą stabilizację - no może z nutką niepewnosci i zazdrości, coby nie było za nudno...

83

Odp: rozmowy o seksie

Od dwóch lat mam stabilność w związku i sobie chwalę
Wcześniej różnie bywało...

84

Odp: rozmowy o seksie

Mrrrrauuuu! Spokój tak, ale z "pazurkiem" wink

85

Odp: rozmowy o seksie

To komu pokazujecie ten pazur? Jemu czy też szerszej gawiedzi?

P.S. Lamore - jeśli będzie nam jakoś dane, to pogaddajmy o miłej stabilizacji za... półtora roku. Ciekaw jam czy utrzymasz stanowisko!

36 - po żadnej innej Pani nie spodziewałem się takiej odpowiedzi jak Twoja, a po Tobie z kolei, również żadnej innej...
Tak, tak, tak - jesteś Kobietą cichą i obserwującą, ale jakże jednocześnie wielbisz być hołubiona. Istoto ciemnej materii Ty!

Takie odpowiedzi to wujek M. ceni szczególnie, bo się odważyłaś. Ten przyjezdny Twój to chyba tylko interludium co? Czy jakiś taki "bardziej"? :*

Ostatnio edytowany przez incognito (2012-08-24 12:18:38)

86

Odp: rozmowy o seksie

A uwielbiam, choć może i nie wypada wink
Na interludium to szkoda mi czasu i energii, myślę że to już "taki bardziej" :*

87

Odp: rozmowy o seksie

[quote=incognito]To komu pokazujecie ten pazur? Jemu czy też szerszej gawiedzi?[/quote]

Oczywiście tylko jemu... I tylko w szczególnych okolicznościach...

88

Odp: rozmowy o seksie

Zatem Rozmiarówko, wychodzi na to, że chcesz mieć wszystko.
Wtrącony buziaczek nie uszedł mojej uwadze!

Die Katze - dziwne, bo miotam się wokół wrażenia, że mnie również trochę "drapiesz".
No chyba, że pomyliłem rodzaj łęchtania mnie w Twym osobistym słowniku!
Na pewno nie jesteś "niezalotna"! A może jesteś tą Fasolką, co to fantazję ma od tego...

Ostatnio edytowany przez incognito (2012-08-27 12:07:57)

89

Odp: rozmowy o seksie

Moje skłonności zostały tu bezlitośnie obnażone... Ale to taki sposób komunikacji z otoczeniem - podrapać choćby mentalnie kogoś wink A "zalotny" aspekt jest dla wybranych!

90

Odp: rozmowy o seksie

Sama się obnażyłaś, ja jedynie odpiąłem kilka zatrzasków i zamków na Twej mentalnej "odzieży".
Takie rozbieranie to chyba lubisz co nie?

No to ja jestem tym wybranym, a wiesz czemu?
Bo przez ostatnie 550 milionów lat moi przodkowie byli na tyle atrakcyjni i płodni, zdołali przeżywać w trudnych warunkach i rozmnażać się, wychowując dalszych moich przodków i efektem tego jestem ja. To już coś nieprawdaż?

Ostatnio edytowany przez incognito (2012-08-27 14:52:41)

91

Odp: rozmowy o seksie

[quote=incognito]Zatem Rozmiarówko, wychodzi na to, że chcesz mieć wszystko.[/quote]

Tak, właśnie chcę - bo mogę chcieć...
A'propos: Chcieć i nie chcieć to to samo - bo nie chcieć też trzeba chcieć wink

92

Odp: rozmowy o seksie

[quote=incognito]Sama się obnażyłaś, ja jedynie odpiąłem kilka zatrzasków i zamków na Twej mentalnej "odzieży".
Takie rozbieranie to chyba lubisz co nie?

No to ja jestem tym wybranym[/quote]

Co lubię to musiałbyś Macieja zapytać, tylko nie wiem, czy byłby rozmowny na ten temat...

93

Odp: rozmowy o seksie

Ksymenia, no skąd ten upadek inicjatywy! Lubisz, lubisz!
Maciej nam do tego niepotrzebny.
Zresztą spokojnie - po 12 kieliszku wyśpiewałby wszystko... wink

36 - jest na to męski sposób - mieć owo "coś" w d...
Choć i to wysiłku potrzebuje. tongue

94

Odp: rozmowy o seksie

Każdy coś lubi.
12 kieliszków nie jest w jego zasięgu, nie oszukujmy się... Wtedy już by nie mógł mówić wink

95

Odp: rozmowy o seksie

No, a ja wtedy co drugi przelewałbym za szyję, przez co on by zasnął, a my...

Miałem taką jedną - słownie jedną sytuację w życiu - gdzie czyjaś kobieta sprzysięgła się ze mną przeciw temu komuś, upiliśmy go, a potem.........................

Miałbym już wprawę!

Wcześniej mówiłem natomiast o rozbieraniu "mentalnej odzieży", które, jak obserwuję po Twojej systematycznej obecności tutaj, musi Ci się podobać.

To się mówi - ciąg logiczny?
Doprowadził mnie do tego wniosku! wink

96

Odp: rozmowy o seksie

...byśmy go budzili smile

Co nieco jeszcze na mnie jest z tej "mentalnej odzieży", jak mniemam... I to mi się podoba wink

97

Odp: rozmowy o seksie

...daj się chłopu wyspać, bo po weekendzie idzie do roboty, no!
My dopijemy. wink

Coś tam zasłonić trzeba - stuprocentowa nagość jest mniej seksowna od tej dziewięćdziesięcioprocentowej.
Zostaw sobie skrawek, za którym zawsze będziesz się mogła przede mną schować.

Mentalistko... wink

98

Odp: rozmowy o seksie

Zawsze sobie zostawiam, nie jestem rozrzutna... A że ktoś chce myśleć, że ma wszystko - jego błąd... To raczej zachowawczość niż mentalność, kocia natura...

99

Odp: rozmowy o seksie

Mentalność to była w odniesieniu do Twojej odzieży - tej "mentalnej"...
Kocia Naturo - a co byś zostawiła "na sobie" dla mnie? (hipotetycznie)

100

Odp: rozmowy o seksie

Hmmm... podwiązkę na pewno...