51

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Oto Sposób na skuteczne uwodzenie (wypróbowany,działa w 100%)

1) Przed polowaniem zadbaj o przyjemny zapach z pyszczka. Nic tak nie odstrasza potencjalnego kochanka jak woń wędzonej makreli z twych ust.

2) Chód. Nie poruszaj się jakbyś miała na plecach worek piachu. Wyprostuj się,wciągnij brzuch,wypnij pupę,łopatki na zewnątrz,biust do przodu.Nie zapomnij o oddechu.Pamiętaj,że to mają być kocie ruchy a nie Moonwalk a'la Michael Jackson.

3) Woń wokół Ciebie. Twój rozmówca ledwo zipie i już kmini jak się zerwać gdziekolwiek, byle dalej od Ciebie? Może brak mu oddechu a Twoje perfumy zagęściły powietrze tak, że przydałby się Edward Nożycoręki,aby je pociąć w kawałki?Delikatna, subtelna mgiełka otaczająca Cię niczym poświata Księżyca jest zdecydowanie bardziej sexy. Nie zapomnij przed ich użyciem się umyć . tongue

4) Zwab go wzrokiem. Gdy już na horyzoncie pojawi się ten, przez którego Twój kardiolog miałby ręce pełne roboty,patrz na niego. Stój,nie na kardiologa. Na NIEGO patrz,ale tak wiesz…żeby czuł Twoje spojrzenie na conajmniej 60% swojego ciała. Obstawiaj raczej partie powyżej pasa…Przynajmniej na razie. wink

5) Ubiór. You are a very pretty woman,obie to wiemy. Podkreśl swój styl,ubierz się jakkolwiek,byle z klasą. Ubranie to Twoja druga skóra,musisz się w niej dobrze czuć,ale niekoniecznie musisz pokazać wszystkie swoje atuty od razu. Zostaw coś na później. Lepsza dobrze ubrana kobieta od tej źle rozebranej.

6) a)Złapaliście kontakt wzrokowy? Podszedł do Ciebie? Genialnie,o ile pamiętałaś o pkt 1 oraz 3. Nie paplaj bez sensu,nie trajkocz,nie mów mu,że zajebiście Ci się podoba. Poczekaj aż on coś powie. Rozmawiaj z nim naturalnie,troszeczkę jakby od niechcenia (TROSZECZKĘ!).
b)Załapaliście kontakt wzrokowy?Nie podszedł do Ciebie? Upewnij się,czy pamiętałaś o pkt 1 i 3,przypomnij sobie pkt.2 i GO! Podejdź do niego i powiedz,że ma świetny gust (zawieś głos), skoro wybrał taką genialną imprezę.

7) Rozmowa. Nie uciekaj od niego wzrokiem,nie błądź nim po ścianach,innych facetach (sic!),podłodze. Patrz mu w oczy,gdy z nim rozmawiasz. Tylko zapomnij o trzepotaniu rzęsami-nie bierzesz udziału w konkursie na największą idiotkę. Facet poskromiony wzrokiem jest Twój. Tematy do rozmowy znajdą się same a jeśli nie,poszukaj innej ofiary albo zmień lokal. Nie ma nic gorszego,niż nerwowe popijanie drinka i sztuczna konwersacja.

Nadajecie na tej samej fali? Hmm…to lubię.Zaproponuj bardziej ustronne miejsce do rozmowy.Pamiętaj o mowie ciała.Odsłoń szyję,przeczesz dłonią włosy, załóż nogę na nogę (na razie jednak daruj sobie numer Sharon Stone).

9) Uff..udało się.Rozumiecie się idealnie,on kocha Real Madryt – Ty Barcelonę,śmiejecie się z tych samych dowcipów,dyskutujecie o wyższości psa nad kotem,Wasze stupanki tuptają przy tych samych przebojach. Możesz sobie pogratulować-znalazłaś fajnego faceta. Nie zmarnuj tego .Umiejętnie poprowadź rozmowę aż pod drzwi swojego mieszkania.A potem... Zadecyduj ! smile

10) Baw się dobrze i pamiętaj,że sztuka uwodzenia podobnie jak sztuka kulinarna polega na właściwych proporcjach składników,cierpliwości i odpowiednim czasie oczekiwania na gotowe danie.

52

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Zapach z pyszczka może faktycznie powalać, niestety nie z zachwytu, nawet jeśli cała reszta jest Ok...
Dla mnie higiena to podstawa - nie wyobrażam sobie zadawać się z brudasem! Sama uwodzę swą zwiewnością i delikatnością - to bardzo działa na silnych mężczyzn... smile

53

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Prawdziwe uwodzenie dzieje się na poziomie naszej podświadomości - po prostu następuje przyciąganie, i oby było wzajemne...

54

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Sam po raz pierwszy zobaczyłem moją obecną dziewczynę nieumalowaną, niewyspaną i w luźnych ciuszkach - a i tak od razu wiedziałem, że musi być MOJA...

55

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Według mnie wiele można zdziałać i poza podświadomościa - na wszelki wypadek nigdy nie wychodzę z domu nieumalowana, nieuczesana i w wymiętych ciuszkach pamiętających lepsze czasy...

56

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

ciepłe spojrzenie ,zalotny uśmiech znaczące gesty i super wygląd

57

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Kocie ruchy, pobudzające wyobraźnię...

58

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

miłe słowa też bardzo działają na mężczyzn - lubią się czuć dowartościowani

59

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Uśmiech na buźce zawsze podnosi szansę na bliższe poznanie

60

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Sposobów na uwodzenie jest sporo, ale większość z nich działa tylko na niewielką, określoną grupkę facetów. A jak wiadomo, nie zawsze znamy osobę, którą chcemy uwieść, na tyle dobrze, żeby wiedzieć, który sposób jest na niego skuteczny. Przedstawię więc, przynajmniej według mnie, sposób jak najbardziej uniwersalny.:)
Po pierwsze ciuchy. Jest to sprawa na tyle oklepana, że można by było ją wręcz pominąć w tym wywodzie, ale - wiele dziewczyn nie potrafi z niej skorzystać! Wiele kobiet uważa, że trzeba się ubrać niemal jak kobieta lekkich obyczajów! Nic bardziej mylnego, większość facetów nie lubi czegoś takiego, jeśli mówimy o zabraniu partnera w podróż dłuższą, niż jednorazowa noc, czyli związek. Strój musi być wyzywający, ale i elegancki! Poza tym dopasowany do tuszy.
Jeśli chodzi o makijaż, to jest podobnie jak z ubraniem. Tyle, że makijaż jest jeszcze bardziej indywidualny, bo każdej pasuje coś innego. Jednej ładnie w mocnej, czarnej kresce, innej mniej. Wierzę więc, że każda potrafi sobie dobrać coś, w czym czuje się dobrze, a co za tym idzie, wygląda dobrze.
Właśnie, najważniejsze jest samopoczucie. Jeżeli ktoś czuje się źle, to widać. A współczesnych facetów nie uwodzi się na litość spowodowaną nietęgą miną, ale pewność siebie i wizerunkiem kogoś, kto radzi sobie w życiu. Jeżeli nawet po ubraniu się w odzież zamieniającą Cię w boginię i ze świetnym makijażem, czujesz się źle, może warto udać się do SPA? Albo chociaż spędzić trochę czasu uprawiając sport, pochodzić nad morzem? Sport też działa uzdrawiająco na duszę i co za tym idzie - na samopoczucie.
Dlaczego tyle tekstu poświęciłam na opisaniu nie zachowań względem faceta, ale opisu, co powinnaś zrobić dla siebie? Bo najważniejsza jest praca nad samą sobą! Jeżeli widać, że czujesz się świetnie, masz 2 razy więcej szans na sukces, niż nawet najlepsza "bajerantka", że tak to ujmę.:)
Jeżeli chodzi o samo zachowanie względem faceta, ważne, aby było jak najbardziej naturalne. Albo, żeby wyglądało na naturalne, bo czasami ciężko utrzymać nerwy (lub serce) na wodzy.:) Sprawdzone (według moich własnych badań) jest, że dobrze jest poświęcić mu tyle czasu, ile poświęcasz innym, zwłaszcza na początku, nie więcej. Bo czasami jest tak, że mężczyzna, który widzi, że się w nim zadużyłaś, a nie pomyślał wcześniej o Tobie w ten sposób, po prostu czuje nad Tobą władzę, a w skrajnych przypadkach Tobą pogardza. Najpierw więc warto wzbudzić w nim zainteresowanie tak, aby myślał, że wcale tego nie kontrolujesz i to nie z Twojej inicjatywy tak się dzieje. Ważne - nie podlizuj się mu! Trzymaj swoje zdanie. Lubisz muzykę rockową? Nie mów, że wielbisz techno. Nie musisz z niczego rezygnować, a Ty często takim zachowaniem, takim temeramentem wywołujesz jego podziw. Czasami też warto wzbudzić w nim trochę zazdrości, tańcząc z innym przystojniakiem, zazdrość najbardziej uświadamia o zainteresowaniu i miłości. smile I żeby nie popadać w skrajność, ceń jego zdanie, to, że masz inne, nie znaczy, że masz pogradzać jego zdaniem. Korzystaj ze wszystkich swoich wdzięków, jeżeli masz ładny uśmiech, uśmiechaj się często, by wzbudzić w nim miłe uczucia. Opis ogólny, przede wszystkim dla ludzi, którzy ten swój obiekt wetschnień widują wśród swoich znajomych, codziennie, albo regularnie. Ale tak to zazwyczaj jest, że zakochujemy się w kimś, kogo już parę razy widzieliśmy, prawda?:)

To tyle ode mnie, tak to wygląda z mojej strony. Pozdrawiam!

61

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Spod rzęs mrugam oczkiem,
Zgrabnie rzucam loczkiem,
Upuszczam chusteczkę,
Uśmiecham troszeczkę,
Palcem ust dotykam,
Potem z oczu znikam
Niczym piękny duch...
Teraz jego ruch wink

62

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Dziś liczyć na męską inicjatywę to raczej nie można - trzeba wziąć sprawy w swoje ręce...

Gdy ktoś mi się podoba to nie czekam, tylko działam. Trzeba tylko trochę się o nim dowiedzieć i uknuć "intrygę" wink

63

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Hej!:)
Uwodzenie kobiet. Przede wszystkim rozmowa. Kobiety cenią rozmowę, dotyk, bliskość. Bliskość tę można osiągnąć podczas tańca.  Nie tylko można podejść, ale nawet bezkarnie dotknąć. Ba, można nawet wziąć kobietę w ramiona bez obaw, że zacznie głośno wzywać policję.
Innym sprawdzonym sposobem jest najpierw postraszyć ją, a potem zapewnić, że jest ze mną bezpieczna :>.
Facet, który w momentach grozy umie zachować zimną krew i daje poczucie bezpieczeństwa, jest automatycznie rozpatrywany jako kandydat na partnera.
Wystarczy zaprosić ją na film grozy. Mieszanka zaskoczenia, realizmu, horroru i przelanej krwi daje nam automatycznie przepustka do bliższego kontaktu, zaczynając od przytulenia jej lub złapania za rękę.
Jest też taka magiczna sztuczka ;>używanie odpowiednich słów
Trzeba się wsłuchać w to, co kobieta mówi, i zwrócić uwagę na frazy czy słowa, które często powtarza. Np. "fantastyczny" albo "masakryczny" - no, wiecie, każdy ma takie ulubione słowa, których nieświadomie nadużywa. Gdy sam zaczynam używać tych samych słów, ona podświadomie przyjmuje to jako dowód, że ją dobrze rozumiem. A jak wiadomo, zrozumienie to klucz do serca kobiety ;D.
Na imprezie także sprawdzonym sposobem jest przysługa. Tzn. nawiąż kontakt.
Jak wiemy magiczne zdanko, od którego kobietom miękną kolana, po prostu nie istnieje. Ale jest inny dobry sposób.
Gdy widzę fajną dziewczynę, podchodzę i prosze ją o jakąś drobną przysługę. Może to być prośba o popilnowanie drinka, bo muszę gdzieś wyskoczyć na chwilę, np. do toalety. Jeżeli wyświadczamy komuś przysługę bezinteresownie, to zaczynamy tego kogoś bardziej lubić. Mało tego musimy pamiętać, że kobiety uwielbiają opiekować się innymi. Teraz mam już jej przychylność zapewnioną. Później wracam i próbuję dać jej poczucie, że jest z kimś, kto się nią zaopiekuje. Dać jej do zrozumienia, jaki rycerski ze mnie facet. Przeprowadzam ją bezpiecznie przez tłum w klubie i zamawiam jej drinka przy zatłoczonym barze. Kobiety lubią rycerzy, dżentelmenów wink.
I co chyba najważniejsze - komplementy!!! Kobiety najwyżej cenią sobie komplementy na temat ich ukrytych, niewidocznych na pierwszy rzut oka cech. To pokazuje kobiecie, że umiem uważnie patrzeć i słuchać. Że jestem zainteresowany nią jako osobą, a nie (tylko;>) obiektem seksualnym.
Trzeba więc wysilić się trochę na komplement, który trafia wprost w jej ego. Jeśli widze, że ma ona talent do opowiadania niesamowitych historii, można jej powiedzieć: "Fantastycznie opowiadasz, można Cię słuchać godzinami".

Sprawdzone jest też to, że kobiecie łatwiej uwierzyć w komplement, jeżeli jest skierowany do osoby trzeciej. Jeżeli jestem w towarzystwie innych ludzi, mówię do znajomych coś w rodzaju: "Nie spotkałem jeszcze kobiety, która tak świetnie prowadzi samochód/ma takie fantastyczne poczucie humoru".

Przede wszystkim trzeba się OTWORZYĆ! Brać z życia wszystko garściami! Mam nadzieję, że komuś przydadzą się moje chaotyczne rady ;D.
Pozdrawiam

64

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Mój najlepszy sposób na uwodzenie to bycie przede wszystkim sobą. Tak się składa, że mam to szczęście być sangwinikiem, więc jeżeli kogoś sobie upatrzę, to działam:-) Wcześniej oczywiście zadbam o wyjątkowy i kobiecy strój i makijaż, dzięki którym będę czuła się atrakcyjnie. Zbliżając się do "upatrzonego mężczyzny" biorę pod uwagę to, iż mimo wszystko nie musi być mną zainteresowany. Moje nazwijmy to uwodzenie wygląda po prostu tak: podchodzę do faceta i zaczynam rozmowę o tym, co mi przyjdzie na myśl. Rozmawiam otwarcie i naturalnie, nie spinam się w oczekiwaniu czy "dostanę kosza" czy nie. Jeżeli rozmowa toczy się gładko o nic już nie muszę się martwić, bo facet już sam będzie wiedział, jak się zachować. To tyle :-)

Ps. Tak się zastanawiam- jeżeli feromony faktycznie mają wpływ na podniesienie zainteresowania innych osób osobą, która ich używa, to ciekawe jak zadziałają na np. Kobietę- wampa już atrakcyjną samą w sobie?  heheh

65

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Ksymeno - tak szybko napływają tu wpisy, że przeoczyłem Twój, więc teraz odniosę się do niego.

Istotnie - dobrze jest tak zrobić, ba! Kobiety właśnie tak robią z reguły; znam bardzo dobrze jedną, która otwarcie mówi, że "nie chce ich zdobyć, przespać się czy coś, ale jak widzi jakiegoś tam na pierwszy rzut oka totalnie niezaintersowanego, to bierze się do działania i zmienia jego tor myślenia".

To teraz pytam się kobiet - wolicie niezainteresowanego, którego trzeba rozgryzać czy wolicie być po staremu zdobywane?

Ostatnio edytowany przez incognito (2012-08-27 11:33:00)

66

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Taki "niezainteresowany" intryguje, zmusza do działania, dociekań, dlaczego taki jest i co zrobić żeby się zmienił w "zainteresowanego". Po prostu jest ciekawszy niż ci poukładani, zabiegający o kobietę. No i rzadko spotykany, co decyduje o jego wartości w najwyższym stopniu.

67

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Utrzymam zatem ten sposób na kobiety, choć moja Droga, nie masz pojęcia jak wiele mnie omija.

Czasem to mam ochotę podejść i warczeć jak pies, i coś czuję, że niedługo jakaś zostanie srodze zaskoczona.
Muszę spróbować! Oczywiście na wtóre zachowując klasyczną gadkę. Przygotowałem już teksty pod to, teraz pozostaje czekać na reprezentantkę tej jednej dziesięciotysięcznej. Z 300 tys. kobiet (na 600 tys. mieszkańców), powinno ich być zatem w moim mieście... 30.

Muszę dużo się poruszać... smile

Ostatnio edytowany przez incognito (2012-08-27 16:18:08)

68

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Najlepiej kup sobie hulajnogę, szybciej zwiejesz przed tą, która nie odgadnie Twoich zamiarów i zechce Cię pobić torebką... wink

69

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Zdradzisz nam któryś z tych tekstów? Czy już je ujawniłeś w innych w wątkach tutaj - niezapowiedzianie...?

70

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Nie zdradzę, bo stracą unikalność.

Jestem gotowy na bicie torebką.
To przecież dokładnie to samo co w handlu - jedna pogoni z torebką, drugą "poucieka" przed moją "torebką"...

Hah! 36 - nie odbieraj koleżance prymu w obracaniu kota ogonem!
Od razu narzuciłaś wyobrażenie o tym i przyznam, że w półprzykucu wyglądam mało okazale.
Jeszcze te małe kółeczka... wink

Ostatnio edytowany przez incognito (2012-08-30 10:29:07)

71

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Zawiodłeś mnie. Myślałam, że dla mnie poświęcisz choć tę unikalność ;(

72

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Coś Ty - tu chodzi o złodziejów płci męskiej, którzy mogliby to wykorzystać.
Mam też już drugi plan - podrywu na odmładzający tekst, ale to będzie można stosować tylko u tych > 30.

Tego też nie zdradzę, Kocie, bo nie chcę potem oglądać "kopii" w akcji.

Żaden naukowiec, no prawie żaden, nie przedstawia pomysłu bez podpisania klauzuli poufnosći i wyłączności (czy jak tam te ludzie biznesu to nazywają).

73

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Ale ich tu nie widzę, bądź spokojny... naukowcu-badaczu organoleptyczny...

74

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Że się nie ujawniają nie oznacza, że ich nie ma.

To tak jak z AIDS - może i go nie czujesz, ale kiedyś się zemści...

Zwykłe teksty Ksymeno - trochę pewności siebie w połączeniu z humoreską, trochę wykwintnej polszczyzny.
Na razie nieprzetestowane, to mogę Ci wręcz obiecać, że jak już przetestuję, to podzielę się, ok?

75

Odp: Sprawdzone sposoby na uwodzenie...

Na kim wykwintne teksty testować, toć jak rzucanie pereł przed wieprze...
Te młodsze nie pojmą, o co kaman wink