26

Odp: rozmowy o seksie

Wyrwała Cię "na chatę" jednym słowem?

27

Odp: rozmowy o seksie

36 - Miała go od mamy, ta pierwsza, miała go już przepisanego na siebie, acz to był 16 rok jej życia.

Kalinka - no pewnie, że tak. Bo ja prawiczek miałem w głowie tylko jej akta własności i roczne PITy, wiesz... Plany przywłaszczenia, jak to się mówi, posagu... Nie no, Kasia, no! wink

P.S. Nie miałem jakichś tam specjalnych wrażeń motorycznych czy sensorycznych będąc w dziewicy. Żadnej krwi, żadnego oporu...

Teraz z perspektywy czasu strzelam, że obie były dawno po pierwszym razie, ale to przecież były jeszcze czasy, gdy dziewictwo było w cenie. Dziś doznałyby linczu społecznego.

28

Odp: rozmowy o seksie

Mamusia zawczasu pomyślała o tym,. żeby córeczka miała gdzie przyjmować adoratorów... A nie tak po krzakach... wink Toteż szybko panna pozbyła się simlocka, a Tobie, naiwnemu, wmawiała, że to pierwszy raz (tylko zapomniała dodać, że w tym tygodniu... smile

29

Odp: rozmowy o seksie

Tylko czy mnie powinno obchodzić to, co opisałaś czy bardziej fakt, że zaliczyłem wcześniej, niż wszelcy moi koledzy?

Co jak co - wtedy to był wyczyn.

Z mojej "ekipy" (po latach jej integralność zweryfikowało życie, stąd właśnie cudzysłów) następny był kolega... dwa lata później. To już w średniej szkole!

30

Odp: rozmowy o seksie

Jest to, powiedzmy, jakiś powód do dumy, nie powiem... wink

31

Odp: rozmowy o seksie

Wyobrażam sobie teraz, że rosnę w Twoich oczach!

32

Odp: rozmowy o seksie

Hmmm... Mistrz podtekstów, a zabrania myśleć o...

33

Odp: rozmowy o seksie

[quote=incognito]Kalinka - no pewnie, że tak. Bo ja prawiczek miałem w głowie tylko jej akta własności i roczne PITy, wiesz... Plany przywłaszczenia, jak to się mówi, posagu... Nie no, Kasia, no! wink[/quote]

Miałam na myśli, że w "chacie" wygodniej niż w jakichś krzakach wink

34

Odp: rozmowy o seksie

Rozmiarówka - wiesz po co się zabrania? Żeby odbiorca czuł tą grzeszną pokusę...
Pracowałem w komórkach i zdjąłem mnóstwo simlocków, ale być może nigdy tego kobiecego... moja strata. wink

Kalinka - aaaha. Taki typ konformizmu. To byl wielki plus, ale człowiek wtedy mógł nawet i na gołej trawie. Dziś bym się na takie coś wypiął - wymagania rosną z wiekiem. Swoją drogą Kaśka - ominęło Cię rozmawianie o ulubionych miejscach.
Jak się zapatrujesz na:

rozkosze w naturze
figle w kinie
uniesienia w aucie
podboje publiczne
zawodowe bzykanie na biurku
podstępy w klubowej toalecie
kuchenne rewolucje
kąpielowe love

?

Może masz swe inne typy?

Ostatnio edytowany przez incognito (2012-06-28 13:01:42)

35

Odp: rozmowy o seksie

Już czuję grzeszną pokusę... Zwłaszcza że zbliża się weekend wink
I wybieram sobotnie kuchenne rewolucje:)

36

Odp: rozmowy o seksie

Nooo 36, dobry wybór (jak każdy inny spośród powyższych). Teraz brniemy dalej - kuchenne rewolucje z jego "Prymatem" w dłoni i jej "chochlą" w ustach...

Kaśka, przypominam się z pytaniem... Czy to już pozakatarzynowe tematy?

37

Odp: rozmowy o seksie

Ja bym wolała "kąpielowe love"...

38

Odp: rozmowy o seksie

...a ja mam wannę 160 cm. sad

Podłużną... ;(

39

Odp: rozmowy o seksie

Koniecznie wymień na większą, bo we dwójkę się nie zmieścicie... sad

40

Odp: rozmowy o seksie

[quote=incognito]Nooo 36, dobry wybór (jak każdy inny spośród powyższych). Teraz brniemy dalej - kuchenne rewolucje z jego "Prymatem" w dłoni i jej "chochlą" w ustach...[/quote]

Brzmi ciekawie, ale czy to aby nie kryptoreklama?... wink
Przyznaj się, masz coś wspólnego z gotowaniem albo przyprawami...

41

Odp: rozmowy o seksie

Tak mam - wrodzoną pasję do tego. Nie chciałbym tego jednak przekuwać w swój zawód.

Mam coś wspólnego z profesjonalnym mordobiciem, siłownią i cwaniakami na ulicach - że tak powiem, zaopatruję ich wszystkich...

Ostatnio edytowany przez incognito (2012-07-25 13:26:11)

42

Odp: rozmowy o seksie

[quote=incognito]Kalinka - aaaha. Taki typ konformizmu. To byl wielki plus, ale człowiek wtedy mógł nawet i na gołej trawie. Dziś bym się na takie coś wypiął - wymagania rosną z wiekiem. Swoją drogą Kaśka - ominęło Cię rozmawianie o ulubionych miejscach.
Jak się zapatrujesz na:

rozkosze w naturze
figle w kinie
uniesienia w aucie
podboje publiczne
zawodowe bzykanie na biurku
podstępy w klubowej toalecie
kuchenne rewolucje
kąpielowe love

?

Może masz swe inne typy?[/quote]

Doceniam wygodę sypialni jednak...

43

Odp: rozmowy o seksie

[quote=incognito]Mam coś wspólnego z profesjonalnym mordobiciem, siłownią i cwaniakami na ulicach - że tak powiem, zaopatruję ich wszystkich...[/quote]

Damskich bokserów też...? wink

44

Odp: rozmowy o seksie

Werble - DAM DAM DAM DAAAAAAAAM.

Na podstawie złożonych wniosków, na tę "wyobrażaną przygodę" zabieram Ciebie - Kacha! Nie ma to jak najzwyklej na świecie zniszczyć spręzyny w sypialni i skatować poduszki!

Drugie miejsce - 36 i jej kuchnia, Laska najwidoczniej lubi noże - może tańczy na ich ostrzu?

Trzecie - wiadomo - woda. Tylko ja mogę wypłukiwać fluidy "stamtąd", wara mi paskduny żywiole od mojego lubryfikantu (albo -atu).

45

Odp: rozmowy o seksie

Jestem rozczarowana - trzecie miejsce mnie nie zadowala... Do tego masz fatalny gust.

Ostatnio edytowany przez milagro (2012-07-25 17:34:21)

46

Odp: rozmowy o seksie

Nie powiedziałem, że w tej waniennej przygodzie nie umyłbym odbiorczyni plecków oraz... całej reszty!
Na pewno tylko bez finału w wodzie... Ja tam zacierać się nie mam zamiaru.

Masz coś przeciw sypialni milady?

Ksymena - zapewne i tak. Część tej części społeczeństwa na pewno ma pomieszane w głowach. Taka to już branża, że niemal wszyscy mają zryte czepki. Otrzymywanie ciosów kosztuje dużo komórek...

Zdziwiłabyś się jednak ile szlachetnych pereł o wysokiej inteligencji istnieje w tych sportach... Taki np. Mamed Khalidov jest inteligentny jak diabli, a dołożyć potrafi mistrzowsko. Podałem tylko ogólnopolski przykład, a znam temat i takich mniejszych, szlachetnych, a nieznanych jest pełno. Pełno fajnych osób, a bałem się przychodząc tu, że ogłupieję całkowicie.

Ostatnio edytowany przez incognito (2012-07-26 15:57:57)

47

Odp: rozmowy o seksie

Tylko pod warunkiem że jesteś dokładną "myjką" wink
Fuszerki nie toleruję
Sypialnia jak sama nazwa wskazuje jest po to żeby spać.

48

Odp: rozmowy o seksie

[quote=incognito]Drugie miejsce - 36 i jej kuchnia, Laska najwidoczniej lubi noże - może tańczy na ich ostrzu?[/quote]

Nie tańczę, to dla mnie tańczą wink

49

Odp: rozmowy o seksie

[quote=incognito]Werble - DAM DAM DAM DAAAAAAAAM.

Na podstawie złożonych wniosków, na tę "wyobrażaną przygodę" zabieram Ciebie - Kacha! Nie ma to jak najzwyklej na świecie zniszczyć spręzyny w sypialni i skatować poduszki![/quote]

Miały być chyba fanfary...?
Moja sypialnia jest już "zamieszkana" i wieżo po remoncie, więc wybacz, ale nie zaproszę w realu:)

50

Odp: rozmowy o seksie

Racja, przecież to znany ogólnie Destruktor wink