1

Temat: Ile już udało Wam się schudnąć?

Dzielnie walczę z moją nadwagą od dwóch miesięcy... Mój wynik to 5,5 kg, a chcę jeszcze zbić chociaż 4 kg, żeby się zmieścić w ulubioną sukienkę... A tu za miesiąc wesele...

Jakie są Wasze osiągnięcia i cele w tym zakresie?

2

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

ja schudłam dopiero 2 kg a w planach mam drugie tyle. Tylko już nie mogę patrzeć na te herbatki, są okropne w smaku...

3

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Ja już walczę długo, jak narazie minus 20 kilo, jeszcze by się przydało 10 - 15 smile

4

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

ja w ciąży przytyłam 30kg masakra zostało jeszcze 9 kg do zrzucenia

5

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Edyta, jestem pełna podziwu.
Zapraszam was dziewczyny też tutaj:
[url]http://urodaizdrowie.pl/forum/topic/799/wspolne-odchudzanie-akcja-na-forum/[/url]

przy czym życzę wytrwałości i efektów tak sobie jak i Wam.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2012-07-09 21:51:04)

6

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Ja stosując dietę bez zbożową na daną chwile 5 kg w dwa tygodnie. Czytałam że to dobre tempo dla organizmu i mnie także pasuje. Mam nadzieje że się utrzyma:D

7

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Ja nie stosuję żadnej diety, ponieważ chcę schudnąć ok.3 kilo myślałam, że ograniczenie słodyczy i picie dużej ilości wody jakoś mi w tym pomoże. Ale jak na razie moja waga się utrzymuje.

8

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

4 kilo, ale z pomocą trenera osobistego.
Naturalnie po prostu nie potrafię tego zrobić - sama nie wiem czemu ;/

9

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Ja schudłam 5 kg ograniczając ilość slodyczy i zmniejszając wielkosć posiłków. Ale niestety dieta powoduje stan chronicznego przemęczenia  - bo bez tego nie ma szans na ładną sylwetkę.

10

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

najlepsze jest zdrowe chudnięcie jakiś 1 kg tygodniowo, żeby potem nie było efektu jojo. i nie należy ważyć się codziennie, max raz w tygodniu. a myślenie obsesyjne może zamienić się w jakieś zaburzenia a nie trudno teraz o potrzebę leczenia anoreksji czy jakiejś depresji na tle właśnie emyśleniu o schudnięciu.

11

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

To jak mam 15 kg do zrzucenia to do sylwestra bym nie schudła w tym tempie... Dla mnie optymalne to 2-3 kg na tydzień

12

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Łącznie mam za sobą ponad 20 kg. Z czego 15 kg dzięki Cambridge.. Niestety nie mogłam ćwiczyć, nie mogłam dukanić ani kopenhagować i zdecydowałam się za poradą lekarza na "dietę ostatniej szansy". Działa a ja czuję się lżejsza i mam chyba więcej zapału do walki o siebie smile

13

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Od stycznia schudłam już 3 kg, a nie jestem na  żadnej diecie... Po prostu dużo ruchu i posiłki o stałych porach

14

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Gratulacje! Szczęściara z Ciebie, że możesz sobie na dużo ruchu pozwolić. U mnie niestety z powodów zdrowotnych, jakikolwiek wysiłek odpadał. Byłam kopletnie załamana.

15

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Teraz, ku wiośnie  trzeba wziąć się za odchudzanie-nie jeść tyle i zażywać ruchu, a będzie dobrze. Wystarczy zdrowo chudnąć 1 kg. tygodniowo.

16

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

A suplementy jakieś bierzecie dziewczyny na tę wiosnę?

17

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Po świętach schudłam 4 kg smile nie jest najgorzej smile

18

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

O to jest zdrowe odchudzanie, bo za 2 m-c, 4 kg. i tak dalej trzymać.

19

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

ja zaczęłam sie odchudzać, ale przez sesje na studiach całe to odchudzanie poszło na marne, teraz znowu chce trochę przystopować z jedzeniem, szczególnie tych niezdrowych rzeczy i słodyczy...zobaczymy czy sie uda tongue

20

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Na pewno Ci się uda. Powodzenia.

21

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

[quote=a_grestowa]A suplementy jakieś bierzecie dziewczyny na tę wiosnę?[/quote]


Ja biorę! Chcę  wspomóc swój organizm , schudłam 14 kg na diecie  i bardzo się z tego cieszę!

22

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Ja już 1,5 miesiąca nie jem słodyczy ani chipsów. Resztę jadam normalnie - jak wcześniej. I co prawda nie wiem ile zgubiłam, ale po ubraniach widzę, że jest mnie mniej smile Fajne to wink

23

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Z chipsów mogłabym zrezygnować ale ze słodyczy - nigdy. Podziwiam !

24

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Przyjaciółka wyszła z propozycją. I motywuje mnie do tego, razem łatwiej wink Na początku było ciężko, teraz spoko wink Nawet w sklepie alejka ze słodyczami mnie nie łamie big_smile

25

Odp: Ile już udało Wam się schudnąć?

Nie mówię żeby jeść codziennie ale od czasu do czasu słodycze to nic złego...