26

Odp: Niepewność :(

Ale nie logiczny smile

27

Odp: Niepewność :(

[quote=Size_36]Jeśli nie chcesz mieć dzieci to nie adoptuj, bo to też rodzicielstwo...[/quote]
Jako niania jestem boska.

28

Odp: Niepewność :(

Raz w tygodniu przez godzinę?

Własne będziesz musiała znosić o wiele częściej, uprzedzam...

29

Odp: Niepewność :(

Do dzieci trzeba dorosnąć samemu, nic na siłę

30

Odp: Niepewność :(

[quote=Size_36]Raz w tygodniu przez godzinę?

Własne będziesz musiała znosić o wiele częściej, uprzedzam...[/quote]

Powiedzmy, że przez 14 godzin, następnego dnia znów 14 godzin, potem dwa dni wolnego i od nowa. Dwójka dzieci. Max. w pracy 22 godziny. I tak przez rok. A wcześniej to różne dzieci i różna częstotliwość.
Poza tym prowadziłam zajęcia dla całych grup dzieci w wieku od kilku do kilkunastu lat. No i przecież moje koleżanki są dzieciate. Poza tym dwójka młodszego rodzeństwa przez wiele lat przez 24 h i jakoś zniosłam.

31

Odp: Niepewność :(

Może jak Ci za to płacono to było bardziej do przełknięcia? Sama mam koleżankę, która parę lat była opiekunką do dzieci, ale własnych mieć nie chce

32

Odp: Niepewność :(

Do tego nie trzeba ich lubić, wystarczy tolerować. Sama pracowałam za granicą jako opiekunka przez prawie rok

33

Odp: Niepewność :(

Tolerowalam to ich ojca, który przy własnej żonie zaproponował trójkąt, a po tym jak się ocknął i dotarło do niego co zrobił, stał się milutki i grzeczny, nawet wezwał mi taksowkę i uniżenie otworzył drzwi.
Odeszłam bo musiałam. Miałam propozycję powrotu 2x.
Ale jest tak, że do dzisiaj za dzieciakiem tesknię. Za jednym, za drugim nie. Przywiązałam się ogromnie!
Kalinka, jak się lubi, to się przyjemniej pracuje. Wtedy się z radością idzie do pracy.

34

Odp: Niepewność :(

No to miałaś przeżycia, nie zazdroszczę... Ale to nie zauważył żony wtedy czy tak mu się wyrwało przy niej?

35

Odp: Niepewność :(

Może to już był taki prowokator?...

36

Odp: Niepewność :(

Terminator...?

37

Odp: Niepewność :(

Myślę, że najgorzej jest, jak nie jesteśmy pewni własnych uczuć.. Bo jeśli cudzych ,to staramy się jeszcze bardziej i może coś z tego będzie.. Ale jak sami nie chcemy - to już nie będzie na pewno.

38

Odp: Niepewność :(

No niepewność to najgorsza rzecz. Czasem całe życia można być niepewnym

39

Odp: Niepewność :(

w każdym związku przychodzi czasem poczucie takiego zmęczenia materiału, że wszystko nas w partnerze denerwuje. Warto sobie wtedy zrobić jakąś przerwę i może gdzieś wyjechać na kilka dni.

40

Odp: Niepewność :(

Gorzej jeśli trzeba ciągle spędzać z kimś czas, jak teraz na kwarantannie... To duża próba dla wielu związków...

41

Odp: Niepewność :(

Faceci to lubią jednak taką niepewność, bardziej ich takie niezdecydowane kobiety pociągają niż te, co się szybko deklarują

42

Odp: Niepewność :(

No bo chodzi o emocje, tas samo kobietom i facetom. Poważni ludzie nie są  zbyt atrakcyjni, bo nie mają tej fantazji, odbierają życiu urok...