76

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana,gdy mam gładką buzię
Bez zbędnych za niebrudzeń
Dobry makijaż
Ulubiony wizaż
Wygodny strój
I wszystko przecenione na pół wink
Człowiek zadbany to połowa sukcesu znalezienia drugiej połówki;)

77

Odp: Konkurs z BioDermic

czuję się zadbana gdy... mogę wyjść bez makijażu na ulicę  i z dumą prezentować mój sukces w pielęgnacji (kilka lat temu miałam ogromny problem z trądzikiem). Czuję się zadbana gdy moje ciało jest nawilżone i pachnące, gdy moja skóra jest tak zdrowa, że bije naturalnym blaskiem... wtedy czuję się zadbana, dumna z siebie i szczęśliwa.

78

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbany gdy...
moje ciało ma porównanie do SZKATUŁKI...
codziennie, po otwarciu, odkrywam... ,,perły natury''
Zakładam je na siebie, aby móc podkreślić unikatowość oraz walory swojego uroku osobistego i piękna.

Czuję się zadbany słowem, gdy żona mi mówi... ,,pięknie pachniesz kochanie'' , ,, jak ty świetnie wyglądasz''..
TE Kilka słów mają moc miłości, która emanuje u każdego z nas... po to, by przyciągać ludzkie spojrzenia...
Mogę z całą pewnością powiedzieć...
JESTEM ZADBANY!

79

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana, gdy moja skóra promienieje już od rana.
Gdy mam pewność, że tryskam zdrowiem, że cudny zapach otula moje ciało, a pielęgnacja wspaniale na mój wygląd podziałała.
Czuję się zadbana gdy mam powody do radości, widząc swoje piękno i uczucie młodości:)

80

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana, gdy:
- jestem umyta
- balsamem ciało nawilżone,
- dezodorantem zabezpieczone,
- makijaż perfekcyjnie wykonany,
- odzież modna i wygodna założona,
- i pachnąca zapachem orientu ,
- buty do pary założone ,
- torebka trendy na ramię powieszona.

Ostatnio edytowany przez Erna (2012-06-09 12:52:41)

81

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuje sie zadbana w momencie,kiedy ogarnia mnie wszechobecna blogosc,kiedy ktos mi zwroci uwage slowami"swietnie wygladasz",podbudowuje mnie to jeszcze bardziej.Zadbana to nie tylko zewnetrznie,ale takze wewnetrznie,kiedy spozywam sobie swieze produkty,pelne witamin i zdrowych czynnikow.To czas kiedy ja doskonalne wiem,ze niczego mi nie brak,ze moja skora jak i dusza tetnia zyciem w 100%.Dodatkowa pielegnacja tylko umacnia mnie w tej pozycji i pozwala na dluzsza radosc moim cialem;)

82

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana, gdy patrzę w lustro i widzę promieniejącą twarz. Piękno to nie tylko dbanie o ciało i stosowanie kosmetyków, choć oczywiście są one niezmiernie ważne, by zachować nieskazitelny wygląd. Piękno, to również dbanie o duszę, która pielęgnowana odpłaci nam promiennym uśmiechem na twarzy i blaskiem bijącym od naszej osoby. Dobre samopoczucie sprawi, że nawet drobne mankamenty urody przestaną stanowić problem, a pewność siebie jaką zyskamy pozwoli innym osobom z naszego otoczenia pomyśleć, że dbanie o siebie potęguje pięknem zewnętrznym.

83

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana!
Kiedy od rana nucę ulubioną piosnkę pod prysznicem, później wcieram w moje ciało balsam, zakładam sukienkę na specjalną okazję, twarz ubieram w delikatny makijaż a paznokcie w pastelowy lakier. Wtedy mój mężczyzna patrzy na mnie takim specjalnym wzrokiem! 
Wtedy wiem, że jestem zadbana! Jestem zadbana kiedy jestem szczęśliwa!

84

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuje się zadbana gdy spotykam sie z moimi przyjaciółmi i mogę wspaniale wykorzystać ten czas na rozmowy i odpoczynek na łonie natury.

85

Odp: Konkurs z BioDermic

Ja czuje sie zadbana kiedy najzwyczajnej w świecie lubię samą siebie. Kiedy lubię być sama ze sobą, dobrze czuje się w swoim towarzystwie i nie muszę mieć przy sobie koniecznie mężczyzny, który by mnie dowartościowywał. Kiedy pielęgnuje swoje pasje, rozwijam zainteresowania, czytam książki i kocham siebie. Bo żeby kochać inny trzeba najpierw pokochać siebie.

86

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana, gdy moje włosy się nie rozdwajają , paznokcie nie łamią, na twarzy nie ma niedoskonałości, a ciało jest wolne od cellulitu. Czuję się zadbana, gdy moje włosy lśnią, paznokcie błyszczą, cera jest gładka, a ciało jędrne.
Czuję się zadbana, gdy noc jest przespana, poranny prysznic wzięty, makijaż lekki i delikatny nałożony.
Czuję się zadbana, gdy jestem zdrowa !

87

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana,gdy...    Znajdę czas na relaks, czy to podczas kąpieli w wannie czy przy ulubionej lekturze lub filmie. Zapominam całkowicie o świecie zewnętrznym. Wtedy tylko ja jestem ważna i tylko ja się liczę. Pielęgnowanie ducha, nadaje sens życiu, zaszczepia wiarę, że to, kim jesteśmy ma wartość, że nasze istnienie ma znaczenie.  wink
Pozdrawiam,
cherrylassie.blogspot.co.uk/

88

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana...Aby czuć się atrakcyjną na co dzień, staram się zadbać o siebie każdego ranka..Czuję
się zadbana, gdy jestem wypielęgnowana od stóp do głów,zdrowe włosy, zadbane ciało i nieskazitelna cera. Czuję się dumna, młodsza i atrakcyjna

89

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana, gdy moje ciało krzyczy JESTEŚ PIĘKNA, a dusza JESTEŚ WYJĄTKOWA!!!

Poczucie pewności siebie nie płynie tylko z zewnątrz czyli wypielęgnowanej skóry, włosów czy paznokci. Oczywiście kwestia ta jest istotna, bo jak głosi porzekadło „jak Cie widza tak Cię piszą’. Pamiętam o codziennym dbaniu o siebie, o nawilżaniu, złuszczaniu, nakładaniu zmywaniu wszelakich produktów kosmetycznych.
Lecz moje dbanie o siebie to nie tylko to! Rozwijam swoje pasje, czytam książki itd. Ostatnio odkryłam moje nowe hobby, jest to fotografia. Często jest tak, że spędzam długie wieczorne i nocne godziny na przeróbce zdjęć czy rozwijaniu swoich zainteresować. Rano nie wyglądam zbyt świeżo i potrzebna jest kosmetyczna interwencja.

Lecz myślę, że mój umysł i ciało żyją w swoistej symbiozie, uzupełniając się nawzajem i to jest moja recepta na piękno.

Piękne ciało i umysł!

90

Odp: Konkurs z BioDermic

Kobieta zadbana to kobieta szczesliwa...wolna od wiekszych trosk, tryskajaca energia i zarazajacym pozytywnym nastawieniem. Odpowiedni mezczyzna u naszego boku ktory na kazdym kroku prawi nam komplementy czy to obcy przechodzen na ulicy ktory samym spojrzeniem daje nam odczuc ze WOW jestem niezwykla. Ta energie przenosze na cialo by stworzyc prawdziwa bombe, zadbana elegancka i pewna siebie kobiete. Swiezy zimny prysznic pobudzajacy moje cialo, pieknie pachnacy balsam, kilka kropel ulubionych perfum. Makijaz podkresla to co najlepsze, oczy, usta. Calosc uzupelnie strojem, cos przy ciele, zwiewna sukienka.Paznokcie jak gladkie swiecace guziczki dopelniaja stylizajce, naturalnie opadajace wlosy. Wtedy czuje sie zadbana, przed wyjsciem z domu chwile stane przed lustrem usmiechajac sie do siebie pewnie, zamykam drzwi i podazam na podboj swiata smile

91

Odp: Konkurs z BioDermic

Każda z nas ma swoją własną definicję bycia zadbaną. Dla jednej znaczy to być wypielęgnowaną za pomocą kosmetyków od stóp do głów, innym takie poczucie może dać coś co niekoniecznie sprzyja urodzie ; ) Ja czuję się zadbana, gdy jestem w relaksuję się, spędzam czas w zgodzie ze sobą, w sposób jaki w danym momencie uważam za przyjemny dla mnie. Najbardziej lubię wziąć długą, gorącą kąpiel (choć wiem, że długotrwałe przebywanie w gorącej wodzie nie ma zbyt dobrego wpływu na skórę ), obwijam się w ręcznik, żeby moja skóra mogła wyschnąć sama, nakładam odżywczą maseczkę na twarz, w jednej ręce mam lampkę mojego ulubionego słodkiego wina, w drugiej nową książkę. To mój sposób na zrelaksowanie się, wtedy czuję się ŚWIETNIE, świetnie ze sobą i swoim ciałem.

92

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana,
Gdy jestem odpowiednimi kosmetykami pielęgnowana.
Kiedy moja skóra problemów nie sprawia mi wcale,
Jest odżywiona, nawilżona i ujędrniona doskonale.
Czuję się zadbana, gdy jestem szczęśliwa, uśmiechnięta i z życia zadowolona,
Miłością każdego dnia odmieniona.
Kiedy własne niedoskonałości pokonuję i z kompleksami jestem pogodzona,
Codziennie ładnie ubrana, jestem zadbana i odmłodzona.
Czuję się zadbana, gdy od fryzjera wychodzę, jestem wtedy podziwiana,
Przez męża adorowana i kochana.
Czuję się zadbana, gdy jestem wyspana i makijaż mam zrobiony,
Kiedy widzę, że mąż z mojego wyglądu jest zadowolony.
Kiedy zachwyca się on mą osobą
I mówi, że jestem jego ozdobą.

93

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana, gdy otulam się doskonałymi formułami kosmetycznymi, które sznują potrzeby mojej skóry i sekret których ujawnia się we mnie - naturalnie pięknej.

94

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana, gdy mam na sobie kroplę ulubionych perfum i na przekór wszystkiemu wciąż się uśmiecham. Każdego ranka sprawcą mojego dobrego samopoczucia jest mój mąż, kiedy uśmiecha się do mnie i mówi, że pięknie wyglądam mimo, iż jest zaspana, mam potargane włosy a oczy są jeszcze lekko podpuchnięte od snu. Chwilę potem podchodzi do mnie kot, łasi się i przytula. Zadbana czuję się też wtedy, kiedy wydam w ciuchlandzie śmiesznie małą sumę a wyglądam jak milion dolarów;) I gdy uda mi się zrobić wyśmienite ciasto na podstawie przepisu, który widzę pierwszy raz na oczy. Kobieta pięknieje, kiedy ma czas tylko dla siebie. Ja lubię się wtedy zanurzyć w wannie, pełnej pachnącej piany, włączyć śpiew ptaków, uszykować małe przekąski i leżąc w pachnącej wodzie oddać się przyjemności obcowania ze słowem pisanym. Zadbana czuję się przede wszystkim wtedy, kiedy jestem po prostu sobą:)

95

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuje się zadbana gdy czuję się świeża, oczyszczona, gdy moja skóra oddycha, jest doskonale nawilżona. Jest zadbana, doskonale zregenerowana. Gdy widzę się w lustrze i gdy moja buzia jest taka roświetlona, dodatkowo gładka w dotyku wygląda dobrze, nie ma żadnych suchych miejsc, wtedy czuję się zadbana. Czuję się zadbana gdy mój facet mówi : kochanie ale ty masz gładką buzie, prawie jak pupcia niemowlaka. Czuję się pięknie wtedy gdyż wiem że zadbana jestem naturalnie ze nie musze się malować by czuć się dobrze.

96

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbany, gdy wraz z moją piękną połową w kosmetykach BioDermic jestem skąpany.

Ostatnio edytowany przez radiokoza (2012-06-10 20:55:00)

97

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana gdy...moje dziecko i mąż nie krzyczą rano na mój widok smile a tak poważnie to czuję się zadbana kiedy nie muszę ukrywać swojej twarzy po maską podkładu i korektora a sylwetki ukrywać pod odzieżą bardziej przypominającą worek niż jakąkolwiek tunikę. Poczucie "zadbania" to dla mnie również stan umysłu-nasza podświadomość potrafi zdziałać cuda-wystarczy wstać  rano i powiedzieć sama do siebie jestem piękna i zadbana  smile)

98

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana gdy:

B ioDermic przy sobie mam!
I nteresuję się nowinkami kosmetycznymi!
O czyszczam swą twarz codziennie!
D bam o dobrze zbilansowaną dietę!
E ksperymentuje z nowym sprzętem na siłowni!
R obię peeling całego ciała!
M ogę się pochwalić swym wspaniałym wyglądem przed przyjaciółkami!
I nteresują się mną koledzy z pracy!
C ieszę się z każdej drobnostki!

99

Odp: Konkurs z BioDermic

Zawsze o siebie dbam ale najbardziej czuję się zadbana gdy nie przechodzę niezauważona i oczy mężczyzn zwrócone są na moją sylwetkę, wtedy ogarnia mnie radośc z bycia kobietą.

100

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbany, gdy... moja żona uśmiecha się do mnie dwuznacznie i robi wszystko, by nasz synek szybko poszedł spać;). Wtedy wiem, że jestem gładki, czysty i pachnący, bo inaczej by na mnie tak nie spojrzała..;)
Pozdrawiam wszystkie żony!:)