51

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana, gdy moje lustro mówi krótko: "Jesteś Piękna".

52

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana gdy świeżość mojej skóry sprawia iż widzę na sobie wzrok osób mijających mnie na ulicy, gdy moja twarz pełna blasku promienieje radością a dłonie miękkie i nawilżone stanowią jedyną, najpiękniejszą biżuterię.

53

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana, kiedy jestem wyspana.

Sen to podstawa dobrego samopoczucia, świeżego wyglądu i poczucia własnej wartości.

54

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana gdy moje ciało jest delikatne w dotyku i przyjemnie pachnące kokosem po porannym prysznicu , moja twarz jest idealnie oczyszczona peelingiem, bez niedoskonałości, a makijaż udał mi się znakomity . Włosy są delikatnie pofalowane, takie, jak przyciągają spojrzenia mężczyzn. Ubrana jestem w kobiece ciuchy. Gdy jestem zadbana czuję się tak, jak bym była świeżo zakochana wink

55

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana gdy czuję się doskonale w własnej skórze i nie mam ochoty niczego w sobie zmieniać smile Oczywiście nie mam tak cały czas ale to bardzo ważne by zaakceptować siebie a jest to dużo łatwiejsze kiedy dbamy o własne ciało smile

56

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana i pewna siebie, gdy…wszystko mam zapięte na ostatni guzik. A także, gdy ja sama jestem zadbana. Mam perfekcyjny makijaż, gładką skórę, idealną fryzurę i modny strój pasujący do mojej figury. Czuję się pewnie także gdy brnę ścieżką którą znam. Gdy ktoś mnie naprawdę kocha i podziwia.  Gdy jestem potrzebna. Czuję się pewnie gdy jestem piękna duszą i ciałem. Właśnie to mi się kojarzy z zadbaniem o siebie.

57

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana, gdy lubię siebie smile Lubię siebie, gdy czuję się zadbana!

58

Odp: Konkurs z BioDermic

... gdy mój Mężczyzna rano, po przebudzeniu, mówi mi, że jestem najpiękniejszą kobietą na świecie.

59

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana,kiedy rankiem zaspana twarz dopudzę prysznicę i dodam jej koloru poprzez lekkie muśnięcie różem.Włosy idealnie uczesane a ciało pachące i gładkie.Na stopach czerwone szpilki idealnie podkreślają biurowy styl białej koszuli i czarnych klasycznych spodni.W dłoni torebka komponuje się z całością.Idąc i wsłuchcując się w stukot swoich szpilek wiem,że na mnie patrzą ale ja to lubię,bo jestem zadbana.

60

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana, gdy poprzez magiczną różdżkę czaruję , co dnia,
nową skórę - niczym piękny kwiat- świeży, bijący blaskiem młodości...
Na smutną twarz naklejam radosne słoneczko- bym uśmiechała się wiecznie...
Włosy posypuje złotym brokatem by lśniły zawsze...
Oczy maluję błękitem by uchronić od łez...
Moje życie dzięki temu piękne jest!

(Zamknęłam szarej codzienności drzwi i otworzyłam okno na świat, by pokazywać zadbaną siebie!!)

61

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana gdy kosmetyki, których używam mają dobry skład i wiem, że gdy ich używam moje ciało jest pod najlepszą opieką. Gdy wysypiam się i co rano czuję, jak moja cera odżywa po całonocnej wyprawie w krainę snów. Zadbana czuję się również wtedy, gdy spoglądam w lustro i widzę naturalną, zdrową buzię nieskażoną solarium i nieodpowiednim doborem kosmetyków. Gdy wiem, że to co robię dla siebie, jest dobre i czuję się ze sobą dobrze. Bo kto inny zadbałby lepiej o mnie niz ja sama?? :-)

62

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana gdy patrzę na swoje wypielęgnowane stopy smile Dodatkowo co dzień witają mnie pociągnięte jaskrawo czerwonym kolorem paznokcie - aż chce się wstać i rozpocząć dzień smile

63

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję sie zadbana, kiedy patrząc w lustro podoba mi sie to co widzę. Kiedy znajomi prawią mi komplementy, kiedy synek powie mi, że mnie badzo kocha i że ładnie dziś wygądam. Kiedy czasem nieznane mi osoby spytaja mnie na ulicy o zapach rfum, które używam czy gdzie kupiłam takie piękne buty.Kiedy mąż zerka na mnie niesmiało i uśmiecha się do mnie. Nie wyobrażam sobie by wyjść nieuczesana i nieumalowana na zewnątrz.  Staram się też dbać o swoje ciało robiąc peelingi czy chodząc na masaż a czasem na basen (wtedy cała nasza trójka ma relaks wodny).
Każda z nas lubi czuć się zadbaną. Dobry wygląd daje nam lepsze samopoczucie, sprawia,że stajemy się pewniejsze siebie, ułatwia kontakty z innymi ludźmi.

64

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana, gdy...
...moje ciche Przyjaciółki - Dusza i Ciało - egzystują w harmonijnym związku, uśmiechając się, a ja wraz z nimi...
Wbrew pozorom i obiegowym opiniom, być "na maxa" nie jest wcale takie proste. Bo albo bluzeczka nie ta, albo włosy w nieładzie, albo w końcu coś poszło nie po naszej myśli i promieniuje na całokształt "ego".
Poczucie własnej wartości - mam wrażenie, iż ono stanowi prawdziwy fundament i uchyloną furtkę do drzwi atrakcyjności. Osoba z zachwianą samooceną bez względu na fatałaszki Zary, bieliznę Atlantica, czy torby od Gucciego i tak pozostanie szarą myszką, a żadne cuda tego nie zmienią.
W dzieciństwie, niczym mantrę, słyszałam słowa powtarzane przez brata: "nie matura, lecz chęć szczera czynią z Ciebie oficera." Skąd taki skrót myślowy akurat teraz? Bo wydaje mi się, iż niektórym właśnie tych chęci troszeczkę brakuje...
Mój sposób na życie i bycie zadbaną? Od czasu do czasu spozierać w lusterko i powtarzać sobie - "nic Ci nie brakuje". A do tego hasła przewodniego łańcuszek niewieścich czynności, które paradoksalnie, winny być oczywistą oczywistością. Zatem podaję przepis na:

-Z- drobinek swego ciała świątynię stworzyć doskonałą...
-A-mbitnie się ubierać, bo jemu przecież mało...
-D-o pielęgnacji kosmetyków przenigdy nie żałować...
-B-alsamy, mleczka, kremy - sensownie je dozować...
-A-trakcyjności sprzyja codzienna gimnastyka...
-N-a deser kontemplacja, to duszy jest muzyka...
-I- biżuteria zgrabna, dyskretna acz powabna...
-E-mocji nie tonować... I to wystarczy - jestem Ładna:)

Do tego dorzuciłabym codzienny optymizm, budowanie pozytywnych relacji z najbliższymi i samą sobą przede wszystkim.
Choć miało być bez wierszowanych peanów, jakoś samo tak wyszło. Wyszło i dotknęło pojęcia "spontaniczności". Odwaga w kreacji swego imagu sprawia, że wysyłamy niewerbalny sygnał: "Tak - jestem zadbana, tak -jestem atrakcyjna".
Ot, kwintesencja kobiecości smile

65

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana/zadbany, gdy…Przede wszystkim jestem wyspana, a moja skóra od samego początku dnia promienieje. Ona musi wiedzieć, że jest kochana! Popołudniowy demakijaż, tonizacja i nałożenie kremu na noc sprawia, że czuje się zadbana od początku do końca dnia. Super makijaż, który jest lekki, świeży i delikatny tylko podkreśla jej piękno. Raz w tygodniu peeling całego ciała - nie zapominajmy o twarzy, na którą potem nakładamy maseczkę. Pamiętam również o codziennym nawilżaniu ciała po kąpieli. Wtedy czuję się piękna kiedy moja skóra się do mnie uśmiecha i gdy ja jestem z niej dumna, a mój mężczyzna z chęcią jej dotyka ! smile

66

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana, gdy moja skóra nie sprawia mi żadnych problemów, jest gładka i promienna smile Gdy włosy są silne, miękkie w dotyku, lśniące i się nie przetłuszczają. Gdy moje paznokcie są twarde i się nie łamią i gdy po prostu czuję się świetnie we własnej skórze smile

67

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana, kiedy mam cały dzień dla siebie i mogę się pławić bez ograniczeń w pachnącej kąpieli...

68

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana, gdy wszystko u mnie jest tak jak lubię i tak jak chcę. Włosy po wieczornej pielęgnacji, od samego rana układają się w odpowiednią stronę, wypielęgnowana cera nie budzi zastrzeżeń, bo nie wyskakują na niej niemiłe i paskudne niespodzianki, ciało jest odpowiednio nawilżone i ujędrnione dzięki ulubionym i skutecznym kosmetykom oraz dawce porannej gimnastyki. Aha i mam wielki bielutki uśmiech na soczystych ustach pokrytych balsamem nawilżającym. Błysk w oku ukochanego na mój widok tylko to potwierdza smile

69

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana, gdy każda poniższa scena jest odegrana:

scena 1: Do działania wkraczają kosmetyki odżywcze oraz nawilżające skórę twarzy i ciała, towarzyszą im: aktywne, kompleksowe składniki. Kremy, balsamy, peelingi oraz olejki. Razem tworzą ochronną otoczkę dla mojego działa. Dzięki czemu jestem spokojna i wiem, że moja skóra jest z nimi bezpieczna.

scena 2: Wkraczają kosmetyki upiększające: podkład, puder, tusz do rzęs oraz pomadka ochronna. Występują one w minimalistycznym składzie. Scena 2 jest dokładnie wyselekcjonowana, każdy aktor został idealnie obsadzony. Role jakie odgrywają to: piękny, młody wygląd mojej twarzy. Cel: zachować wieczną młodość i przyciągać wzrok mężczyzn.

scena 3: Uśmiech. Uśmiech na mojej twarzy, który ma towarzyszyć mi każdego dnia, do samego wieczora. Ta scena odgrywa dla mnie bardzo ważną rolę. Jest naprawdę bardzo łatwa do odegrania. Wymaga od nas bardzo mało wysiłku- a znaczy bardzo wiele. Magiczna scena- potrafi zdziałać cuda.

scena 4: Na scenie nie ma żadnych rekwizytów, występuje coś co jest niewidoczne dla naszych oczu. Unosi się szczęście i miłość. Atmosfera przyjaźni i piękny zapach perfum. Zapach szczęścia, który towarzyszy mi każdego dnia. Pozytywna energia nastraja mnie do działania. Moc i siła, z którą pokonuję cały dzień- czuję się pięknie.

70

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuje się zadbana, gdy przestrzegam zdrowej diety, a moje ciało jest napięte po ćwiczeniach, i zrelaksowane po kojącym masażu. Czuję się zadbana, gdy moje włosy są ubrane w odżywcze serum i mogę zalotnie nimi potrząsać, a twarz pokryta nawilżającym kremem, który czyni ją gładką i promienną. Czuję się zadbana, gdy wokół mnie unosi się uwodzicielski zapach moich perfum, które pobudzą zmysły każdego mężczyzny.

71

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana, gdy jestem wypielęgnowana
od stóp do głów, aż brak mi słów
a najważniejsze są dłonie
ich ubraniem nie zasłonię
makijaż im też niewiele pomoże
gdy zaniedbań całe morze
dłonie to wizytówka każdej kobiety
tej przeciętnej i kochającej parkiety
dłonie zadbane to życie towarzyskie udane.

72

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana kiedy mój mąż porzera mnie wzrokiem  a ja nie mam żadnego makijażu tylko czystą nawilżoną skórę   ,pachnące masełkiem ciało  i świeże błyszczace włosy:)Czuje się piękna bo  mimo iż mam kompleksy jak każda kobieta wtedy zapominam  o nich:)

73

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana, kiedy jestem... zakochana! Czuje motyle w brzuchu a miłość dodaje mi skrzydeł. Moje ciało woła, abym je rozpieszczała i pobudzała odżywczą energią na letnią przygodę. Kiedy jestem w takiej euforii, dążę do tego, aby każdy skrawek mego ciała był wymuskany i miły w dotyku, bo na pewno przyjdzie taki dzień (a raczej noc), kiedy jego dłonie będą pieściły moją skórę.

Tak więc romansuję najpierw ze swoim ciałem, dopieszczam je, odżywiam skórę, piję dużo wody mineralnej. Wzorem Francuzek aplikuję swojej skórze 3 razy w tygodniu maseczki głęboko nawilżające, rozświetlające. Wykonuję masaż twarzy i gimnastykę mięśni.

Staram się codziennie przeznaczyć na ćwiczenia minimum 15 minut, rozciąganie to podstawa. Ćwiczę mięśnie brzucha i pośladków. Potem wklepuję odpowiedni ujędrniający krem również do biustu.

Chcę się czuć piękna, zadbana, wyluzowana, wypoczęta i szczęśliwa. Bo kiedy przyjdzie ten moment, chcę zaskoczyć go swoim powabnym zadbanym ciałem, chcę być pewna, że na mój widok oszaleje z pożądania i rozkoszy.

Ostatnio edytowany przez pastuszek444 (2012-06-08 10:50:15)

74

Odp: Konkurs z BioDermic

Odpowiedź mojej żony(tutaj, ponieważ ona nie ma własnego konta)

Czuję się zadbana, gdy…

Czy lepiej się czuje, gdy dobrze wyglądam?
Czy uśmiech pojawia, gdy w lustro spoglądam?
Odpowiedź jest prosta niesłychanie,
na zadane powyżej pytanie smile
Gdyż dla poprawy humoru swojego,
staram się wyglądać świetnie do tego.

Nic tak w kobiecie uśmiechu nie wywołuje,
gdy w nowej fryzurze czy fajnych ciuchach dobrze się czuję.
I ja nie jestem wyjątkiem w przypadku tym,
wręcz czasem lubię kusić wyglądem swym.
I gdy mąż uwagę na mnie zwraca,
gdy zrobię makijaż to aż głowę za mną odwraca smile

A gdy maseczkę na twarz zafunduję,
to od razu się lepiej czuję...
Zaś energii dodaje mi niesłychanie,
kąpiel w olejkach lub mocnej pianie.
Zapachy na zmysł mi działają,
od razu pewności siebie dodają smile

Raz na jakiś czas do fryzjera zachodzę,
przeważnie zadowolona z niego wychodzę,
gdyż staram się fryzurę sama dobierać,
i na innych wrażenie wywierać:)
A jeszcze dodam, że mam dwójkę malutkich dzieci,
przy których czas mi bardzo szybko leci.

Zdarza się, że czasu na sen brakuje,
co "dniem paszteta" czasem skutkuje.
Dlatego delikatny makijaż sobie sprawiam,
przez co samopoczucie choć trochę poprawiam smile
I nawet gdy w dresie muszę dzień przechodzić,
staram się fajnie czuć w nim i do ludzi wychodzić smile

Ostatnio edytowany przez Jan (2012-06-08 12:30:09)

75

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana, gdy wspaniale kosmetyki firmy BioDermic pielęgnują moją skórę, by była nawilżona i niesamowicie gładka smile