26

Odp: Konkurs z BioDermic

Gdy ja chcę się czuć zadbana
Takie oto prezenty daje mi mój mężczyzna od samego rana:

Mówi ze i m i się należy więc krem do rąk midziś powierzy.
Aby zawsze moje  rączki, od codziennej mejbolączki,
Krem ten stosowały, o kondycję swą wciąż dbały.
Dla mej twarzy utrudzonej,
chłodem, mrozem wysuszonej,
Krem  do twarzy odlotowy - to kosmetyk podstawowy.
I o włosy dbać należy, choć wciąż czapka na nich leży,
Jedwab połysk daje, a i miękkość pozostaje.
A gdy jestem już zmęczona, rankiem wracam wycieńczona,
Mydło do kąpieli-to pomoże, a i siły dodać może.
Dodatkowo dla rozkoszy, za niewiele drobnych groszy,
Mleczko daje abym nawilżała swoje ciało, by znów pięknie wyglądało.

Z takimi prezentami jestem piękna
młoda, zgrabna i ponętna
Czuję się zadbana
I przez mego faceta coraz bardziej kochana!

27

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuje się zadbana, gdy budzę się rano w łóżku przykryta kołdrą, a wiem, że ze zmęczenia zasnęłam na kanapie. Wtedy wiem, że mój ukochany zawsze o mnie dba smile

28

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuje się zadbana, gdy moja skóra jest gładka, gdy moje stopy i dłonie są zadbane, opalona i promienna i gdy włosy się nie puszą tylko lśnią.

Ale najbardziej lubię te małe rzeczy, które robię tylko dla siebie. Pedicure zimą, pomimo, ze widzi go tylko mój ukochany i ja. Piękna bielizna na co dzień i bez okazji. Super fryzura, gdy sama idę na zakupy. Bo zadbana kobieta to potrafi sama sprawić, że czuje się piękna we własnych oczach, a nie w oczach innych.

29

Odp: Konkurs z BioDermic

Gdy myślę o sobie ciepło smile
Mogę się elegancko ubrać, umalować, uczesać i włożyć niebotycznie wysokie szpile, ale to nie pomoże kiedy będę dla siebie zbyt surowa... W pełni zadbana czuję się dopiero wtedy, gdy zupełnie szczerze powiem sobie do lustra "Jesteś naprawdę super!" i choćbym była w koszuli męża i bez makijażu będę się czuła zadbana ... wewnętrznie.
A to znacznie więcej niż powierzchowne dbanie o wygląd.

30

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana gdy mam gładką, nawilżoną skórę, moja cera jest delikatna i miękka w dotyku, gdy moje włosy są lśniące i  lekkie, maja wspaniały kolor i są delikatnie wycieniowane, gdy mój ubiór jest idealnie dopasowany do pogody i aktualnej mody, gdy na mojej twarzy jest delikatny makijaż, który dodaje mi uroku i odwagi. Dokładnie tyle mi jest potrzebne, zeby czuć się pięknie i zadbanie.

31

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana gdy o mą skórę dbają
Naturalne kosmetyki, świetnie się sprawdzają
Najlepsze dla ciała, aż duch się raduje
Aromaty ogrodu, lasu czy też łąki
To co w naturalnych kosmetykach znajduję
Urzeka mnie niczym pierwsze wiosny pąki
Rozkoszuje się skóra miodem oraz mlekiem
Albo daktylami gdy mam nań ochotę
Lubię leżeć w wannie z sosnowym olejkiem
Nakładam też maseczki zawierające owoce
I ciało mam zadbane i dobrze się czuję
Eliksir cudowny natura mi ofiarowuje

32

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana, gdy mój mąż, przytulając się do mnie mówi, że tak pięknie pachnę jak łąka wiosną, a moja skóra jest tak gładka i delikatna, że kojarzy mu się z alabastrem drogi mlecznej. Czuję się zadbana, gdy głaszcząc mnie po włosach, mój mąż mówi, że uwielbia, gdy moje włosy przesypują mu sie pomiędzy palcami i pachną morskim piaskiem, bo czuje się jakby leżał na plaży i zażywał wakacyjnego urlopu. Czuję się zadbana, gdy słyszę, że pięknie wyglądam i że nie może oderwać ode mnie oczu. Przy moim mężu zawsze czuję się zadbana.

33

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana gdy po porannej toalecie, wychodząc z domu do pracy, mój mąż spogląda na mnie łakomym wzrokiem:)

34

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana gdy pielęgnuję moją skórę dobrymi i odpowiednimi dla niej 0kosmetykami;) ważne jest dla mnie to aby moje ciało było zdrowe bo w zdrowym ciele, zdrowy duch wink

35

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana, gdy mam czyste, pachnące ułożone włosy. Jestem umalowana (wystarczy tylko fluid z racji tego, że jestem blada). Wiem, że mam ogolone nogi, bikini, pachy. Gdy jestem odpowiednio ubrana i gotowa do wyjścia. Gdy mnie ktoś pochwali "ale super wyglądasz" podbudowuje mnie to jeszcze bardziej i dodaje mi chęci by wyglądać jeszcze lepiej z dnia na dzień.

36

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana,gdy...mam ładnie zrobione paznokcie,lśniące włosy i delikatny makijaż.
Jak...gustownie i schludnie się ubiorę.
Kiedy... założę szpilki w których zadbane stopy i wydepilowane nogi wyglądają zjawiskowo.
Natomiast...od 7 lat czuję się wyjątkowo zadbana,ponieważ nie śmierdzę dymem papierosowym,a rozsiewam wokół pozytywny,pewny siebie zapach.

37

Odp: Konkurs z BioDermic

„Czuję się zadbana, gdy…
włosy pachnące świeżością pląsają wokół mej twarzy, delikatnym, staranny makijaż dodaje blasku memu spojrzeniu i uśmiech... subtelny gości:)
Czuję się zadbana, gdy jestem w eleganckie, piękne szaty odziana... okraszone tajemnicą i sensualnością, delikatne, zwiewne, acz nie dające się zapomnieć i oryginalne...
Czuję się zadbana gdy moja dusza jest spełniona i gdy jestem szczęśliwa i pełna radości, gdy ufam życiu i śmiało kroczę wierząc w siebie wciąż...
Czuję się zadbana gdy ciało zewnętrzne współgra z wewnętrznym... to wszystko dopełnia się, tworząc wesołą istotę, szczęśliwą lecz nieokiełznaną...;)

38

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana gdy...
robię sobie tzw. "dzień piękności"...
Włączam ulubioną muzykę i ...
Zaczynam się od mocnego peelingu z wykorzystaniem pestek wiśni, drobno zmielonych i zanurzonych w miodzie...
Następnie maska na ciało i twarz, wiśniowo-czekoladowa, rozkosz dla zmysłu zapachu i smaku:)
Potem relaks z pysznym wiśniowo-migdałowym koktajlem i oczywiście podgryzanie świeżych wiśni, gdy maska będzie nawilżać ciało.
Potem manicure i pedicure z użyciem lakieru koloru dojrzałych wiśni...
Zakładam klasyczną "małą czarną" i wysokie wiśniowe szpilki...
Spryskuję się perfumami z nutą kwiatu wiśni... i jestem w raju:)
Czekam...
Wraca z pracy mój mąż i słyszę jego rozanielony głos...
"Aniu, po 14 latach małżeństwa - nadal jesteś dla mnie wisienką na torcie życia..."
A ja odpowiadam: "NATURALNIE, Kotku!"
Polecam! Znakomity nastrój gwarantowany.

39

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana gdy świeży zapach otula całe moje ciało pieszcząc moje zmysły.
Gdy skóra promiennym blaskiem rozjaśnia każdy cień, a miękkie włosy subtelnie i łagodnie pieszczą moje ramiona. Gdy moje nogi są tak lekkie, że czuję jakbym płynęła po łące pełnej kwiatów - one łechtały by me stopy. Gdy dłonie tak smukłe i delikatne swą znaczącą mową wyrażałyby zadowolenie. Czuję się zadbana gdy moje paznokcie swoim blaskiem kuszą każde spojrzenie, gdy wzrok tak świeży i błyszczący uśmiechem wita się ze słońcem, gdy usta pełne i wyraziste szepczą błogą pieśń, gdy moja skóra gdy jej dotknę w aksamit się zamienia, a całe ciało gdy mnie widzi w odbiciu lustra uśmiecha się do mnie i mówi: "Jesteś piękna, wystarczy, że w to uwierzysz!"

40

Odp: Konkurs z BioDermic

Ja czuję się najbardziej zadbana, kiedy mój Mężczyzna mnie przytula i mówi to wszystko, co każda kobieta chciałaby usłyszeć...

41

Odp: Konkurs z BioDermic

Dal mnie bycie zadbaną jest równoznaczne z wieczorem spędzonym w aromatycznej kąpieli, potem cudowny masaż i cała reszta przy blasku świec... Polecam wszystkim!

42

Odp: Konkurs z BioDermic

czuję się zadbana codziennie. regularnie dbam o siebie, każdego dnia robię coś dla siebie. możed to być manicure, maseczka, ćwiczenia, spacer, czasami jest to odpoczynek, zakupy, lub sen - w danym momencie robię to co jest mi potrzebne i mi służy. mój świat to małe przyjemności dawkowane w zależności od potrzeby i stanu ducha. oprócz rytuałów kosmetycznych, dbam o swoje otoczenie i rodzinę,  kontakty z innymi ludźmi. dzięki temu nie tylko ja dbam o siebie, ale też inni myślą i dbają o mnie. dbajmy o ciało, ale nie zapominajmy o stanie ducha!

43

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana gdy jestem wypoczęta i ogarnięta.  Czysta, świeża i pachnąca. Nie koniecznie z makijażem i stylizacją włosów lub paznokci. Mogę być naturalna, ale piękna na swój sposób.

44

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana, gdy pałączę poniższą sentencję, listę mych przykazań, z sercem i rozsądkiem:

Zadbana....
może czuc się kobieta niezatroskana i wyspana.
Spokój ducha to podstawa!
Składnikiem poczucia zadbanej niewiasty
jest również zdrowie i umysł jasny.
Gdy bazę tą osiągniemy
łatwiej sprawimy,że w pełni zadbane będziemy.
Zasad jest kilka, są bardzo proste:
1. Pamiętaj uśmiech na twarzy noś swej.
2. Pachnij pięknie, świerzą bądź.
3. Codziennie ubrana jak królowa chodź.
4.Miej w sobie szyk, styl i czad.
5. Na głowie włosów czupryny bujnej ład.
6. Dłonie i stopy twe niech świecą przykładem.
7. Odżywiaj się zdrowo, ruszaj się stale.

45

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana :
-gdy jestem ubrana ładnie i stosownie do figury,
- gdy moje włosy ładnie pachną i są czyste,
- gdy mam lekki pasujący do stroju makijaż,
- wydepilowana tu i tam wink
- oczywiście też gdy jestem czysta bo to podstawa wink
Ale najbardziej czuje się zadbana gdy jestem pewna siebie wink Bo przecież to najważniejsze wink

46

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana gdy mając chwilę dla siebie nadrobię wszystkie kosmetyczne zaległości. Zadbana to czysta, pachnąca i wypoczęta. Dbanie o siebie dodaję pewności siebie i uśmiechu. Zadbana jestem wtedy gdy mam czas sprawić sobie kilka przyjemności... Zjeść truskawki, pomalować paznokcie... Gdy mój mąż zanurzając nos w moich włosach mówi, że pięknie pachną i że mnie kocha...

47

Odp: Konkurs z BioDermic

Zadbana czuję się gdy...Wstaję rano, patrzę w lustro i widzę ciało, może nieidealne, ale takie które lubię i szanuję, które wie, że zapewniam mu najlepszą pielęgnację, aplikując odpowiednie kosmetyki. Widzę jego czysty, nienachalny urok - ten, który potrafią docenić nieliczni, ten niepodkreślony modnymi ciuchami i "trendy" makijażem. Przyglądam się rozkwitającym na policzkach rumieńcom, cieszę się swoim spojrzeniem spod jeszcze nieumalowanych rzęs, doceniam gładkość skóry...Widzę, że tętnię życiem, że noszę w sobie pasję i ciekawość świata.

Słowo "zadbana" dotyczy nie tylko mego ciała, ale i umysłu - zresztą stan ducha zawsze znajdzie swoje odzwierciedlenie w wyglądzie.

48

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana gdy wychodzę z łazienki po wieczornym SPA:)
Jestem gładka i nawilżona.Włosy pięknie pachną,oddech zabija miętą,
a twarz promienieje po peelingu,maseczce i kremie.
Na koniec odrobina perfum i noc należy do mnie big_smile

49

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana, gdy jestem wyspana,
Gdy moja buźka jest czysta od rana,
Zadbana się czuję, gdy paznokcie wypiłuję,
A później na nich piękne wzory namaluję.
Zadbana się czuję, gdy ząbki wyszoruję,
I przykrego smrodku z buzi nie czuję
Czuję się zadbana, gdy usta miodem smaruję,
Wtedy też chętniej mąż mnie całuje!
Jestem zadbana, gdy wody użyję,
Gdy czyste mam rączki, nóżki i szyję.
Gdy moje włoski pachną szamponem,
A moje ciało jest nawilżone.
I gdy jestem uczesana,
A nie taka rozczochrana.
Czuję się zadbana, gdy ruchu zażyję,
a po ćwiczeniach szybko się umyję.
Czuję się zadbana, gdy ma skóra jest słońcem muśnięta,
I gdy, na co dzień jestem uśmiechnięta.
Zadbana się czuję, gdy nową bluzkę założę, lub spodnie
I gdy się czuję w nich bardzo swobodnie.
Czuję się zadbana, gdy perfumem spryskam swe ciało,
Bo mi wtedy będzie tak ładnie pachniało
Jestem zadbana, gdy witaminki spożywam,
Bo i w owocach i w warzywach,
Każda się w nich sprytnie skrywa.
A gdy człowiek jest schludny i zadbany
Wtedy przez innych jest bardziej szanowany.

50

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana gdy moja skóra jest w każdym calu wypielęgnowana,
A w tym celu tajemnica kobiecego piękna powinna być przestrzegana.
Pierwszy krok to gorąca kąpiel a składniki to sól morska i puszysta piana.
Również odpowiednia ilość balsamu powinna być w ciało wmasowana.
A skóra najpiękniejszymi zmysłowymi zapachami wyperfumowana.
Twarz oczywiście odświeżona, nawilżona a na koniec pomalowana.
Kolejnym pomocnym krokiem jest fryzura odpowiednio wystylizowana.
A dla dopełnienia całości najwygodniejsza kreacja z garderoby dobrana.