1

Temat: Konkurs z BioDermic

Poniżej czekamy na Wasze wypowiedzi:

"Czuję się zadbana/zadbany, gdy...".

do wygrania wspaniałe nagrody, więcej informacji poniżej:

[url]http://urodaizdrowie.pl/konkurs-kosmetyczny-z-biodermic[/url]

2

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana, gdy.. moje ciało jest czyste, idealnie nawilżone... pachnące perfumami.
... Gdy moja cera promienieje naturalnym blaskiem...
i kiedy mogę podkreślić makijażem moje atuty, a ukryć niedoskonałości.
Do tego czyste, schludne ubranie... uczesane długie włosy...

tak właśnie 'podbijam świat' smile

3

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana,gdy... moja skóra jest odpowiednio oczyszczona, podstawą jest  też nawilżenie.
Czuję się wtedy świeżo i jestem pełna energii, a moja skóra promienieje.
Zawsze muszę mieć wypielęgnowane, pomalowane paznokcie. Make Up również, na co dzień delikatniejszy.
Jestem wtedy pewniejsza siebie, uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do otoczenia!:)

4

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana, gdy wokoło mnie roztacza się delikatny wiosenny zapach, kiedy moja skóra promieniej blaskiem delikatności i kruchości. Kiedy moje włosy wywołują spojrzenia błagające o pozwolenie dotknięcia.  Kiedy naturalność przejmuje tak bardzo, że wywołuje pogodne uśmiechy ludzi wkoło. smile
Pozdrawiam.

5

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana, gdy:
moje nogi nie przywodzą na myśl Yeti,
moja twarz nie błyszczy od łoju jak księżyc w pełni,
moich włosów nikt nie porównuje do strąków fasolki,
nikt się odsuwa się ode mnie na kilometr, by nie  czuć przykrego smrodku,
nie muszę zakładać hodowli warzyw na glebie pod paznokciami
i potrafię przejść bez zadyszki chociaż 10 kroków wink)

6

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana,gdy jestem zakochana.bez miłości czuję się jak diabeł poszukujący duszyczki.Gdy kocham-promienieję całą swoją "szacowną eminencją"

7

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana, gdy moje ciało współgra z naturą. Gdy moja dusza mruczy, a zmysły szaleją. Najważniejsza jest dla mnie naturalność, świeżość i lekkość. Czuję się wtedy piękna, niczym muśnięta pocałunkiem i powiewem wiatru po deszczu.
Czuję się zadbana, gdy kradnę spojrzenia innych. Mam pomalowane rzęsy, krótko ścięte paznokcie maźnięte kolorem nude, włosy pachną mi migdałami, a ciało mango. Wtedy jest mi dobrze, uśmiecham się marząco do świata, do ludzi i wszystko wydaje się lepsze, łatwiejsze, bardziej znośne.
Czuję się zadbana, gdy moje ciało jest gładkie i nawilżone, moje policzki delikatnie rumienieją, mam na sobie ulubioną sukienkę o soczystych barwach i kolczyki, które dostałam z miłości.
Czuję się zadbana, gdy całkiem nieznajomi mi ludzie uśmiechają się do mnie, a te najbliższe osoby mówią "Pięknie dziś wyglądasz".
Czuję się zadbana, gdy jestem szczęśliwa, bo jeśli będę rozsyłała pozytywne fluidy, to inni będą mnie właśnie tak postrzegać i będą chcieli ze mną przebywać i rozmawiać, bo będzie im przy mnie ciepło i dobrze.
Czuję się zadbana, gdy jestem kimś, kto daje radość smile

8

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana gdy jestem z kimś, kto czyni mnie wyjątkową. Oczywiście ważne jest bycie czystym i schludnym lecz moim zdaniem ważniejsze jest bycie zadbaną duchowo. smile

9

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana gdy ... elegancko się ubiorę, na stopę wsunę szpilki, dołożę jakiś dodatek, wklepię krem na buzię, wybalsamuję ciało, zrobię makijaż, ułożę włosy. Nic wyszukanego, banalnie, ale tak prawda. Odkąd stałam się mamą i od 8 miesięcy siedzę w domu i chodzę w leginsach i t-shircie, włosy mam związane frotką w kucyk, a jedynym moim uzupełnieniem stroju jest pielucha tetrowa przerzucona przez ramię to uwierzcie, że nic więcej nie potrzeba wink

10

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana gdy codziennie jestem masłem do ciała wysmarowana. Gdy perfumami ładnie pachnę , gdy me ciało jest gładkie i opalone. Gdy makijaż nienaganny prezentuję wtedy właśnie zadbana się czuję smile

11

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana gdy ciało oczyszczone mam
W tym celu wybieram się na hammam

Hammam to siła letniego gorąca
Eukaliptusem i miętą pachnąca
Hammam wydobywa z ciała wszystko co złe
Odżywia regeneruje i nawilża je
Hammam to łażnia jest parowa
To biologiczna ciała odnowa
Hammam to frajda jest niemała
Zapewnia odnowę ducha i ciała
Pózniej na masaż nadchodzi czas
To odpręża każdą z nas
Z czarnego mydła peeling głęboki
To są właśnie masażu uroki
Szorstka kessa naskórek złuszcza
Pobudza odżywia i natłuszcza
Skóra jest pełna blasku i nawilżona
Oczyszczona zadbana i wygładzona
Potem następuje namaszczanie
Czyli skóry nawilżanie
Olej arganowy jest tu najważniejszy
Najwspanialszy najcenniejszy
Po nim skóra moja jest nawilżona
Jest pełna blasku i odżywiona
Jestem piękna jestem młoda
Hammam energi i urody mi doda
I na mej twarzy uśmiech gości
Bo hammam daje mi smak radości

12

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana gdy jestem wyspana, codziennie wypielęgnowana, lekko umalowana, nienagannie uczesana w strój czysty i modny dobrze ubrana.

13

Odp: Konkurs z BioDermic

Kiedy moja twarz od rana jest wygładzona,
delikatnym makijażem ,jak promykiem rozświetlona,
wychodzę z domu pełna energii i promienna,
niezwykłym blaskiem bijąca i uśmiechnięta.
Uczucie komfortu mam już od rana,
bo mówią o mnie - oto kobieta zadbana.

14

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana, gdy używam naturalnych kosmetyków. Gdy olejuję włosy olejem jojoba, twarz smaruję olejem z pachnotki oraz ciało olejem kokosowym. Gdy stosuję kosmetyki bez silikonów i parabenów, pełne ekstraktów z roślin oraz półproduktów takich jak aloes, keratynę oraz d-panthenol.  Czuję się zadbana, gdy mam piękne, zdrowe włosy, czystą cerę i zadbane, wysportowane ciało:)

15

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się szczęśliwa,gdy
Z BioDermiką spędzam dni
Wtedy gładką cerę mam
Jędrną skórą błyszczę tam
Gdzie pojawię tylko się
Cóż tu mówić- wiedzie się!

16

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana, gdy rzeczywiście jestem zadbana, a to znaczy:
- na twarzy nie mam pryszczy ani innych niedoskonałości, gdyż je usuwam lub pokrywam
  odpowiednimi kosmetykami
- mam uregulowane brwi
- dokładny makijaż
- świeże i ułożone włosy.
Gdyby jeszcze do tego jakiś nowy ciuszek albo kochana biżuteria, czułabym się perfekcyjnie zadbana, jak kobieta.

17

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana, gdy moja skóra jest gładka i pachnąca jak kwiat róży.

18

Odp: Konkurs z BioDermic

czuje sie zadbana gdy mam piekna zadbana cere bez wyprywkow z pieknymi blyszczacymi wlosami moje cialo jest zdrowe a mezczyzni wodza za mna oczami.czuje sie takze zadbana kobieta wtedy gdy  kolezanki pytaja mnie o rady i mowia np -co ty robisz ze masz takie piekne wlosy?wtedy jestem pewna ze moje cialo jest idealne i inni wzoruja sie na mnie poniewaz uwazaja mnie za zadbana osobe

19

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana, gdy moja skóra jest zdrowa i nie woła o pomoc. Nie piecze, nie swędzi i nie ma na niej niedoskonałości. Zadbana czuję się, gdy mam kosmetyki, które idealnie sprawdzają się w codziennej pielęgnacji. Kiedy sama się czuję piękną i inni też to zauważają.

20

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana - gdy ktoś o mnie dba.
Nie musi to być mężczyzna, mogę być też ja.
Może być też marka, która dla mnie działa,
tworząc kosmetyki idealne dla mojego ciała.
Przewidując cery najmniejsze kłopoty
stara się im zapobiegać, szanuje mój biotyp,
szuka innowacji, starannie testuje,
dobiera zapachy i ciągle próbuje
poprawić mój wygląd i samopoczucie.
Pod taką opieką można mieć uczucie,
że się jest zadbanym od stóp aż do twarzy.
Chyba każda pani, o czymś takim marzy.

21

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana gdy... mogę wstać rano i mimo potapirowanych włosów i wielkich worów pod oczami potrafię uśmiechnąć się sama do siebie i powiedzieć ; Kobieto jesteś piękna! Nie ważne jest czy ktoś mnie chwali czy nie, istotniejsze jest bym sama sobie sie podobała i była pewna siebie. Jestem kobietą niezależna i wiem, kiedy czuję się dobrze a kiedy źle. Dodatkowo czuję się lepiej gdy mam wiele kosmetyków, szczególnie po zakupach. Bo zakupy to, to, co tygryski lubią najbardziej;)

22

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuje się zadbana gdy:
- oglądają się za mną mężczyźni, choć nie starałam się za bardzo wywierać takiego wrażenia i nie ubrałam się tego dnia wyzywająco, ale jakoś tak samo wyszło,
- założę jeansy a mój mąż mówi mi, że świetnie w nich wyglądam,
- wyśpię się przez cały tydzień po co najmniej 8 godzin dziennie,
- mam lśniącą, zdrową i wypoczętą buzię,
- założę po raz kolejny sukienkę ze swojej szafy a niejedna koleżanka z pracy mówi mi że chyba nieco ostatnio schudłam,
- nie zakładam jeansów do pracy, bo mimo, że nie pracuję przy bezpośredniej obsłudze petentów uważam, że nie jest to strój odpowiedni do pracy, sama okazuję przez to szacunek dla swojego szefostwa a przez to usłyszałam komplement od koleżanek, że mnie nigdy nie widziały w pracy w jeansach,
- oceni mnie ktoś na mniej lat niż faktycznie mam.

23

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbany:
- gdy moja Ukochana chcę przytulać się do mnie 24 godziny na dobę:)
- gdy mam umyte i pachnące włosy, w których śmiało zanurzają się Jej palce,
- obowiązkowo mam czyste buty, a latem lekkie, skórzane sandały bez skarpet:)
- gdy oprócz małej bródki jestem ogolony i nakremowany kremem specjalnym dla mężczyzn,
- gdy pachnę męsko i świeżo.
Przede wszystkim czuje się zadbany, gdy obok mnie kroczy moja piękna dziewczyna. To ona dba o to, bym używał odpowiednich kosmetyków, ba! bym ich w ogóle używał:) To dzięki mojej lepszej połówce mogłem poznać tajniki pielęgnacji, aby czuć się dobrze we własnej skórze i wyglądać wciąż młodo.
Pewnie większość facetów, zawdzięcza to właśnie swoim dziewczynom, które pomagają w tym, aby dbanie o siebie było łatwe i naturalne oraz byśmy w sklepie z kosmetykami nie poruszali się jak dzieci we mgle:)

24

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana, gdy wiem, że dobrze wyglądam, gdy czuję się czysto i pewnie. Czuję się zadbana gdy:
- jestem po prysznicu czysta i pachnąca,
- mam gładką skórę,
- mam zadbane włosy i paznokcie,
- mam staranny makijaż,
- mam eleganckie ubranie,
- jestem wyspana

25

Odp: Konkurs z BioDermic

Czuję się zadbana, gdy nie zapominam o żadnym z 10 punktów:

1. Codziennie oczyszczam twarz i nigdy nie zapominam o demakijażu.
2. Od czasu do czasu używam kosmetyków złuszczających.
3. Nawilżam skórę kremami i balsamami.
4. Piję wodę mineralną - nawilżam skórę od wewnątrz.
5. Piję zieloną herbatę, która niszczy wolne rodniki i powstrzymuje proces starzenia się skóry oraz oczyszcza organizm z toksyn.
6. Odżywiam się zdrowo - jem mniej mięsa i produktów wysoko przetworzonych, za to więcej warzyw, owoców, soi, produktów zbożowych.
7. Dotleniam się podczas spacerów.
8. Używam kremów z filtrami.
9. Stosuję kremy przeciwzmarszczkowe.
10. Używam kosmetyków naturalnych - żyję w zgodzie z naturą!