76

Odp: Oczyszczanie organizmu

A potem schabowy i golonka? Podoba mi się taka dietka... wink

77

Odp: Oczyszczanie organizmu

Bleeeee, a mi nie. Wolę kurę pieczoną z przyprawami i frytki, mniam.
A tak bez jaj to ponoć to pomaga w oczyszczaniu organizmu:
- woda z cytryną
- biale winogrona
- truskawki
- napar z pokrzywy (do kupienia w aptekach i zielarskich).

78

Odp: Oczyszczanie organizmu

A ja znam dietę z jajami, doktora Dukana smile Ale nie stosuję

79

Odp: Oczyszczanie organizmu

Mi by się nie chciało robić nic ponadto: kupić gotowy środek w aptece i go zażyć.

80

Odp: Oczyszczanie organizmu

No to już: odchudzające tabletki popić herbatką "fit" smile Potem przykleić plaster odchudzający i chudnąć, chudnąć, chudnąć...

81

Odp: Oczyszczanie organizmu

A tam, schudnąć to pestka. Oczyścić organizm - oto wyzwanie. Jednodniowe diety coś tam pomagają, tygodniowe też, ale słyszałam, że od niektórych toksyn organizm jest w stanie się uwolnić dopiero po dwumiesięcznym detoksie!!!

82

Odp: Oczyszczanie organizmu

Mam straszny problem ze stawami, grozi mi skaza moczanowa chyba bo mam zakwaszony okropnie organizm, czym mozna go odkwaszać bo suplementy są bardzo drogie?

83

Odp: Oczyszczanie organizmu

Moim zdaniem najskuteczniejszym sposobem, żeby oczyścić organizm jest hydrokolonoterapia. Wiem, że można sobie ją zrobić w Centrum Medycznym Vimed. Zapobiega ona wchłanianiu z jelita grubego do krwi toksyn i szkodliwych substancji, które mogą powodować problemy takie jak alergie, nieświeży oddech czy trądzik. Jest to o wiele szybszy i skuteczniejszy sposób oczyszczenia organizmu.

84

Odp: Oczyszczanie organizmu

oczyszczanie za pomocą tabletek to raczej zanieczyszczanie, mi nie wydaje się, że jest to dobra metoda. osobiście najbardziej pasuje mi surowa dieta, ale robię niekiedy wyjątki, bo jem trochę kasz i ciepłych zup. Dużo materiałów na ten temat można znaleźć na Są tam też zdrowe słodycze - kupuję głównie dla synka, ale też sama jestem pożeraczem raw czekolady. Dla mnie taka dieta jest najbardziej naturalna. Organizm sam zaczyna się przestawiać na oczyszczanie, jedząc wg tych zasad czuję się lżejsza i mam dużo energii. Można łatwo schudnąć.

85

Odp: Oczyszczanie organizmu

Na pewno nie warto się katować różnymi głodówkami. A powiem, że niektóre suplementy są naprawdę skuteczne podczas oczyszczania organizmu.  Np. dobry jest proszek zasadowy Langsteiner. Wystarczy wypić jedną szklankę dziennie, z rozpuszczonym proszkiem i efekty są naprawdę widoczne. Do tego na pewno jest o wiele zdrowszy od innych suplementów.

86

Odp: Oczyszczanie organizmu

Osobiście nie jestem przekonana, co do skuteczności domowego oczyszczania. Zawsze coś nas skusi, gdzieś nawet nieświadomie popełnimy błąd... Piłam też proszek zasadowy na odkwaszenie organizmu - pomogło. Ale wybieram się na wczasy oczyszczające z prawdziwego zdarzenia, żeby nabrać sił i się zregenerować oraz odpowiednio przygotować do dalszej walki z kilogramami...

87

Odp: Oczyszczanie organizmu

Wiadomo, że jak będzie się brało suplementy, ale przy okazji nie zmieni się diety, ciągle będzie się piło i paliło, to pewnie niewiele się zmieni w organizmie. Ale odpowiednio dobrane suplementy jednak działają, bo mają często skład naturalny, ziołowy, ja biorę Untoxin od dwóch miesięcy i widzę konkretne zmiany - w metabolizmie, układzie pokarmowym, jelita sprawniej "chodzą", nie mam bólów brzucha, jak wcześniej, więc moja opinia jest taka, że jak się całościowo o siebie dba, to są efekty, tylko trzeba z głową to robić. A co do głodówek, to jestem przeciw, bo wycieńczają organizm, ja raz próbowałam głodówki, nie była ekstremalnie ciężka, ale i tak bardzo słabo się czułam ;/

88

Odp: Oczyszczanie organizmu

Terinno, masz rację... O ile nie zmieni się przyzwyczajeń o tyle, oczyszczanie samymi środkami farmakologicznymi, nie ma sensu, bo przecież nie będzie się tego zażywać całe życie... Druga kwestia jest taka, że jeśli ktoś już się bierze za to, to chyba powinien zdawać sobie sprawę z tego, że samo nic się nie zrobi, i potrzebne są jakieś zmiany w stylu życia, sposobie żywienia...

89

Odp: Oczyszczanie organizmu

a ja uważam, że najlepiej oczyścić organizm specjalna dietą, która oczyści ciało z toksyn i z innych nieprzyjemnych rzeczy w organizmie. Są takie specjalnie diety weekendowe, które bazują na koktajlach i nie trzeba sie truć tabletkami, i taka dieta wystarczy, ja tak uważam

90

Odp: Oczyszczanie organizmu

Witam. Ja ze swojej strony mogłabym Wam polecić odżywianie wg 5 przemian. Tak jak wcześniej tu już ktoś wspomniał że jest na diecie w której  występuje duż0o kasz i ciepłych zup tak też jest w mojej. Przez rok chodziłam do lekarza Medycyny Chińskiej /ale to ze względu na schorzenia/ brałam akupunkturę i czułam się cudownie, wszystko odeszło w zapomnienie. Stosowałam dietę 5 przemian i straciłam w tym czasie 10 kg, musiałam trochę przyhamować gdyż w starszym wieku nagła utrata wagi nie wygląda estetycznie. Radziłabym trochę poczytać o tej diecie.

91

Odp: Oczyszczanie organizmu

a cwiczenia fizyczne? nikt juz o nich nie pamieta? np. joga sluzy przede wszystkim oczyszczaniu organizmu, dopiero w drugiej kolejniosci sprawnosci fizycznej. regularne cwiczenia (ja np. codziennie rano przed sniadaniem cwicze prze 15-30 min) i efekt rewelacja!

92

Odp: Oczyszczanie organizmu

Odżywianie wg 5 przemian? pierwsze słyszę, ale brzmi całkiem ciekawie. Jestem za ciepłymi zupami, zawsze i wszędzie, byle bez mięsa i kości i tego typu wynalazków. Do kasz również nie mam zastrzeżeń. He he ... to jestem na diecie wink

93

Odp: Oczyszczanie organizmu

kolezanka pisala magisterke o naturalnych dietach oczyszczajacych (nie odchudzajacych!) i 5 przemian wygrywa. mozna tony na ten temat znalezc na specjalistycznych stronach.

94

Odp: Oczyszczanie organizmu

ja raz oczyszczałam organizm piciem wody mineralnej przez cały dzień, nic nie jadłam tylko sama woda...przyznam się, że było strasznie;) szczególnie, że przed tym byłam na diecie więc mój organizm był już trochę zmęczony.
Raz też używałam specjalnego środka na oczyszczanie organizmy- taki do picia, ale nie pamiętam nazwy. Piło się go chyba trzy razy dziennie przez dwa dni? przez trzy dni było ograniczanie jedzenia, tzn. pierwszego dnia wolno było zjeść chyba tylko jakieś owoce rano, drugiego nic, trzeciego dopiero pod wieczór, również owoca, ale tak jak pisałam to było już dawno i nie pamiętam jak to było dokładnie;) ale sam specyfik działał

95

Odp: Oczyszczanie organizmu

Też słyszałam, że 5 przemian daje radę. Warto też po prostu czytać skład kupowanych produktów, żeby były jak najbardziej naturalne!

96

Odp: Oczyszczanie organizmu

polecam przeczytać książkę Anny Ciesielskiej "Filozofia Zdrowia".

97

Odp: Oczyszczanie organizmu

Polecam wodę z wyciśniętą cytryną

98

Odp: Oczyszczanie organizmu

Ja ostatnio przechodzilam przez oczyszcznie organizmu .... troche to obleśnie moze dla nie ktorych zabrzmiec , no ale coz napisze wam co i jak  :
zeby oczyscic jelita nalezy jak wiele osob wspominalo pic duzo wody .Dzien zawsze zaczynac  od wypicia letniej wody z cytryną - to oczyszcza organizm .
Spożywać produkty bogate w błonnik , badz dodatkowo kupić błonnik w sklepie z zdrowa zywnoscia lub otreby np. przenne(-ktore mozna dosypywac do kazdego praktycznie dania).
Nastepnie lewatywa smile - to -nie ma bata - podstawa .
Zaczynamy od wykonania pierwszej lewatywy z kawy parzonej - wymieszanej z ok 800ml letniej wody.
Po okolo 2 dniach kupujemy - nagietek - zalewamy  2 lyzki ziela wrzatkiem - parzymy chwile  i rozcienczamy z ok. 800ml letniej wody -i znow wykonujemy lewatywe - chwile  z tym litrem smile w sobie wytrzymujemy - najlepiej porobic troche podkokow itp smile - i         " wypuscić ". Po 3 dniach znow  nagietkowa kuracja i tak jeszcze przez tydzien . Pozniej wystarczy raz w tygodniu i powoli coraz rzadziej .
I to naprawde oczysci nam jelita .
Zainteresowanym zycze powodzenia ...i milej zabawy big_smile big_smile

99

Odp: Oczyszczanie organizmu

A co z tą kawą jak zaparzyć, czy tylko sucha wymieszać z wodą. ile tej kawy.

100

Odp: Oczyszczanie organizmu

kawe  parzoną (ok 2 łyż)zalać szklanką wrzątu , chwile zaparzać , nastepnie przecedzić i rozcienczyć z letnią wodą