1

Temat: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Przyjaźń między kobietą a mężczyzną – czy jest możliwa bez aspektu seksu? Naprawdę jeśli idę z kumplem na piwo to on oczekuje, że wcześniej czy później wylądujemy w łóżku i stara się mnie na tyle zbajerować, żebym się mu oddała?

2

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

NIE
nie istnieje przyjaźń damsko-męska
wiele razy miałam taką nadzieję, ale już wiem w 100% że coś takiego to FIKCJA choćby nie wiem ile osób mówiło, że jest inaczej

mój jedyny męski przyjaciel jest gejem i tylko i wyłącznie z nim przyjaźnię się bez podtekstów seksualnych - pozostali to koledzy, którzy się we mnie podkochiwali/podkochują - nie są i nie będą moimi przyjaciółmi, ponieważ ... no właśnie - podobałam im się kiedyś lub wciąż są mną zauroczeni, a nie o to w przyjaźni chodzi

KONIEC! big_smile

3

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Przekonałam się na własnej skórze, że nie ma przyjaźni damsko męskiej. Miałam kolegę, uważałam go za przyjaciela i miałam też chłopaka. I niestety przyjaciel zakochał się i straciliśmy kontakt...

4

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

A ja wiem, że istnieje taka przyjaźń smile

5

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Ninek...
Pewna jesteś że z jego strony to tylko przyjaźń?

Taka przyjaźń istnieje, ale do czasu, choć kiedyś sama w nią wierzyłam.

6

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

zgadzam się z Niechcemisie.... wszystko fajnie - pomocny, życzliwy, akceptuje mojego faceta aż tu nagle pod wpływem % miał jakiś przypływ szczerości... ucięłam kontakt.
Jak jedna osoba cierpi TO NIE JEST PRZYJAŹŃ ....

7

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Ale ja jestem pewna wink

8

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

no to pozostaje mi tylko pogratulować smile

mnie się nie trafił hetero przyjaciel, ale nie zabiegam - na moje smutki i radości póki co wystarczy mi ten jeden wink

9

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Zdaję sobie sprawę z tego, że wiele osób w to nie wierzy... Ja nigdy nie twierdziłam, że to niemożliwe, no i doświadczyłam tego... Więc tylko i wyłącznie na swoim przykładzie, wiem, że taka przyjaźń istnieje... I tego się trzymam wink

10

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Ja podobnie jak justyna - nie szukam nawet i nie potrzebuję przyjaciela płci męskiej innego niż partner. Wystarczą koledzy.
Kiedyś się przyjaźniłam z pewnym chłopakiem, potem poznałam jego dziewczynę, też się zaprzyjaźnilyśmy. Efekt był taki, że on spędzał więcej czasu ze mną niż swoją dziewczyną,  ona również więcej ze mną niż ze swoim chłopakiem. Dlaczego? Dlatego że on przyjaźniła się ze mną naprawdę, a z nią nie, tak samo ona. Przyjaźń w związku jest najważniejsza. Potem i tak wyszło jak wyszło, a nie potrafiłabym nawet pomyśleć o nim inaczej niż o przyjacielu.

11

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Nie wierzę w przyjaźń damsko-męską a nawet przyjaźń pomiędzy kobietami najczęściej jest nieprawdziwa.

12

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

[quote=niechcemisie]Ja podobnie jak justyna - nie szukam nawet i nie potrzebuję przyjaciela płci męskiej innego niż partner. Wystarczą koledzy.
Kiedyś się przyjaźniłam z pewnym chłopakiem, potem poznałam jego dziewczynę, też się zaprzyjaźnilyśmy. Efekt był taki, że on spędzał więcej czasu ze mną niż swoją dziewczyną,  ona również więcej ze mną niż ze swoim chłopakiem. Dlaczego? Dlatego że on przyjaźniła się ze mną naprawdę, a z nią nie, tak samo ona. Przyjaźń w związku jest najważniejsza. Potem i tak wyszło jak wyszło, a nie potrafiłabym nawet pomyśleć o nim inaczej niż o przyjacielu.[/quote]

Ja też nie szukałam... To tak samo wyszło i dobrze jest smile Oczywiście mój N. jest najważniejszy i już nauczyłam się, że to on powinien o wielu rzeczach wiedzieć pierwszy... Ale M. to rozumie i między nami to niczego nie zmieniło... Cieszę się, że jest tak jak jest... smile

13

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Dla mnie Ninek i tak będziesz wyjątkiem potwierdzającym regułę. Zresztą... naprawdę nie wierzę, że jego strony nic nie było i nic nie będzie. Kiedyś coś musi się pojawić, albo musiało, to facet przecież.

14

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Taka wyjątkowa rola mi pasuje wink

15

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Ha ha smile
A co byś zrobiła, gdyby jednak coś wynikło z jego strony?
Wogóle... pisałaś, że Twój facet to akceptuje. Wow, jestem pod wrażeniem. A znają się jakoś lepiej czy coś?

16

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Nie wyniknie tongue A mój N. faktycznie go akceptuje, choć początkowo był cholernie zazdrosny... Ale wiele mu zawdzięcza, więc dzięki temu się przekonał do niego... Nie znają się zbyt dobrze, bo jakoś nie był okazji, żeby się lepiej poznali... Ale mam nadzieję, że to się kiedyś zmieni wink Myślę, że bardzo by się polubili...

17

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Mogłoby być fajnie... mógłby Ci nawet odbić przyjaciela, bo podobno nie ma to jak prawdziwa MĘSKA przyjaźń, ha ha ha big_smile

18

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

hehe wtedy to ja byłabym zazdrosna tongue

19

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Mój chłopak tak zaprzyjaźnił się ze swoim przyszłym szwagrem, że siostra robiła mu awantury o to, takie na poważnie. (A ja się nie dziwię, bo mój facet jest od niej tysiące razy lepszy, więc nic dziwnego, że tamten gość wolał spędzać czas z mopim chłopakiem niż z tamtą samolubną pindą).

20

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Ja miałam kiedyś przyjaciela i mój facet był bardzo zazdrosny... no ale zerwałam tę przyjaźń bo okazało się, że ten mój przyjaciel jednak coś do mnie czuje i po prostu bezczelnie chciał mnie mieć tylko dla siebie, wręcz chorobliwie hmm

21

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Miałam głupi sen... Że na kilka dni przed moim ślubem, spotkałam się z Przyjacielem... I on zachowywał się zupełnie inaczej niż zwykle... Że odradzał mi ślub, a w końcu powiedział, że nie może znieść  myśli, że będę z innym... A ja wtedy uciekłam... O mało nie zostałam potrącona, bo wbiegłam na ulicę.... Ale udało mi się przed nim uciec... Ehh... Obudziłam się i miałam takie głupie uczucie, że coś jest nie tak hmm Ehh...

22

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Tribestan widzę zaatakował i tutaj. Na innym forum ponad dawdzieścia wątków naraz założono. 
O widzisz Ninek, coś przeczuwasz... może zmienisz zdanie na temat damsko-męskiej przyjaźni smile

23

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Mam nadzieję, że to był tylko głupi sen i że nie zmienię zdania smile

24

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Na pewno to tylko sen smile Nie martw się smile

25

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Nie martwię się smile Ufam mu smile