51

Odp: pielęgnacja dłoni

Heh ciekawe spostrzeżenie tongue Ale nie wydaje mi się, żeby dłonie miały dosyć tongue

52

Odp: pielęgnacja dłoni

Byłam ostatnio na zabiegu parafinowym u kosmetyczki. Muszę przyznać, że moje dłonie wyglądają teraz dużo lepiej. Można też taki zabieg wykonać samodzielnie w domu.

53

Odp: pielęgnacja dłoni

Taki zabieg w domu jest chyba ryzykownie wykonywać, żona prezentera TV Krzysztofa Ziemca doprowadziła do pożaru i poparzeń męża...

54

Odp: pielęgnacja dłoni

Oj, niefajnie. No ale jest ta z Bielendy kuracja parafinowa. Chyba dosyć bezpieczna.

55

Odp: pielęgnacja dłoni

Ja  żadnych zabiegów na dłonie nie stosuję.Raz na tydzień peeling dłoni a codziennie   wsmarowuję krem do rąk

56

Odp: pielęgnacja dłoni

A ja nawet nie codziennie tylko jak czuję że skóra jest sucha - czasem raz na dwa-trzy dni, czasem trzy razy na dzień. We wszystkim w życiu brakuje mi systematyczności sad

57

Odp: pielęgnacja dłoni

Dużo dużo dobrego, odżywczego kremu! To na pewno smile No i stosowanie go po każdym myciu. Zawsze mam ze sobą krem do rąk, po sucha skóra po zwykłych mydłach to moja zmora. Tu masz tekst o pielęgnacji dłoni:   . Myśle, że jest tam wszystko co trzeba wiedzieć na ten temat;]

58

Odp: pielęgnacja dłoni

Nie no, stosowanie kremu po każdym myciu to dla mnie przesada. Ja myję ręce bardzo często. Tubka kremu wystarczyłaby mi  na 3 dni, a skora chyba by zeszła od nadmiaru kosmetyku.

59

Odp: pielęgnacja dłoni

Oj ja też nie wyobrażam sobie kremowania rąk po każdym myciu... neutral No ile można tongue

60

Odp: pielęgnacja dłoni

Faktycznie na jakimś kremie wyczytałam przy stosowaniu, że po każdym myciu i dokładnym osuszeniu dłoni, ale mogłabym tak zrobić, gdybym myła ręce tylko rano i wieczorem.

61

Odp: pielęgnacja dłoni

Ja ma odruch mycia rąk, więc myję je co najmniej kilka razy dziennie... Więc gdybym miała kremować ręce za każdym razem, to chyba by mi skóra przestała wchłaniać krem...

62

Odp: pielęgnacja dłoni

zgadzam się co do stosowania kremu po każdym myciu... to nonsens...

63

Odp: pielęgnacja dłoni

[quote=Barbie1290]Mam strasznie zniszczone dłonie od chemicznych środków - możecie mi polecić jakiś zabieg na dłonie lub super krem?[/quote]

ja używam 2 razy w tygodniu Peelingu do dłoni Synesis - efekt utrzymuje się w zależności od tego co robię ok. 2-3 dni. fenomenalny kosmetyk smile jeśli byście kupiły pamiętajcie, żeby bardzo delikatnie osuszyć dłonie po zmyciu preparatu wodą (delikatnie osuszyć ręczniczkiem/chusteczką i absolutnie nie wycierać), jest to bardzo ważne, żeby efekt się utrzymał dłużej.

64

Odp: pielęgnacja dłoni

[quote=niechcemisie]Sa takie fajne zestawy parafinowe Bielenda:

Cytuję: "Spektakularne rezultaty widoczne już po pierwszym zabiegu."[/quote]

mam tą kuracje na noc jest rewelacyjna;) i na dodatek nadaje sie jednoczesnie do dloni i stop wiec mozna aplikowac leżac juz w lozku bez koniecznosci mycia rąk:)

65

Odp: pielęgnacja dłoni

a czy Wy myjecie dłonie po nałożeniu kremy TYLKO do stóp???
bo ja przyznam, że nie... oczywiście dopóki się nie wchłonie nie pocieram oczu itp. ale nie myję rąk, nie widzę potrzeby,.... przecież mi nie zaszkodzi smile

66

Odp: pielęgnacja dłoni

Justyna, ja też nie myje, ba powiem więcej. czasami zdarzało mi się aplikować na ręce krem do stóp. Przede wszystkim dziwnym trafem krem do stóp częściej mam pod ręką niż krem do rąk, a po drugie jego obłędny zapach....no zaszkodzić myślę, że nie powinien smile

67

Odp: pielęgnacja dłoni

Ja też nie myję, bo krem do stóp mam koło łóżka, tak, żebym nie musiała chodzić jak już się wysmaruję, więc mycie rąk też mi nie pasuje wtedy, więc nie myję smile

68

Odp: pielęgnacja dłoni

A mnie denerwuję zapach kremu do stóp i za dnia dyndam sobie nogami aż się wchłonie, np. czytając książkę czy klikając sobie w necie. Jeśli robię to na noc, wtedy dokładnie wycieram dłonie  w ręcznik.

69

Odp: pielęgnacja dłoni

polecam kremik neutrogeny do rąk( recenzja na moim blogu: pikletka.blogspot.com) a także wcieranie w dłonie oliwy z oliwek smile

70

Odp: pielęgnacja dłoni

Ostatnio szybko posmarowałam dlonie pachnącym kremem i wybiegłam do szkoły. Po drodze zapaliłam papierosa... nie róbcie tak nigdy jeśli któraś z Was pali.
Dym oblepił dłonie i przykleił sie do kremu, który jeszcze nie zdążył się wchłonąć. W efekcie moje dłonie cuchniały tak, jakbym grzebała w popielniczce.

71

Odp: pielęgnacja dłoni

obenie używam kremu z eveline jest ok. smile bardzo dobrym kremem jest ten z crafterie.

72

Odp: pielęgnacja dłoni

POLECAM NIEWIDZIALNE REKAWICZKI !  w atmtym roku miałam starszny problem i bardzo mi pomógl ten krem smile wiecej recenzji na [url=http://www.kasiabanaszak.blogspot.com]www.kasiabanaszak.blogspot.com[/url] smile

73

Odp: pielęgnacja dłoni

firma Bielenda wypuściła fajną kurację parafinową dla dłoni i stóp. Wypróbowałam i polecam, przeciez nie każdego stać na zabiegi w gabinetach kosmetycznych

74

Odp: pielęgnacja dłoni

U mnie najlepiej sprawdza się maść ochronna z witaminą A. Można ją kupić w aptece za ok. 3zł (ja zapłaciłam 3,20). smile
Gruba warstwa, rękawiczki i spać, a rano dłonie miękkie i nawilżone. smile

75

Odp: pielęgnacja dłoni

[quote=martynaf]U mnie najlepiej sprawdza się maść ochronna z witaminą A. Można ją kupić w aptece za ok. 3zł (ja zapłaciłam 3,20). smile
Gruba warstwa, rękawiczki i spać, a rano dłonie miękkie i nawilżone. smile[/quote]

Też lubię taką maść smile

Ostatnio hitem stały się u mnie własnie bawełniane rękawiczki. Nigdy wcześniej ich nie miałam, ale odkąd teraz stosuję to naprawdę widzę poprawę. Warto się w takie zaopatrzyć, bo nie dość że są takie to jeszcze wielokrotnego użytku.