1

Temat: szczególny rodzaj seksu

Witajcie, mam dla Was artykuł dotyczący SWINGOWANIA.   

[url]http://filmsline.com/seksnews/news-swing-seks.php[/url]   

Chciałbym abyście po jego przeczytaniu ustosunkowali się do narzuconego przeze mnie tematu. Czy taki rodzaj seksu jest lub byłby dla Was satysfakcjonujący?? Czy SWING to metoda na monotonię, czy może zdrada?? Przeczytajcie artykuł, bo jest on bardzo ciekawy, poszerza poglądy na temat seksu i moralności. Życzę miłego czytania i odpowiedzi na moje pytania!! smile    Pozdrawiam

2

Odp: szczególny rodzaj seksu

Zależy co kto lubi. Ja np. jestem wybredna i pewnie 90% chętnych bym odrzuciła

3

Odp: szczególny rodzaj seksu

Jak dla mnie zużywanie energii seksualnej poza związkiem w każdej jej formie jest zdradą i ograbianiem związku, co prowadzi do jego rozpadu. Seksualną energię powinniśmy inwestować w relację z partnerem.
Swingowanie jest dla par, które się nie kochają, tylko są ze sobą z innych powodów i dla tych, którym wydaje sie, ze kochają. Nie wierzę w miłość, która dopuszcza dzielenie się partnerem z kimś innym.

4

Odp: szczególny rodzaj seksu

Dobrze mówisz - Łomża stawia duże piwo!

5

Odp: szczególny rodzaj seksu

A orzeszki do piwa będą?

6

Odp: szczególny rodzaj seksu

Aja proponuję zajrzeć na stronę  [url]http://seksoot.com/news/spec-a.php[/url]   
Są tam artykuły i filmy na temat swing-seksu.

7

Odp: szczególny rodzaj seksu

Już mnie nie interesują artykuły na ten temat. Swoje wiem.

8

Odp: szczególny rodzaj seksu

[quote=niechcemisie]A orzeszki do piwa będą?[/quote]
Będą - kokosowe... wink Przygotuj wiertarkę!

9

Odp: szczególny rodzaj seksu

Dobra. I jeszcze cyrkulatkę, jak zaczniemy ciąć będą lecieć wióry, a ja bardzo je lubię.

10

Odp: szczególny rodzaj seksu

Poproszę też szlifierkę kątową oraz inne narzędzia precyzyjne - dla wzmocnienia doznań smakowych oczywiście wink

11

Odp: szczególny rodzaj seksu

Oooo, zapowiada się ekstremalnie!

12

Odp: szczególny rodzaj seksu

Dla mnie to totalna odskocznia od normalnego związku.
Nigdy bym się na takie coś nie zgodziła. Brzydziłabym się mojego faceta gdyby dotknął innej.

13

Odp: szczególny rodzaj seksu

Zgadzam się. Nie , nie , nie i jeszcze raz nie (dziwnie brzmi połącznie NIE i zgadzam się ale to nic big_smile) Nie pozwolę dotykać innej kobiecie a tym bardziej facetowi mojego mężczyzny!

14

Odp: szczególny rodzaj seksu

I słusznie. Też bym się brzydziła... kiedyś. Teraz to tego samego faceta oddałabym w ręce najgorszej....[CENZURA], niech go najlepiej czymś zarazi jeszcze.

15

Odp: szczególny rodzaj seksu

Gdyby mój facet zgodził się na coś takiego to też bym go do jakiejś wypchnęła smile Wystarczy słowo i do widzenia smile Jestem straszna pod tym względem i nie wyobrażam sobie zdrady.

16

Odp: szczególny rodzaj seksu

W takim układzie moim zdaniem n8ie ma miejsca na miłość, nawet jeśli komuś takiemu wydaje się, że kocha.

17

Odp: szczególny rodzaj seksu

Dla mnie to i tak byłaby zdrada... Mimo, że obydwie strony się zgadzają... Ja bym tak nie mogła i nie mogłabym być z kimś kto by coś takiego aprobował...

18

Odp: szczególny rodzaj seksu

Ja także, tak samo jak Ninek.. dla mnie to ohyda :)Albo się kogoś kocha albo nie i wali inne dupcie;)

19

Odp: szczególny rodzaj seksu

hehe same monogamistki z nas tongue

20

Odp: szczególny rodzaj seksu

No bo jesteśmy normalnymi, zdrowymi na umyśle kobietkami;)

21

Odp: szczególny rodzaj seksu

A wiecie co myślą o tym Wasi faceci? Mój (teraz już eks) zawsze uważał, że to niszczy związek, a to wychodzi wszystko z czasem.
Ja bym chyba wyła z bólu patrząc na coś takiego. Wiem, że mój (teraz już eks smile ) też by cierpiał. Jest zbyt zazdrosny, żeby kręciło go coś takiego.

22

Odp: szczególny rodzaj seksu

No dokładnie, ja tak samo smile Dla mnie to nie do pomyślenia, żeby mój facet dotykał inną. Fuj!

23

Odp: szczególny rodzaj seksu

Że na filmach coś takiego może fajnie wyglądać to normalka, bo na filmach zawsze wszystkim dobrze big_smile zawsze stoi, zawsze sprawia rozkosz, zawsze kobieta jest chętna i gotowa, a durni faceci myślą, że takie coś jest możliwe.
Tylko że tam na filmie te pary nie są parami. No ale tak... jak nie ma miłości to intymność w związku też ludziom nie jest potrzebna.

24

Odp: szczególny rodzaj seksu

Oo dobrze powiedziane! Na filmach zawsze są gotowe do minetki, szkoda, że na prawdę żadna dziewczyna [ chyba żadna] nie zgodzi się na to bez wzięcia prysznicu big_smile

25

Odp: szczególny rodzaj seksu

Nie chcę sobie tego nawet wyobrażać... hmm