1

Temat: dodatkowy zarobek

jestem studentką i chciałabym sobie dorobić parę groszy:) tak właściwie to zbieram na auto:P szukam pracy, ale mało jest ogłoszeń dla studentów-ach ten kryzys... jak Wy sobie dorabiacie do domowego budżetu? może uda Wam się mnie do czegoś zainspirować;P

2

Odp: dodatkowy zarobek

Ja dałam ogłoszenie,że podwijam firany,zasłony,wszywam taśmy itp. Interes się kręci. Wypełniam ankiety na Gfk ale od niedawna i dopiero uzbierałam na doładowanie za 30zł.To na tyle....narazie..

3

Odp: dodatkowy zarobek

może jako hostessa? w szkole średniej tak sobie czasem dorabiałam

4

Odp: dodatkowy zarobek

też wypełniam ankiety na Gfk:) tzn. dopiero jedną mi przesłali:P
dzisiaj byłam na rozmowie w sprawie pracy...kazali czekać tydzień na odpowiedź...ale nie mam dobrych przeczuć...

5

Odp: dodatkowy zarobek

A co za praca? Ja dopiero w przyszłym roku wracam do pracy.

6

Odp: dodatkowy zarobek

dlaczego dopiero w przyszłym roku wracasz do pracy?
praca ankieterki:)

7

Odp: dodatkowy zarobek

Bo obecnie jestem na bezpłatnym wychowawczym i czekam aż mała pójdzie do przedszkola jak będzie miała 3 lata a to będzie w przyszłym roku.

8

Odp: dodatkowy zarobek

witam, szukamy osoby, które chcą sobie dorobić współpracując z naszym portalem w zakresie pozyskiwania reklamodawców do katalogów branżowych, artykułów sponsorowanych oraz banerów. Wszelkie dodatkowe pytania oraz kandydatury prosimy kierować na adres: [email protected]. Serdecznie zapraszamy!

9

Odp: dodatkowy zarobek

Moje koleżanki niedawno wróciły z truskawek. Były w Niemczech, chciały sobie dorobić itd. Pijany szef usiłował przewieźć wózkiem widłowym palety z ich całodniową robotą. Skończyło się tym, że musiały zbierać wszystkie te truskawki jeszcze raz, tyle że z ziemi i wyrzucić.

10

Odp: dodatkowy zarobek

A szef był Polakiem czy Niemcem? I dostały jakieś wynagrodzenie czy wróciły z niczym?

11

Odp: dodatkowy zarobek

Na razie wiem tylko tyle, dopiero w szkole będą opowiadać, bo są spoza miasta.

12

Odp: dodatkowy zarobek

Ja przez dwa lata szukałam pracy i nic, dorabiałam sobie jako konsultantka Avon, co miesiąc dodatkowe 100zł, zawsze coś. Od miesiąca jestem liderem, zobaczymy jak to będzie, może są tu jakieś liderki które mogą powiedzieć ile zarabiaja itp? Jestem ciekawa.
Myślę że lepszy Avon niż nic.
Teraz pojawiają się ogłoszenia pracy w ogródkach, poroznoszę CV

13

Odp: dodatkowy zarobek

Ufff... ja muszę się rozejrzeć za czymś dorywczym. oriflame ciągle poszukuje nowych konsultantek, non stop pojawiają się ich ogłoszenia, tylko czy ja wiem? Wolalabym chodzić z pudlem różnych kosmetyków od domu do domu big_smile

14

Odp: dodatkowy zarobek

Dobrym sposobem na dorobienie paru złotych do swojej pensji jest kupowanie kuponów w lotto - osobiście kupony kupuję przez Internet  bez wychodzenia z domu. Czasem możemy zgarnąć nawet kilka milionów jak się poszczęści big_smile
polecam, bo warto spróbować szczęścia!

15

Odp: dodatkowy zarobek

Tutaj jest też możliwość zarobienia pieniędzy [url]http://bit.ly/20zRIgv[/url] ale jeszcze dokładnie nie wiem jak to wygląda bo dopiero zaczęłam ten bezpłatny kurs co jest na stronie. Wiem, że nie trzeba inwestować pieniędzy aby zacząć zarabiać. Nie trzeba też płacić za jakiekolwiek informacje i to mi się podoba bo często spotyka się, że trzeba zapłacić za sms albo wpłacić jakieś pieniądze na konto aby uzyskać jakiekolwiek informacje. A tu właśnie nie ma tego. Z darmowego szkolenia które jest na stronie można wszystkiego dowiedzieć się. Wystarczy się zapisać.

16

Odp: dodatkowy zarobek

Możesz zapisać się tutaj na NL [url]https://ekoitalia.pl/[/url] To nowe miejsce w siedzi ale bardzo fajne. Poza tym że będziesz dostawać nowe wiadomości to mają fajny program partnerski. Warto zerknąć.

17

Odp: dodatkowy zarobek

a próbowałaś na inwentaryzacje się zapisać?

18

Odp: dodatkowy zarobek

Jeśli znasz jakieś języki bardzo łatwo możesz sobie dorobić na tłumaczeniach. Bardzo dużo ludzi zleca teraz tłumaczenia freelancerom, żeby ominąć przymus płacenia prowizji firmie. Fajnie można zrobić i pracujesz wtedy kiedy masz czas wink


---
Kieruj się zawsze sercem i rozumem bo tylko to połączenie da Ci pełnie szczęścia.

19

Odp: dodatkowy zarobek

Takim dodatkowym zarobkiem może być też zarobek na giełdzie. Fajną platformę ma np. [url=https://www.highsky.pl/]HighSky Brokers[/url] . Mają nawet wersję demo, gdzie można poćwiczyć sobie przed inwestowaniem.

20

Odp: dodatkowy zarobek

Może copywrting?

21

Odp: dodatkowy zarobek

To jest dość dobra opcja wink

22

Odp: dodatkowy zarobek

Dużych pieniędzy z tego nie ma, ale z pewnością choć trochę dorobić można

23

Odp: dodatkowy zarobek

Taaak... jak mi kiedyś na pytanie o szczegóły odpowiedzieli, to zrezygnowałam w połowie czytania tej odpowiedzi. Wątpię, czy kogoś znaleźli, no ale są oferty takie i inne. Któreś muszą być dobre, skoro wciąż istnieją copywriterzy smile

24

Odp: dodatkowy zarobek

Ja dorabiam wypełniając ankiety przez net, wychodzi ok. 300 zł/m-c

25

Odp: dodatkowy zarobek

Przez internet można fajnie zarabiać oczywiście w sprawdzonych miejscach, bo też dużo jest oszustów. Po prostu wszystko trzeba sprawdzać zanim się zdecydujecie.