26

Odp: Nasi Faceci

[quote=malenka84][quote=emilia_s292]Wkurza mnie że ciągle gra w playstation 3  jak mały chłopiec![/quote]


a nie chce byś mu pomagała:P?
Bo moj chciał, albo jak miałam patrzeć jak gra w COD FUJ tongue[/quote]

Pomagam mu i nieraz gram sama w jakąś fajną grę ale jak on uwielbia grę w piłkę nożną to mnie nie interesuje! Ja gram jak mam czas czyli przewaznie jak mała śpi a on ciągle i ciągle....

27

Odp: Nasi Faceci

Mnie denerwuje, że nie sprząta tylko narzeka i wszystko na mojej głowie. sad no i z gotowaniem też niestety kiepsko . Ale mimo wszystko bardzo go kocham i tak w sumie to nie za bardzo przeszkadzają mi te wady. smile Da się wytrzymać smile

28

Odp: Nasi Faceci

Każdy ma jakieś wady - na mojego ogólnie nie mogę narzekać, choć zdarzają się w życiu momenty, kiedy albo mi ręce opadają i już słów do niego nie mam, albo szlag mnie jasny trafia i w furię wpadam. Poza tym ostatnio ma nowe hobby - budowanie zdalnie sterowanych samolotów. wszystko byłoby dobrze gdyby mój nasz tzw. gościnny pokój nie przekształcił się w warsztat z jego śrubkami, sklejkami, narzędziami itp. Grrrrr....  No właśnie - czy się różni chłopiec od mężczyzny? Mężczyzna kupuje droższe zabawki ...

29

Odp: Nasi Faceci

[quote=a.filipowska]No właśnie - czy się różni chłopiec od mężczyzny? Mężczyzna kupuje droższe zabawki ...[/quote]

100% prawda!!! Mój ma "fioła" na punkcie nowych telefonów. Potrafi zmieniać jak bieliznę, a później godzinami "klika" i "klika". A ja dostaję mdłości.

30

Odp: Nasi Faceci

[quote=pinkmause][quote=a.filipowska]No właśnie - czy się różni chłopiec od mężczyzny? Mężczyzna kupuje droższe zabawki ...[/quote]

100% prawda!!! Mój ma "fioła" na punkcie nowych telefonów. Potrafi zmieniać jak bieliznę, a później godzinami "klika" i "klika". A ja dostaję mdłości.[/quote]
to zupełnie przeciwnie jak mój
telefon moze mieć kilka lat ten sam - im mniej funkcji tym lepiej
ale na piec do gitary albo na monitor potrafi wydać pół pensji...

31

Odp: Nasi Faceci

Mój na gry do ps3 potrafi mase kasy wydać tongue i suplementy taaaa big_smile

32

Odp: Nasi Faceci

Dokładnie duzi chłopcy...!!!!

33

Odp: Nasi Faceci

haha, ciekawe gdzie się moderator podział wink

34

Odp: Nasi Faceci

Admin strzelił na nas focha tongue

35

Odp: Nasi Faceci

temat drażliwy.... nie sądzę, żeby Admin był aż tak odważny lol

36

Odp: Nasi Faceci

albo zaraz nas wywali, hehe

37

Odp: Nasi Faceci

To będzie Mu tu smutno samemu...

38

Odp: Nasi Faceci

może jakichś kolegów zaprosi do dyskusji, a wtedy my się nagle znowu pojawimy, hehe

39

Odp: Nasi Faceci

niech założy temat nasze kobiety wink

40

Odp: Nasi Faceci

o! bardzo dobry pomysł - ciekawa jestem co myślą tak naprawdę o nas i naszych fanaberiach smile

41

Odp: Nasi Faceci

Sortowanie ubrań na: czyste, brudne i brudne, ale można jeszcze chodzić. I te ostatnie najbardziej mnie wkurzają- wydzieliłam mu "strefę skażenia" żeby uniknąć kłótni ale niestety strefa się rozrasta i wszędzie potrafi położyć ubrania. Wasi też tak mają?

42

Odp: Nasi Faceci

Jak mamusia nie wychowała twardą ręką to teraz trudno wymagać:) Wezwij teściową niech po nim teraz sprząta:)

43

Odp: Nasi Faceci

Ha ha, uwierz że nie widziałaby problemu ale od tej drugiej strony- "gdzie niby jest ten bałagan?" tongue

44

Odp: Nasi Faceci

Mój facet dba o porządek, mamusia go nauczyła na szczęście:) Czasem i po mnie sprząta jak mu coś przeszkadza, tak że mam z nim wygodę wink

45

Odp: Nasi Faceci

Niestety o moim tego nie mogę powiedzieć, zdarza mu się coś zostawić nie na swoim miejscu...

46

Odp: Nasi Faceci

Trzeba być wyrozumialym...