51

Odp: Związek z cudzoziemcem

A jak myślisz, ten Twój się zbierze sam, żeby się oświadczyć, czy raczej jest mu wygodnie tak jak jest?

52

Odp: Związek z cudzoziemcem

A jak myślisz, ten Twój się zbierze sam, żeby się oświadczyć, czy raczej jest mu wygodnie tak jak jest?

53

Odp: Związek z cudzoziemcem

Prędzej niż ja. On już gada od lat o małżeństwie. A ja go przekonuję, żebyśmy się nacieszyli chodzeniem, potem narzeczeństwem, bo życie może okazać się długie, a wówczas zdąrzymy pobyć mężem i żoną.

54

Odp: Związek z cudzoziemcem

Jak będziecie nadal tak palić i nie dosypiać to nie wiem, nie wiem wink

55

Odp: Związek z cudzoziemcem

Hm... jednym z moich corocznych noworocznych postanowień jest rzucić to dziadostwo (palenie, nie chłopaka).

56

Odp: Związek z cudzoziemcem

Ha ha ha! Dobre określenie - na sporą grupę facetów też smile

57

Odp: Związek z cudzoziemcem

Jak prawie zawsze masz rację i jak niemal zawsze muszę Ci ją przyznać. Co ja to wogóle plotę?

58

Odp: Związek z cudzoziemcem

Jak to - prawie zawsze???

59

Odp: Związek z cudzoziemcem

No wiesz, w czymś na pewno się nie zgadzamy, a to oznacza, że nie masz wtedy racji   big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

60

Odp: Związek z cudzoziemcem

Wrrrrr - ja nie mam racji?!?

61

Odp: Związek z cudzoziemcem

Heh he he, na szczęście poczucie humoru masz smile

62

Odp: Związek z cudzoziemcem

Ostatnio ironiczne jest bardzo, chyba to wiosenne powietrze uderzyło mi do głowy;)

63

Odp: Związek z cudzoziemcem

Mi uderzyło i ... smutna jestem, ospała, zniechęcona, rozdrażniona...
Nic mi się nie chce.

64

Odp: Związek z cudzoziemcem

a ja znam taki zwiazek , bardzo udany, z dziesiecioletnim sstazem, facet szanuje wyzwolenie kobiet i sam jest nowoczesnym niewolnikiem milosci

65

Odp: Związek z cudzoziemcem

Na blogu czytałam dziś o rozterkach Majki, czy się związać z Belgiem... Dla mnie byłaby to rewolucja - zmieniać nagle wszystko w swoim życiu, wyjeżdżać - bo co miałby taki Belg robić w Polsce? Ale faktem jest że u nas trudno o naprawdę zadbanego, fajnego faceta, Polacy już nie jadą na dawnej dobrej opinii, bo się strasznie rozleniwili i zaniedbali...

66

Odp: Związek z cudzoziemcem

Chyba nie można aż tak generalizować... Zawsze znajdą się tacy, którzy o siebie nie będą dbać, ale jeśli mężczyzna ma taką naturę, że chodzi zadbany to zawsze taki będzie... Ja bym tego nie uogólniała dla wszystkich Polaków...

67

Odp: Związek z cudzoziemcem

Kiedy rozglądam się po ulicy to trudno mi jednak nie uogólniać.

68

Odp: Związek z cudzoziemcem

Przesadzacie... Jakoś nie zauważyłam zbiorowego, narodowego niechlujstwa i zaniedbania...

69

Odp: Związek z cudzoziemcem

W wyższych sferach się obracasz.
A tak całkiem poważnie, to może rzeczywiście trochę przesadzamy, ale może aż tak nas rażą przykłady, z ktorymi przyszło nam się zetknąć. Mi wystarczy na przykład to co widzę w klasie. Poziom dbałości o siebie u kolegów oceniam w skali 1-5 na 2, wyjątki na 3. Podejrzewam, że gdyby nie mamy, byłby o wiele niższy, choć jakby nie było to dorośli ludzie, przynajmniej od roku pełnoletni (bo najmłodsi mają 19 lat).

70

Odp: Związek z cudzoziemcem

Chodziłam do przeciętnego LO... Moi koledzy byli zadbani, jakbym miała ocenić ich w Twojej skali od 1-5 to większość dostałaby 4, wyjątki miałby 3 i 5... Ale średnia i tak byłaby około 4... Teraz na studiach też podobnie... Mój rok liczy obecnie chyba 97 osób, zakładając, że połowa to faceci, to przypominają mi się tylko 2 przypadki niezadbanych facetów...

71

Odp: Związek z cudzoziemcem

A jak byś ich oceniła gdyby pominąć kwestię fizyczną? Jakieś ambicje, sposób traktowania kobiet, poziom lenistwa i cwaniactwa itd.

72

Odp: Związek z cudzoziemcem

No pod tym względem to już bardzo zróżnicowanie... Heh jak to mawia mój profesor... 60% jest przeciętnych ludzi, nie wychylających się ani w jedną, ani w drugą stronę, 20% skrajnie odbiega od normy (10% w jedną i 10% w drugą stronę) i 20% jest między skrajnością a normalnością - znów po 10% w jedną i drugą stronę... I tak chyba faktycznie się to rozkłada w społeczeństwie... Mam na studiach zarówno takich cwaniaków, którym najchętniej zrobiłabym krzywdę, ale są i tacy, na których złego słowa nie można powiedzieć...

73

Odp: Związek z cudzoziemcem

Czy Twoim zdaniem kobieta, która ma poukładane w głowie, wygląda nieźle i jest bardzo zadbana ma w czym wybierać, że się tak wyrażę? Czy może raczej będzie miała trudności ze znalezieniem odpowiedniego faceta (choćby z tego powodu, że tacy zwykle już są zajęci).

74

Odp: Związek z cudzoziemcem

Niechcemisie!
Zadajesz trudne pytania i ciężko mi na to odpowiedzieć, bo nie wiem czego ta kobieta szuka... Odpowiem może tak... Gdybym to ja mała ocenić względem siebie czy wśród facetów, z którymi stykam się na co dzień są warci zainteresowania, to z pewnością tak, a kwestia czy są wolni czy zajęci, to już inna sprawa, bo nie zawsze wiem... A poza tym różnie z tym bywa... Dziś mają kogoś, a jutro mogą już nie mieć...

75

Odp: Związek z cudzoziemcem

Fakt, nie ma w czym wybierać, zwłaszcza w tej grupie po 30. kiedy się panowie rozleniwiają totalnie i mają w nosie, że im brzuch rośnie, bo przecież kobiet jest więcej i zawsze jakaś się trafi...